O Hayat Benim 2. Bölüm İzle - O Hayat Benim Son Bölümde Efsun Farklı Oyunlar Peşinde! - O Hayat Benim Full İzle

23 Şubat 2014 17:55

O Hayat Benim 2. bölümünde Efsun kimi tercih etti? O Hayat Benim son bölüm yine Fox Tv ekranlarından izleyiciyle buluştu. O Hayat Benim 2. bölüm izle bağlantısı haberimizde...

O Hayat Benim 2. Bölüm İzle - O Hayat Benim Son Bölümde Efsun Farklı Oyunlar Peşinde! - O Hayat Benim Full İzle

Fox Tv'nin yeni dizisi O HAYAT BENİM ilk bölümüyle izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. O HAYAT BENİM 2. bölümüyle 23 Şubat'ta Fox Tv ekranlarında tekrar izleyicisiyle buluştu. O HAYAT BENİM dizisinin 2. bölümünde Efsun Mehmet Emin ile yüzleşti. Efsun ile Mehmet Emin'in yüzleşmesinden çıkan karardan Nuran hiç memnun olmadı. Efsun'un ise O HAYAT BENİM son bölümde başka planları düşünüyordu. Alp, O HAYAT BENİM 2. bölümde Efsun'un karşısına çıkan fırsattan istifade etmek istedi. Bahar ile Ateş arasında ise aşk kıpırtıları başladı. O HAYAT BENİm dizisinin 23 Şubat'ta yayınlanan bölümünü kaçırdıysanız yahut tekrardan izlemek isterseniz "O HAYAT BENİM 2. BÖLÜM FULL İZLE" bağlantısını kullanarak dizinin son bölümünü tekrar izleyebilirsiniz. Ayrıca haberimizde O HAYAT BENİM 2. bölüm fragmanı ve özeti de yer almaktadır.

O HAYAT BENİM 2. BÖLÜM ÖZETİ:

O HAYAT BENİM dizisinin 23 Şubat'ta yayınlanan bölümünde Mehmet Emir, yıllar sonra kavuştuğu kızını alıp götürmek istedi. Ancak Efsun onun kendisi için bir yabancı olduğunu söyleyip reddetti. Nuran kızının bu fırsatı tepmesi karşısında öfkeden deliye döndü. Oysa O HAYAT BENİM son bölümde Efsun'un planı kendisini ağırdan satmaktı. Efsun'un zengin bir adamın kızı olduğu haberi mahalleye bomba gibi düştü. O HAYAT BENİM 2. bölümde Alp anında Bahar'ı sildi ve bütün ilgisini Efsun'a döndürdü. Oysa Efsun'un zengin hayata geçmesinin önünde O HAYAT BENİM son bölümde dağ gibi bir engel vardı. Hülya'nın istediği DNA testi... Ve hayatının elinden alındığının farkında olmayan Bahar, O HAYAT BENİM 2. bölümde Ateş'e karşı kıpırtılar hissetmeye başladı. Ateş de sırlarına rağmen Bahar'dan hoşlanmaktan kendini alamadı.

O HAYAT BENİM 2. BÖLÜM FULL İZLE

O HAYAT BENİM 2. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

O HAYAT BENİM 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI:

O HAYAT BENİM 2. BÖLÜM 3. FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.