Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm İzle - Muhteşem Yüzyılda Dengeleri Değiştiren Çocuk! Muhteşem Yüzyılda Son Demler!

14 Kasım 2013 11:05

Muhteşem Yüzyıl son bölümde doğan çocuk haremdeki dengeleri alt üst ediyor. Muhteşem Yüzyıl son bölüm özeti, Muhteşem Yüzyıl son bölüm fragmanları ve Muhteşem Yüzyıl son bölüm full dizi izleme linki haberimizde...

Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm İzle - Muhteşem Yüzyılda Dengeleri Değiştiren Çocuk! Muhteşem Yüzyılda Son Demler!

Ekranların en beğenilen dizilerinden biri olan MUHTEŞEM YÜZYIL 13 Kasım Çarşamba akşamı Star TV'de 111. bölümü ile ekrana geldi. MUHTEŞEM YÜZYIL son bölümde seyirciler Sultan Süleyman'ın yeni şehzadesine, sancakların teftişine, Mustafa'nın nikahına ve Sultan Süleyman'ı derinden üzen bir habere tanık oldular... MUHTEŞEM YÜZYIL son bölümü internetten izlemek isterseniz ilgili linki haberin sonunda bulabilirsiniz.

MUHTEŞEM YÜZYIL son bölümde neler oldu? MUHTEŞEM YÜZYIL SON BÖLÜMDE Nazenin doğum yapıyor. Doğan çocuk kimilerini sevindirirken, kimilerini üzüyor. Süleyman'ın yeni doğan çocuğu, haremdeki dengeleri değiştirir. Hürrem ve Fatma arasındaki oyun yeniden başlar.

MUHTEŞEM YÜZYIL dizisinin son bölümünde Bayezıt ve Huricihan'ı bir arada gören Cihangir aşk acısıyla payitahta geri dönüyor. Süleyman Barbaros'u azletmeyince, Rüstem Barbaros'tan kurtulmak için harekete geçiyor. Mustafa ise Mihrünnisa ile nikah kıyarak hayatını tehlikeye atıyor! Huricihan'ı görmek için gizlice payitahta gelen Bayezıt'ı bir sürpriz bekliyor! Süleyman'a gelen acı bir haber, bir devrin kapanmasına neden oluyor!

Sancaklardaki teftişini bitiren Matrakçı MUHTEŞEM YÜZYIL SON BÖLÜMDE Süleyman'a rapor verir. Selim'in dava meselesini açıklarken, Bayezıt ve Mustafa'nın kabahatlerini saklar. Selim ise başına bela açanın Bayezıt olduğuna inanır. Babasına Bayezıt'ı suçlayan bir mektup yazar. Mustafa, Atmaca ve Mahidevran'ın tüm uyarılarına rağmen aşkına gem vuramaz ve Nisa'yı göndermez. Geleceğini tehlikeye atma pahasına nikah kıyar. Atmaca ise Mihrünnisa ile alakalı şok eden bir emir alır.

MUHTEŞEM YÜZYIL 111. BÖLÜMDE Bayezıt, Huricihan'ı görmek için gizlice payitahta gelir. Gerçekleri öğrenen Süleyman öfkeden deliye döner. Süleyman'ın karşısına çıkan Huricihan'ın ona bir hediyesi vardır. Bu hediye Süleyman'ı geçmişiyle yüzleştirir. Fatma, Rüstem ile Mihrimah'ın evliliğini bozma niyetindedir. Rüstem ise Barbaros'tan kurtulmanın yollarını arıyordur. Aniden gelen bir haber, Süleyman'ı derin bir kedere boğar.

MUHTEŞEM YÜZYIL son bölümü internetten izlemek isterseniz aşağıdaki "MUHTEŞEM YÜZYIL İZLE" linkini kullanabilirsiniz.

MUHTEŞEM YÜZYIL İZLE (111. Bölüm Full Dizi İzle)

MUHTEŞEM YÜZYIL FRAGMAN (111. BÖLÜM - 1):

MUHTEŞEM YÜZYIL FRAGMAN (111. BÖLÜM - 2):


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.