Nasrullah Gazetesi

GİT
Bugünkü Nasrullah Gazetesi
YORUMLAR

 • ELEŞTİREN:
  YAHU AVRUPA INGILTERE VARTASINI KOLAYCA ATLATIR. BUDA ÖRNEKLERLE SABİT. ASIL SEN SICAK PARAYLA YÜRÜTÜLEN YALANCI BAHARI, O PARALAR GELMEYINCE YURTTAŞA DURUMUN KÖTÜLÜĞÜNÜ NASIL İZAH EDECEKSİN. Kİ O SICAK PARADAMUSLUKLAR KISILDIĞINDAN GELMİYOR. YÖNETİME BAK HİZAYA GEL. BİR DEVLET DÜŞÜNÜN YURTTAŞI NASIL MAKARNA PIRINÇ, FASULYE, KÖMÜRE MECBURSA, O DEVLETTE DIŞARIDAN GELECEK SICAK PARAYA MECBUR. YANİ AVANTA YAŞAM. !!! ÜRETIM YOK. EKONOMİDE ALARM ZILLERİ. AMA AĞALAR BURNUNDAN KIL ALDIRMIYOR.
 • KENDİNDEN HABERİN VAR MI:
  Ülkem bölünmenin eşiğinde ve yangın yeri; yoksulluk, işsizlik, cehalet, yağma, talan, hukuksuzluk diz boyu. Son on ayda sekiz bin insanımız, kötü yönetime ve teröre kurban gitti. Bu gün bile altı şehidimiz var. Sen çıkmışsın “Ne olacak bu Avrupa''nın hali” diyorsun. Ahmak değil isen, bırak Avrupayı da sen kendine, çocuklarına, geleceğine ağla.
 • TAYYİP:
  EHH CAMERON 3 GÜN BİLE DAYANAMADIN DEMİŞ . HERKEZ SİZİN GİBİ YÜZSSÜZMÜ . SEÇİMİ KAYBETTİ İSTİFA ETTİ . SENİN RÜŞVETLER BELGELENDİ, YÜZLÜCE KONJŞUYON . BUI BİR NAMUS MESELESİ , UTANAMA AR MESELESİ
 • POLYAKOV:
  SEN ÖNCE CAMERON KADAR POLİTİKACI OL DAHA SONRA CAMERON HAKKINDA KONUŞ. BİRE DEDİĞİN DİĞER DEDİĞİNİ TUTUMUYOR. DAHA GEÇEN HAFTA ''İNGİLTERE AB DEN ÇIKMAZ'' DEDİN BUGÜN BAŞKA TELDEN SAZ ÇALIŞYORSUN. . AVRUPA''DA LİDER BAŞARISIZ OLDUĞUNU HİSSETTİĞİ ANDA HEMEN İSTİFA EDİYOR. SEN İSE O KOLTUĞA YAPIŞMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYORSUN. GEREKİRSE VATANI BİLE PARÇALATIRSIN. . ADAM KAYBETTİĞİNİ ÖĞRENDİĞİ GÜN İSTİFA ETTİ. . . SENİN ÜLKENDE HERGÜN 5-6 ŞEHİT VAR SEN HALEN O KOLTUKTA PİŞKİN PİŞKİN OTURUYORSUN
 • EM.ERD:
  YALAKA AKŞAM TAYYİP DİYORKİ DOKUNULMAZLIKLA KALKIYOR ŞİMDİDE KAÇIYORLAR DİYOR. 17-25 ARALIK TA BİLAL DA SENİN KARININ ETKLERİ ALTINDA SAKLANIYORDU
 • EROL EVGİN''İN SÖYLEMEDİKLERİ:
  Hiç kitap gazete okumadıklarından, sorgulamasını da bilmeyen dolayısıyla bir fikri de olmayan kesimlerin “Reis ne diyorsa doğrudur” demesinden daha doğal ne olabilir? Seçimleri hep onlar kazanıyor ya! Kendilerini de ülkelerini de bir bataklığa sürüklediklerine de üzülmezler onlar.
