Muhteşem Yüzyıl İzle - Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm Star TV'de (13.11.2013)

13 Kasım 2013 11:06

Muhteşem Yüzyıl 111. bölümde doğan çocuk haremdeki dengeleri değiştiriyor. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm özeti, Muhteşem Yüzyıl fragmanları ve Muhteşem Yüzyıl canlı / full izleme linkleri haberimizdedir...

Muhteşem Yüzyıl İzle - Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm Star TV'de (13.11.2013)

Ekranların en beğenilen dizilerinden biri olan MUHTEŞEM YÜZYIL bu akşam Star TV'de 111. bölümü ile ekrana geliyor. MUHTEŞEM YÜZYIL 111. yeni bölümde Sultan Süleyman'ın yeni şehzadesi, sancakların teftişi, Mustafa'nın nikahı ve Sultan Süleyman'ı derinden üzen bir haberi izleyeceğiz... MUHTEŞEM YÜZYIL 111. bölümü internetten izlemek isterseniz ilgili linkleri haberin sonunda bulabilirsiniz.

MUHTEŞEM YÜZYIL 111. bölümde neler olacak? MUHTEŞEM YÜZYIL yeni bölümde Nazenin doğum yapıyor. Doğan çocuk kimilerini sevindirirken, kimilerini üzüyor. Süleyman'ın yeni doğan çocuğu, haremdeki dengeleri değiştirir. Hürrem ve Fatma arasındaki oyun yeniden başlar.

MUHTEŞEM YÜZYIL dizisinin yeni bölümünde Bayezıt ve Huricihan'ı bir arada gören Cihangir aşk acısıyla payitahta geri dönüyor. Süleyman Barbaros'u azletmeyince, Rüstem Barbaros'tan kurtulmak için harekete geçiyor. Mustafa ise Mihrünnisa ile nikah kıyarak hayatını tehlikeye atıyor! Huricihan'ı görmek için gizlice payitahta gelen Bayezıt'ı bir sürpriz bekliyor! Süleyman'a gelen acı bir haber, bir devrin kapanmasına neden oluyor!

Sancaklardaki teftişini bitiren Matrakçı MUHTEŞEM YÜZYIL yeni bölümde Süleyman'a rapor verir. Selim'in dava meselesini açıklarken, Bayezıt ve Mustafa'nın kabahatlerini saklar. Selim ise başına bela açanın Bayezıt olduğuna inanır. Babasına Bayezıt'ı suçlayan bir mektup yazar. Mustafa, Atmaca ve Mahidevran'ın tüm uyarılarına rağmen aşkına gem vuramaz ve Nisa'yı göndermez. Geleceğini tehlikeye atma pahasına nikah kıyar. Atmaca ise Mihrünnisa ile alakalı şok eden bir emir alır.

Bayezıt, Huricihan'ı görmek için gizlice payitahta gelir. Gerçekleri öğrenen Süleyman öfkeden deliye döner. Süleyman'ın karşısına çıkan Huricihan'ın ona bir hediyesi vardır. Bu hediye Süleyman'ı geçmişiyle yüzleştirir. Fatma, Rüstem ile Mihrimah'ın evliliğini bozma niyetindedir. Rüstem ise Barbaros'tan kurtulmanın yollarını arıyordur. Aniden gelen bir haber, Süleyman'ı derin bir kedere boğar.

MUHTEŞEM YÜZYIL 111. bölümü bu akşam saat 20.00'da Star TV'de gösterilecek. Muhteşem Yüzyıl dizisini internetten izlemek isterseniz "MUHTEŞEM YÜZYIL CANLI İZLE" (dizinin yayın saatinde) ve "MUHTEŞEM YÜZYIL FULL İZLE" (dizinin yayın saatinden sonra) linklerini kullanabilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl Canlı İzle (111. Bölüm, Star TV Canlı Dizi İzle Saat 20.00)

Muhteşem Yüzyıl Full İzle (111. Bölüm Full Dizi İzle)

MUHTEŞEM YÜZYIL FRAGMAN (111. bölüm - 1):


MUHTEŞEM YÜZYIL FRAGMAN (111. bölüm - 2):


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.