NEMA ÖDEMELERİ

21 Aralık 2014 Pazar Saat: 11:15

Torba Tasarıda Yassıada ve Sivriada Düzenlemesi

Kamu Finansmanı ve Borç Yönetiminin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı TBMM Başkanlığı'na sunuldu.

Kamu Finansmanı ve Borç Yönetiminin Düzenlenmesi Hakkında Tasarı

Kamu Finansmanı ve Borç Yönetiminin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.

Bekir Bozdağ Holdingzedelere Umut Vermedi

Bekir Bozdağ Holdingzedelere Umut Vermedi

Avustyurya'nın başkenti Viyana'da Türk Sivil Toplum Kuruluşları ve Türk okullarında incelemelrde bulunan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ vatandaşlarla sohbet etti.

Bekir Bozdağ Holdingzedelere Umut Vermedi

Bekir Bozdağ Holdingzedelere Umut Vermedi

Viyana'da Türk Sivil Toplum Kuruluşları ve Türk okullarında incelemelerde bulunan Bekir Bozdağ vatandaşlarla sohbet etti.

Binlerce Kişiye Key Müjdesi

Binlerce Kişiye Key Müjdesi

Uzmanlar, el fenerleriyle arşivlerde yaptıkları aramalarda yeni?KEY bilgilerine ulaştı.

Key Listesi Yayımlandı

Konut Edindirme Yardımı (Key) Hesaplarının Tasfiyesine İlişkin Kanun Çerçevesinde, Yeni Liste, Bugünkü Resmi Gazete'nin Mükerrer Sayısında Yayımlandı.

DSP'li Erçelebi Başbakan'a TOKİ'de Konut İadelerini Sordu

DSP Denizli Milletvekili Hasan Erçelebi, TOKİ'ye Konutlarını İade Edenlerin Büyük Hak Kayıplarına Uğradığını Belirtti.

Key Ödemeleri...

Fatma Orhan - Konut Edindirme Yardımı (key) Hesaplarının Tasfiyesi Kapsamında, 23 Ağustos'ta Başlayan Ödemelerde, Geçen Hafta Sonu İtibariyle Yaklaşık 490 Bin Kişiye Toplam 200 Milyon Lira Ödeme Yapıldı

Key Listesi Yayımlandı

Konut Edindirme Yardımı (Key) Hak Sahipleri Listesi Bugünkü Resmi Gazete'nin Mükerrer Sayısında Yayımlandı. Ödemelere, Yarından İtibaren Başlanacak. Tc Kimlik Numarasındaki Son 2 Rakama Göre, Hak Sahipleri 3 Eylül Gününe Kadar Ziraat Bankası Şubelerinden Key Paralarını Alabilecek.

KEY Ödemeleri Yarın Başlayacak

KEY Ödemeleri Yarın Başlayacak

KEY ödemelerine ilişkin tebliğ Resmi Gazete'de yayımlandı.

"Key'de Sorun Yaşayanlar Belgelere Baksın"

Tasfiye Halindeki Emlak Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın, Key Birimi'nin, İlgili Kurumlardan Gönderilen Belgeler Doğrultusunda Key Anapara ve Nema Hesaplaması Yaptığını Belirterek, 'Bu Listelerin Hala Hatalı Olduğunu Düşünenler, Kendi Kurumlarına Başvurup Gönderilen Belgelere Baksın' Dedi.

KEY'de Ödeme Şubat'ta

KEY'de Ödeme Şubat'ta

Emlak Bankası Başkanı Zeki Sayın, "KEY Ödemeleri Şubat Ayı İçinde Yapılır" Dedi.

Hazine Nakit Dengesi 2009'da 49.4 Milyar Tl Açık Verdi

Hazine Müsteşarlığı'nın Nakit Dengesi 2009 Yılında 49.4 Milyar Tl Açık Verdi. Aralık Ayında Hazine Nakit Dengesi Açığı İse 2.1 Milyar Tl Olarak Gerçekleşti.

Hazine Nakit Dengesi Kasım Ayında 5.7 Milyar Tl Açık Verdi

Hazine Müsteşarlığı'nın Nakit Dengesi 2009 Yılı Ocak -Kasım Döneminde 47.2 Milyar Tl Açık Verdi. Ekim'de Aylık Bazda 1 Milyar Tl Fazla Veren Hazine'nin Nakit Dengesinde İse Kasım Ayında 5.7 Milyar Tl Açık Oluştu.

Key Tasarısı Meclis'te

Kamuoyunda Key Ödemeleri Olarak Bilinen Konut Edindirme Yardımı (Key) Sahiplerine Ödeme Yapılmasına İlişkin Kanun Tasarısı, Meclis Başkanlığı'na Sunuldu.

Mahkeme Kararlarına Rağmen 54 Bin YTL'yi Bulan Nema Alacaklarını Tahsil Edemiyorlar

Sakarya'da 12 Belediye Çalışanı, Ücretlerinden Kesilen Ancak Yasal Düzenleme Yapıldıktan Sonra Kendilerine Ödenmeyen Nema Alacaklarını Mahkeme Kararına Rağmen Tahsil Edemiyor. Sapanca Belediyesi Aleyhine Açtıkları Davaları Kazanan İşçiler Yasal Faiziyle 54 Bin YTL'yi Bulan Nema Alacaklarının Kendilerine Ödenmesini İstiyor.

Key Ödemeleri Davalık

Kesk, Konut Edindirme Yardımı(key) ile İlgili Olarak Danıştay'a Dava Açtı. Kesk Genel Sekreteri Emirali Şimşek, Key Hesaplarının Tasfiyesi Sırasında Usulsüzlükler Ortaya Çıktığını Savunarak, "Key Ödemeleri ile İlgili Yaşadığımız Süreç, Emekçilerin Kısıtlı Haklarının Dahi Bir Kez Daha Gasp Edilmesinin Yeni Bir Örneği Olmuştur" Dedi.