 • GAVUR..SAVUŞTURAN:
  MOSKOV UŞAKLARININ HER YAZDIKLARI YAYINLANIYOR. . BUNLAR TORPİLLİ. . GALİBA
  ELEŞTİREN: YALAKA HAVUZCULARA GİT . ARAP UŞAKLARINA AÇIK. ONLARDA YORUM YAP. SENİ DAVET EDENMİ OLDU.
  BİPPP: sen paspaganmisin kiralik usak
 • ÇÖPÇÜ MURTEZA:
  yurt sen ne alem gazetesin ön sayfada ne bir emekli nede bir işçi haberi var gazeteyi kime satıyorsun sabahattin önkibar sizdemi birgünde agzına şu emeklilerin durumunu alsın
 • POLYAKOV:
  SAYIN ''STAR GÜNEŞ AKŞAM'' OKURLARI. . . BİLGİLENDİREYİM İSTEDİM. . RIZA ZARRAB İÇİN TUTUKLULUK DEVAM EDİYOR VE MAHKEMESİ OCAK AYINDA BAŞLAYACAK ))
  DEDE: MOSKOV UŞAĞİ . . ZARRAB ÖLDİ. . . ĞABERİN. . . YOKMİ. . . . ÇOK SEVİYON ONİ. . . . BİLİREM. . . . . ÜZÜLME. . . CONİ. . DİNDAŞIN ONU GÖMER. . TAZİYEYE GİDERSİN. . . .
 • POLYAKOV:
  SARAY GAZETESİ ''AKŞAM'' 2 GÜNDÜR ''FİRUZAĞA'' OLAYINI SÜR MANŞETTEN GİRİYOR. . ASRIN GAZETECİSİ ''MURAT GELGİTLİOĞLU'' BİLE OLAYA MÜDAHİL OLDU. . BU İŞTE BİR ''İŞŞ'' VAR. . DİKKAT EDELİM. . . ELİN KORELİSİ YOLDAN GEÇEN KADINA KÜFRETMİŞ, BEBEK ARABASINI TEKMELEMİŞ, MİŞ MİŞ MİŞ . . . .
 • POLYAKOV:
  MURAT KELKİTLİOĞLU ÖNCE SEN; YAZDIKLARINA İNANIYORMUSUN? HANİ BÜYÜK GAZETECİSİN YA; HER KONUDA YAZABİLİYORSUN; HABER VEREYİM İSTEDİM; ZARRAB AMERİKA''DA TUTUKLANDI. . PARALEL BİR SAVCI TUTUKLAMIŞ. . BİRAZ DA ORADAN BİZİ HABERDAR ETSEN. .
 • POLYAKOV:
  ULAN NE YALAKA NE OMURGASIZ BİR GAZETE İMİŞ BU GAZETE. CİHANGİRDEKİ OLAYDA DÜN KORELİ ESNAFI NEREDEYSE ''PARALEL'' İLAN EDEN SENDİN. DÜN SAHİBİN KORELİ İÇİN OLUMLU ŞEYLER SÖYLEYİNCE BUGÜN HEMEN GERİ VİTES YAPTIN. SENİN GİBİ GAZETE OLMAZ OLSUN.
 • NİSHAT:
  HABERLERİNİZİN ?. I YALAN. BİRAZ NEŞELENMEK İÇİN MODUNUZA GİRİYORUM ZAMAN ZAMAN. HANİ HAYAL FAKİRİN EKMEYİ DERLER YA O HESAP İŞTE.
 • MKA:
  TÜRK TARİHİ ŞEREFLE DOLU DİYEN BAŞBAKANIN BİR ÜSTÜ BEN TÜRKÜM DİYEMİYOR. DİN SİMSARSLIĞI YAPIP BEN MÜSLÜMANIM DİYOR. TÜRK TARİHİNİ BİLMEYEN ADAM CUMHURBAŞKANI MI OLURMUŞ.
