Nejat İşler'in Hastalığı Ne Durumda?

04 Ekim 2013 11:50

Ünlü oyuncu Nejat İşler, bu sezon Beren Saat ile beraber oynadıkları İntikam dizisinden ayrılmıştı. Nejat İşler'in diziden ayrılmasının sebebinin düzensiz hayatı ve çok içmesi ile siroz hastalığından kaynaklandığı ve arkadaşlarının ikazlarına dikkat etmediği söyleniyor. Nejat İşler'in hastalığı ne ve ne durumda?

Nejat İşler'in Hastalığı Ne Durumda?

Ünlü oyuncu NEJAT İŞLER, bu sezon BEREN SAAT ile beraber oynadıkları İntikam dizisinden ayrılmıştı. NEJAT İŞLER'in diziden ayrılmasının sebebinin düzensiz hayatı ve çok içmesi ile siroz hastalığından kaynaklandığı ve arkadaşlarının ikazlarına dikkat etmediği söyleniyor. NEJAT İŞLER'in hastalığı ne ve ne durumda?


Sevilen yakışıklı oyuncu NEJAT İŞLER, bu sezon İNTİKAM dizisinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Bunun sebebinin NEJAT İŞLER'in günde iki saat kadar uyuması ve sürekli içmesi ve siroz hastalığı olduğu söyleniyor. Arkadaşları tarafından  '' <İ>BU ŞEKİLDE DEVAM EDERSEN ÖLECEKSİN '' ikazlarına '' <İ>BIRAKIN BENİ ÖLECEKSEM ÖLEYİM, ZATEN YAŞADIĞIM KADAR YAŞADIM. GENÇ ÖLÜRSEM CESEDİM YAKIŞIKLI OLUR '' dediği söylendi. 

 NEJAT İŞLER'in sağlık durumunun kötü durumda duyulması sanat camiasında ve hayranlarını üzüntüye boğdu. Peki NEJAT İŞLER'in sağlık durumu ne ve ne durumda?

Ünlü oyuncu NEJAT İŞLER'in BEREN SAAT ile başrolünü paylaştığı İNTİKAM dizisinden ayrılmak zorunda kalmıştı. NEJAT İŞLER'in siroz olduğunu ret eden yakınları NEJAT İŞLER için '' <İ>ŞU AN GÜMÜŞLÜK'TE AMA DİZİNİN BU SEZONUNU KALDIRABİLECEK DURUMDA DEĞİL '' diyerek açıklama yaptılar. NEJAT İŞLER'in İntikam dizisinden ayrılmasının nedeni olarak sedef hastalığının ilerlemesi ve diziyi götürebilecek durumda olmaması olarak açıklandı. 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.