Kimliğiyle Ziraat Şubesine Giden 'Key' Parasını Alacak

Kimliğiyle Ziraat Şubesine Giden 'Key' Parasını Alacak

8.5 Milyon Vatandaşı İlgilendiren Konut Edindirme Yardımı (Key) Ödemeleri 28 Temmuz Pazartesi Günü Ziraat Bankası Şubelerinde Başlıyor.

Konut Yardımı 50'şer YTL'yi Geçmeyecek

Konut Yardımı 50'şer YTL'yi Geçmeyecek

Cumhurbaşkanı Kanunu Onaylarsa 28 Temmuz'da Key Ödemeleri Başlayacak. Ziraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar, En Yüksek Ödemenin 1.391 YTL Olacağını Açıkladı.

Key Ödemeleri 28 Temmuz'da

Key Ödemeleri 28 Temmuz'da

Ziraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar, İlgili Kanunu Cumhurbaşkanı'nın Onaylaması Halinde Key Ödemelerine 28 Temmuz'da Başlayacaklarını Söyledi.

Ziraat Bankası Genel Müdürü Çağlar'dan Faiz Uyarısı

Ziraat Bankası Genel Müdürü Çağlar'dan Faiz Uyarısı

Ziraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar, Yaygın Ağa ve Yüksek Mevduata Sahip Bankaların Faizler Konusundaki Çıtayı Yükseltmesi Halinde, Bunun Sektördeki Pasif Maliyetini Çok Artıracağını, Ayrıca Sonuçta Hazine'nin Borçlanma Maliyetinin Yükselmesi Nedeniyle de Ülkenin Daha Büyük Bedel Ödeyeceğini Söyledi.

Şimşek: Key Hesapları Konusunda Kimsenin Şüphesi Olmasın

Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, 'Konut Edindirme Yardımı (Key) Hesapları Konusunda Kimsenin Zerre Kadar Şüphesi Olmasın. Bizim Tüm Derdimiz, Hak Edenin Hak Ettiği Kadar Parasını Almasıdır' Dedi.

Kamu-sen'den Gasp Uyarısı

Kamu-sen'den Gasp Uyarısı

Türkiye Kamu-sen Sivas İl Temsilcisi Abdullah Fişne, Konut Edindirme Yardımları (Key) ile Nema Ödemelerinde Yaptıkları Hesaplamanın Altında Bir Rakamla Vatandaşların Karşısına Çıkarması Durumunun Hak Gaspı Olacağını Söyledi.

Key'de Ödeme Takvimi Belli Oldu

Key'de Ödeme Takvimi Belli Oldu

Konut Edindirme Yardımı (Key) Hesabının Tasfiyesi Kapsamında Hak Sahiplerine Ödeme Takvimi de Belli Oldu.

Key'de Ödemeler Temmuz'da

Key'de Ödemeler Temmuz'da

Konut Edindirme Yardımı Hesabının Tasfiyesi Kapsamında Hak Sahiplerine Ödeme Takvimi de Belli Oldu.

Ankara: Fazla Ödenen Nema Düzenlemesi Yarın Genel Kurul'da

AK Parti Grup Başkanvekili Salih Kapusuz, Fazla Ödenen Zorunlu Tasarrufla İlgili Yasa Teklifini, Yarın Bütçe Üzerindeki Son Konuşmalardan Sonra Ele Alacaklarını Açıkladı.

Viyana: Dünya Sendikacıları Viyana'da Tek Çatı Aldında Toplandı

150 Ülkeden Sendika Temsilcilerinin Katıldığı Viyana'daki Toplantıda Türkiye'yi Temsilen Bulunan Türk-iş Genel Başkanı Salih Kılıç, "155 Ülkenin Katılımı ve Yaklaşık 180 Milyon İşçiyi Kapsayan Bu Toplantıda Küreselleşme ve Yoksullaşma ile İlgili Gelişmeler Masaya Yatırıldı. Toplantıda 155 Ülkenin Temsilcileri ile Biraraya Geldik. Türk-iş Olarak Biz İkinci Toplantının Türkiye'de Yapılması Konusunda Kulis Çalışmaları Yapıyoruz" Dedi.

Erdoğan: ''Biz Borç Ödediğimiz İçin Onur Duyuyoruz''

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, diğer partilerin kendilerini ''IMF ile vurmaya çalıştıklarını'' ifade ederek, ''Siz borçlandığınız için emir aldınız. Biz borç ödediğimiz için onur duyuyoruz, farkımız bu'' dedi.

Hazine Ödediği Borcun Yüzde 74'ünü Geri Borçlandı

Hazine Bu Yılın İlk Yarısında 74.9 Milyar Ytl'lik İç Borç Ödemesi Yaparken, 55.1 Milyar Ytl'lik De Yeni İç Borçlanma Gerçekleştirdi.

Nemada Son Taksit Ödemeler Yarın Başlıyor

Zorunlu Tasarruf nema ödemelerinde sonuncu taksit ödemeler yarın başlıyor.

Nema Ödemeleri Perşembe Günü Başlıyor

Zorunlu Tasarruf nema ödemelerinin sonuncu taksitine ilişkin ödemeler 8 Haziran Perşembe günü başlıyor. Bu ödemede, bir önceki taksite göre nemanın yaklaşık yüzde 4.7 oranında zamlı olması bekleniyor.

Nema Ödemeleri 10. Taksite Ödemeleri 8 Haziran'da

Zorunlu Tasarruf nema ödemelerinin 10'uncusuna ilişkin ödemelerin 8 Haziran 2006 tarihinde başlayacağı açıklandı.