Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm İzle - Hilmi Cem Muhteşem Yüzyıl'da - (Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm Full) Taht Oyununda Ölümcül Dans Başladı!

26 Eylül 2013 11:26

Muhteşem Yüzyıl son bölümü yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 105. bölümde taht savaşı kızışıyor. Muhteşem Yüzyıl 105. bölüm fragmanları ve son bölümü full olarak izleme fırsatı burada...

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm İzle - Hilmi Cem Muhteşem Yüzyıl'da - (Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm Full) Taht Oyununda Ölümcül Dans Başladı!

MUHTEŞEM YÜZYIL 105. BÖLÜM 25 Eylül Çarşamba Akşamı Star TV'de yayınlandı ve seyirciler taht mücadelesindeki yeni ve kritik gelişmelere şahit oldular. MUHTEŞEM YÜZYIL SON BÖLÜMDE taraflar arasında adeta kılıçlar çekiliyor. Taht sancağına Selim'in seçilmesine herkes hayrete düşürüyor. Bayezıt öfkeden çıldırıyor ve Mustafa da bir kez daha yıkılıyor. Bayezıt bu öfkesiyle annesinin üstüne giderken Selim, seçilmiş olmanın gururlu keyfini yaşıyor. Mustafa ise yaşadığı hayal kırıklığı ile yıkılır ve payitahttan ayrılır.

Doğal olarak Muhteşem Yüzyıl'ın son bölümünde verilen bu karar sonrası MUHTEŞEM YÜZYIL 105. bölümde Selim ve Bayezıt arasındaki gerilimin doruğa çıktığını görülüyor. Babaları ile çıktıkları avda büyük bir tehlike içine girerler. İki kardeş var gücüyle savaşırken, Süleyman evlatlarını kaybetme korkusuyla sınanır.

Muhteşem Yüzyıl'da şehzadeler arasında bunlar yaşanırken fırsatçılarla gözlerini dört açmıştır.  Selim'in tahtın yeni varisi olduğunu öğrenen Cecelia, gözünü yükseklere, sultanlığa diker. Selim'in haremine seçilmeyince, tehlikeli bir oyun oynar. Cecelia'nın cesaretinden etkilenen Hürrem'in ise ona bir teklifi vardır. Hürrem, Mustafa'ya son darbeyi vurmak için adım atar. Dönüş yolunda Mustafa'ya ölümcül bir tuzak kurar fakat görünmez bir güç tüm planları alt üst eder. Büyük bir kayıp yaşayan Mustafa, öyle bir hamle yapar ki, savaş ilan edilir!

MUHTEŞEM YÜZYIL 105. BÖLÜM büyük heyecana sahne oldu. Muhteşem Yüzyıl'ın bu son bölümünü internetten izlemek isteyenler için Habeler.com olarak Star TV'nin dizi izleme bağlantısını aşağıda paylaştık. Diziyi internetten izlemek için söz konusu bağlantıya (Muhteşem Yüzyıl İzle) tıklamanız yeterli...

Bu arada ismini Survivor'da duyuran Hilmi Cem'de Muhteşem Yüzyıl'da rol aldı... 

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm İzle (105. Bölüm Full, 25 Eylül Çarşamba)Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.