Muhtarlık Sonuçları - Muhtarlık Seçim Sonuçları YSK - Tıkla Öğren

01 Nisan 2014 14:16

İllerden yerel seçim sonuçları gelmeye devam ederken mahallelerde de muhtarlık seçimleri heyecanı vardı. Muhtarlık sonuçları YSK resmi sonuçları açıkladığında kesin olarak öğrenilecek. İşte muhtarlık sonuçları, muhtarlık seçim sonuçları...

Muhtarlık Sonuçları - Muhtarlık Seçim Sonuçları YSK - Tıkla Öğren

İllerden yerel seçim sonuçları gelmeye devam ederken mahallelerde de muhtarlık seçimleri heyecanı vardı. Muhtarlık sonuçları YSK resmi sonuçları açıkladığında kesin olarak öğrenilecek. İşte muhtarlık sonuçları, muhtarlık seçim sonuçları... Muhtarlık seçim sonuçlarını öğrenmek için haberin sonundaki YSk bağlantısını kullanabilirsiniz. Uyarı: YSK henüz kesin sonuçları yayınlamadı.

Muhtarlık seçim sonuçları ve diğer detaylar burada. 2014 Türkiye yerel seçimleri yapıldı ve seçmenler İl belediye başkanı, ilçe belediye başkanı, il genel meclis üyeleri ve muhtar seçmek için sandık başına gittiler. Aşağıda paylaştığımız linkler ile Türkiye genelindeki yerel seçim sonuçlarını görebilir ve muhtarlık seçim sonuçlarını (YSK'dan gelen açıklamalar ile) öğrenebilirsiniz. 

TÜRKİYE GENELİ YEREL SEÇİM SONUÇLARI (Resmi Olmayan Veriler) 
 
MUHTARLIK SEÇİM SONUÇLARI (YSK) 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.