Not Defteri 1. Bölüm İzle - Not Defteri İlk Bölümde Mahir Soysal'ın Mücadelesi Başlıyor

25 Mart 2014 17:51

İdealist öğretmen Mahir Soysal'ın mücadelesi Not Defteri ilk bölümde başlıyor. Not Defteri 1. bölüm fragmanı haberimizde yer almaktadır.

Not Defteri 1. Bölüm İzle - Not Defteri İlk Bölümde Mahir Soysal'ın Mücadelesi Başlıyor

Fox Tv ekranlarında yeni bir dizi yayına başlıyor: NOT DEFTERİ... NOT DEFTERİ ilk bölümde Mahir Soysal'ın tayini Dersaadet Lisesi'ne çıkıyor. NOT DEFTERİ 1. bölümde öğrenciler arasında gruplaşmalar yaşanmaktadır. Birbirlerinden ölesiye nefret etmektedirler.Mahir Soysal'ın mücadelesi işte tam da burada başlayacaktır... NOT DEFTERİ ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Fox Tv'nin yeni dizisi NOT DEFTERİ 1. bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır. ​Paylaştığımız videodan NOT DEFTERİ ilk bölüm hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

NOT DEFTERİ 1. BÖLÜM ÖZETİ:

Edebiyat öğretmeni Mahir Soysal’ın tayini NOT DEFTERİ 1. bölümde Dersaadet Lisesi’ne çıkmıştır. İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Dersaadet, kinin, öfkenin, şiddetin kol gezdiği bir mahalledir. Dersaadet’e yıllar önce yapılan lüks bloklar, mahalle halkını ikiye bölmüş, aileler arasındaki bu öfke öğrencilere de yansımıştır. NOT DEFTERİ ilk bölümde öğrenciler, Egemen ve Ufuk’un başını çektiği iki gruba ayrılmışlardır. Birbirlerinden ölesiye nefret eden iki grup her fırsatta kavga etmekte, ne aileleri, ne de öğretmenleri onlara engel olamamaktadır. Eğitime, öğrencilerine, hayata farklı bakış açısı ile Mahir, NOT DEFTERİ 1. bölümde daha ilk günden öğrencilerinin hem dikkatini hem de tepkisini çeker. 6 yıl önce İstanbul’da yaşarken, oğlunu kaybeden ve bu olaydan sonra ailesi dağılan Mahir, NOT DEFTERİ ilk bölümde yıllardır eski karısının kendisine göstermediği kızı Zeynep’i bulmak ve öfkeyle, kinle büyümüş, gelecekten umudunu kesmiş öğrencilerinin hayatını değiştirmek için zorlu bir mücadeleye başlayacaktır.

NOT DEFTERİ 1. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.