MUHTEŞEM YÜZYIL 124.BÖLÜM FULL / 720P MUHTEŞEM YÜZYIL FULL İZLE

20 Şubat 2014 09:57

Şehzade Mustafa toprağa veriliyor. Muhteşem Yüzyıl 124.bölüm full izle. Muhteşem Yüzyıl son bölüm full izle. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm full izle. Başlıkları adı altında aradığınız haberlerin detayları. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Muhteşem Yüzyıl 124.bölüm full yayını haberler.com'da.

MUHTEŞEM YÜZYIL 124.BÖLÜM FULL / 720P MUHTEŞEM YÜZYIL FULL İZLE

Şehzade Mustafa toprağa veriliyor.  Muhteşem Yüzyıl 124.bölüm full izle. Muhteşem Yüzyıl son bölüm full izle. Muhteşem Yüzyıl  yeni bölüm full izle. Başlıkları adı altında aradığınız haberlerin detayları. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Muhteşem Yüzyıl 124.bölüm full yayını haberler.com'da.

MUHTEŞEM YÜZYIL dizisinde Şehzade Mustafa neden öldürüldü? Tıkla MUHTEŞEM YÜZYIL SON BÖLÜM izle. İşte MUHTEŞEM YÜZYIL 124. bölümden detaylar. MUHTEŞEM YÜZYIL son bölümde Şehzade Mustafa'nın boğdurulmasının ardından bu haftaki MUHTEŞEM YÜZYIL 124. bölümde sular durulmuyor. Şehzade Mustafa'nın haksız yere idam edildiğini düşünen yeniçeriler kazan kaldırmak üzere. Bu hengamede birilerinin kellesi gideceğe benziyor ve oklar Rüstem Paşa'yı gösteriyor. Ayrıca abisinin ölümünün ağırlığı altında ezilen Cihangir'in de ne yapacağı merak konusu. MUHTEŞEM YÜZYIL 124. bölümü kaçıranlar ve Muhteşem Yüzyıl 124.bölümü tekrar izlemek isteyenler için MUHTEŞEM YÜZYIL 124.bölümün tamamı haberler.com farkı ile sizlerle. 

MUHTEŞEM YÜZYIL 124. BÖLÜM ÖZETİ: 
Süleyman Mustafa'nın üzerinden çıkan mektubu okudu ve Mustafa'nın sözleri Süleyman'ı derinden yaraladı. Oğlunun masum olabileceğini düşünen Süleyman, Muhteşem Yüzyıl son bölümde tüm öfkesini Rüstem'den çıkardı. MUHTEŞEM YÜZYIL 124. bölümde Cihangir'in feryadı tüm ordugahı inlettti, yeniçeriler göğüslerini yumrukladılar. Bu arada yeniçerilerin öfkesinden zor kurtulan Rüstem, vezir-i azamlıktan azledildi ve onun yerine Kara Ahmet Paşa vezir-i azam yapıldı. İstanbul'da halk ve asker Hürrem ve Rüstem'e karşı isyan başlattı.

Mahidevran ve Mihrünnisa umutla Mustafa'nın dönüşünü beklerken, gelen ölüm haberi adeta zamanı durdurdu. Mahidevran oğlunun ölüm haberiyle yıkdılı artık onun için yaşamın hiç bir anlamı kalmamıştı. Mihrünnisa ise Mustafa'dan sonra oğlu Mehmet'in hayatı için savaştı. Ordugahtan apar topar kaçan Rüstem, payitahta döndü. Doğal olarak Mustafa'nın ölüm haberi saraya bomba gibi düştü. Mihrimah ellerine bulaşan kanın ağırlığı altında ezilirken, Hürrem en büyük düşmanını alt etmiş olmanın şaşkınlığını yaşadı. İlk anda düşmanını alt etmenin zaferini yaşayan Hürrem ise hiç ummadığı bir anda Mustafa'nın ölümünün acısını yaşadı. Cihangir, Muhteşem Yüzyıl 124. bölümde babası ile konuşmak için çırpındı ancak Sultan Süleyman azısı ile sessizliğe gömülmüştü. Cihangir de çareyi uzaklaşmakta buldu. Süleyman onu bulduğunda aralarındaki bağlatrın koptuğunu anlar! Baba oğulun arasındaki sevgi, derin bir nefrete dönüşür. 

Muhteşem Yüzyıl 124. bölüm Full


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.