Muhteşem Yüzyıl İzle - Bugünkü Muhteşem Yüzyıl Bölümü İnternetten İzlemek için Tıkla (09.10.2013 Çarşamba, Star TV Canlı Video)

09 Ekim 2013 12:07

Muhteşem Yüzyıl bu akşam (09.10.2013) Star TV'de yayınlanıyor. Muhteşem Yüzyıl dizisinin bugünkü bölümünde hareme yeni katılan cariyeler haremdeki güç dengesini ve iktidar oyunun kurallarını değiştiriyorlar. İşte Muhteşem Yüzyıl canlı dizi izleme linki...

Muhteşem Yüzyıl İzle - Bugünkü Muhteşem Yüzyıl Bölümü İnternetten İzlemek için Tıkla (09.10.2013 Çarşamba, Star TV Canlı Video)

MUHTEŞEM YÜZYIL dizisi bu akşam yani 9 Ekim Çarşamba günü Star TV'de yeni bölümü ile ekrana geliyor. MUHTEŞEM YÜZYIL dizisinde hareme katılan yeni cariyeler hem şehzadelerin hayatını hem de haremin dengelerini değiştiriyor. Muhteşem Yüzyıl'da bu sefer Hürrem'i ölüm korkusu sarıyor. İşte Muhteşem Yüzyıl'ın bugünkü bölümüyle ilgili detaylar ve internetten video olarak canlı yayında Muhteşem Yüzyıl dizisini izleme linki...

MUHTEŞEM YÜZYIL dizisinde Hürrem'in genç ve güzel rakibi Sultan'ın gönlünü kazanacak mı? Muhteşem Yüzyıl'da bugün Mustafa, Rüstem'i dört bir yandan kuşatırken ölüm korkusuna kapılan Rüstem, ortalığı birbirine katıyor ki Yeniçeri ocağında da kılıçlar çekiliyor. Bayezıt'ın babasına olan kırgınlığı sürerken; bu kez Hürrem'le karşı karşıya geliyor. Huricihan ise Bayezıt'a olan hislerine yeni düşüyor. Manisa'da Nurbanu, Selim'in yaralarını iyileştirmeye çabasındadır. Nisa, Mustafa'yı şaşkına çeviren bir itirafta bulunuyor. Hürrem ise hayatının en büyük kabusu ile karşı karşıya kalıyor! Muhteşem Yüzyıl dizisini internetten izlemek isterseniz aşağıdaki Kanal D'nin canlı dizi izleme video bağlantısını kullanabilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl İzle (Star TV, 9 Ekim Çarşamba Saat 20:00)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.