 • NİSHAT:
  emekli haberleri ile dalga geçmekten vazgeçin; bu bir. bıktık bu gerginlik siyasetinden, herkesi kucaklamayı deneyin biraz da bu iki. bir taraftan çok çocuk diyorsunuz, diğer yanda halkı birbirine kırdırmak için her şeyi yapıyorsunuz. bu da üç. biraz da vicdan yahu.
 • MÜLAYİM:
  HADÎ BAKALIM SIKIYORSA TAKSİME O SÖYLEDİĞİN BİLMEMNE KIŞLASINI YAPTA GÖRELİM. İŞİNİZ GÜCÜNÜZ BİRAZ KALMIŞ OLAN YEŞİLİ YOK ETMEK. YOK ŞU KADAR AĞAÇ DIKTIK, YOK BU KADAR AĞAÇ DIKTIK DEMEKLE YEŞİL KORUNMUYOR. HEM SİZDUYMADINIZMI (YAŞ AĞACA BALTA VURAN EL ONMAZ ) DERLER. İSTERSE BİR TANE AĞAÇ OLSUN, O BİR AĞAÇ BİZ İNSANLA-RIN YAŞAMA SEBEBİ AKCIGERLERDENDİR. TABİ BUNU ANLAYABİLİRSE. ESKİ DEYİMLE (NATO KAFA, NATO MERMER)SE YAPACAK BİRŞEY YOK.
 • ELEŞTİREN:
  DERİN ABD KİRLİ PLANINI 2002SONLARINA DOĞRU ABRAHAMOVİTZ''LE TÜRKİYEDE UYGULADI. BU UYGULANAN PLANIN PARÇASI OLAN AKP EYİ KUCAĞIMIZDA BULDUK. EEE BOP PLANINDA NEREDEYSE SONA GELİNİYOR. HEDEFE YAKLAŞTIKLARINI GÖRDÜKLERİNDEN, BU YOLDA KULLANDIKLARI HERŞEYİ, HERKESİ ELİMİNE YOLUNA GİDİYORLAR. BU YÖNTEM EMPERYALİST-LERİN YÖNTEMİDİR, BUNU BİLMİYORMUYDUNUZ. AKP OLARAK BUNLARLA SAVAŞACAĞINA, KENDİ YURTTAŞLARINIZLA SAVAŞIYORSUNUZ. AMA ALLAH BÜYÜK. BUNLARIN HESABI SORULACAK SİZLERDEN BUNA INANIN.
 • ALİ:
  NATO, nun Ege, de göcmenler bahanesi üzerinden türkiyeye karsi faliyetlerine dikkat edilmeli. Nato kuvvetleri üzerinden Türkiye Egede bir pusuyla karsi karsiyayi okumakta yarar var
 • POLYAKOV:
  BADEM BIYIKLI SÖZÜM ONA ADALET BAKANI ''YARGIYA KARŞI ŞOV OLMAZ'' BUYURMUŞ. . . YARGI DERKEN? MEMLEKETTE YARGI MI KALDI? BÜTÜN ADALET SİSTEMİ DİĞER PARALEL TARAFINDAN YÖNETİLİYOR. DİĞER PARALEL ''MECLİSİ VE ADALET SİSTEMİNİ'' RESMEN ELİNE GEÇİRMİŞ DURUMDA. SEN ANCAK ÖYLE BOŞ BOŞ MİKROFONLARA KONUŞURSUN. SEN DEĞİL MİYDİN; ''AKP RECEP TAYYİP ERDOĞAN''IN PARTİSİDİR'' DİYEN? SENİN BAKNLIĞIN DA RECEP TAYYİP BEYİN O HALDE
 • .AVCI:
  Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz ve milletimiz birlik beraberlik içinde kenetlendikten sonra önünde hiçbir şer odağı duramaz !. içerde ve dışarda. Kimse kendini boşa yormasın. !
  HİLEYİ ŞERRİYE: şer arıyorlar. . . biz bize yeteriz. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.