MODAVİZYON

22 Aralık 2014 Pazartesi Saat: 00:16
Pehlivan Yarışa Hazır

Pehlivan Yarışa Hazır

Trakya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Tasarım ve Proje Topluluğu 'Pehlivan Solar Team' üyeleri tarafından üretilen, elektrikli araba 'Pehlivan' yarışa hazır.

İso "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu"Nu Açıkladı

İkinci 500 Büyük kapsamındaki kuruluşlarda kar edenlerin sayısı 417’den 377’ye geriledi, zarar eden kuruluşların sayısı ise 83’ten 123’e çıktı 2013 yılında en fazla kar eden ilk iki kuruluş isminin açıklanmasını istemezken, Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat San. Tic. A.Ş 2013 yılında en fazla kar elde eden üçüncü kuruluş ve en çok ihracat gereçekleştiren kuruluş oldu.

Kadına Şiddetin Önlenmesi

Kadına Şiddetin Önlenmesi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, ailelerin çocuklara ve gençlere sahip çıkmaları gerektiğini belirterek "Kesinlikle çocuklarımızı sokaktan geri çekmemiz lazım" dedi.

Ayşenur İslam: "Çocuklarımızı sokaktan geri çekmemiz lazım" -

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, ''Ailelerin çocuklarına ve gençlerimize sahip çıkmaları gerekiyor.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Edirne'de

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Edirne'de

''Ailelerin çocuklarına ve gençlerimize sahip çıkmaları gerekiyor.

Şahinler Holding'e Anlamlı Ödül

Şahinler Holding'e Anlamlı Ödül

Modavizyon, Swissotel The Bosphorus İstanbul'da düzenlenen "Vefa Gecesi"nde ödüle layık görüldü.

CHP Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Gencan Açıklaması

CHP Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Gencan Açıklaması

CHP Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Nejat Gencan, seçim çalışmaları kapsamında Trakya'nın en çok istihdam sağlayan fabrikalarından biri olan Şahinler Holding bünyesindeki Modavizyon'u ziyaret etti.

Şahinler Holding'ten Bayram Müjdesi

Şahinler Holding'ten Bayram Müjdesi

Trakya Bölgesi'nin en büyük yatırımcısı Şahinler Holding, ASB'nin yeni yatırımcısı ile Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinin önde gelen isimlerini düzenlediği iftar yemeğinde bir araya getirdi.

İşbaşı Eğitim Programlarında İstihdamlar Sürüyor

İşbaşı Eğitim Programlarında İstihdamlar Sürüyor

Modavizyon Tekstil Sanayi Tic.A.Ş.ile Edirne Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenledikleri işbaşı eğitim programlarında başarılı olanlara sertifikaları verildi.

Bakan Şahin'in Zor Anları

Bakan Şahin'in Zor Anları

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, çoğunlukla Romanların yaşadığı Menzilahir Mahallesi'ndeki toplum merkezini ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Şahin Açıklaması

"Boşanmak için mahkemeye başvuran ailelere danışmanlık hizmetlerini başlattık."

İşadamı Şahin: Edirne Moda Merkezi Olacak

İşadamı Şahin: Edirne Moda Merkezi Olacak

İspanyol giyim devi Zara ile stratejik ortaklık yaparak büyük bir atılım yapan Şahinler Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, "Edirne'de açtıımız fabrikada 2 bin 800 kişilik istihdama ulaştık."

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Edirne'de

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Edirne'de

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 37 hastane kompleksi inşa edileceğini belirterek, "Şimdi yılsonuna kadar yapacağımız ihalelerle 20 katrilyonluk imza atacağız.3,5 yıl sonra halkımızın hizmetine sunacağız" dedi.

Bakan Müezzinoğlu: Kadınsız Medeniyet Olmaz

Bakan Müezzinoğlu: Kadınsız Medeniyet Olmaz

-sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nu ve eş Faize Müezzinoğlu'nu Edirne'ye getiren makam aracının sol arka lastiğinin dış yanağında kaldırıma sürtünmeden dolayı ceviz büyüklüğünde balon oluştu.

Müezzinoğlu, Açılışını Yaptığı Mağazadan Bin TL'ye Üç Takım Elbise Aldı

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu açılışını yaptığı Şahinler Holding'e bağlı Modavizyon Fabrikası'ndaki satış mağasından bin TL ile üç takım elbise aldı.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Açıklaması

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Sizlerden istediğimiz; ne olur birlik ve beraberlik içinde olun, birbirinizi sevin, doğduğunuz, büyüdüğünüz bu güzel Edirne'nin zenginliklerini daha iyi noktaya taşıyabilmek için el birliğiyle çalışın" dedi.

Şahinler Holding'den Edirne'ye İstihdam

Şahinler Holding'den Edirne'ye İstihdam

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Edirne'ye yeni bir tekstil fabrikası kuracaklarını ve 2 bin kişinin işe alınacağını söyledi.

Dünya Tekstil Devi Zara Modavizyon'u Seçti

Dünya Tekstil Devi Zara Modavizyon'u Seçti

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, İspanyol tekstil devi Zara'nın, hızı, kalitesi ve yüksek üretim kapasitesi nedeniyle Edirne'deki Modavizyon Fabrikası'nı, pilot üretici olarak seçtiğini belirtti.

Kadınların İş Gücüne Katkısı

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, Türkiye'nin 2023 hedefleri doğrultusunda kadınların iş gücüne daha fazla katılması gerektiğini belirterek, "Kadınlarımızı iş gücüne katarsak gelecekte büyük ekonomiler yaratabiliriz" dedi.

Asb ve Nkü'den İşbirliği Protokolü

Asb ve Nkü'den İşbirliği Protokolü

Avrupa Serbest Bölgesinde (ASB) faaliyet gösteren yatırımcıların üniversite ile uyumunu sağlayacak olan altyapı çalışmaları yapılması, gerekli nitelikli iş gücünün oluşturulması ve üniversite ile sanayi kesiminin sık sık ortak projelerde yer...

Edirne'de Elektrik Kesintisi

Edirne'de, yarın bazı bölgelere elektrik verilemeyecek.

Modavizyon'un İhracat Hedefi

Rahmi Cinokur - Edirne'de 18 yıl önce kurulan ve geçen yıl Türkiye'nin ilk bin ihracatçı sıralamasında 612.sıradan 422.sıraya yükselen Modavizyon Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş, önümüzdeki yıl 50 milyon avroluk ihracat hedefliyor.

TL'nin Değerlenmesi Tekstilciyi Zorluyor

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, "Türkiye'ye gelen yabancı paralar, Türk parasını değerlendirirse, Türkiye'deki yatırımlar mağdur olabilir" dedi.

Bu Fabrikada Çalışanların Yüzde 75'i Kadın

Bu Fabrikada Çalışanların Yüzde 75'i Kadın

Şahinler Holding'in Edirne'de 2 bin 200 personelin yüzde 75'i kadın olan Modavizyon Tekstil Fabrikası, 2 ay içinde 300 kişiye daha iş imkanı sağlayacak.

Kemal Şahin: Geçen Yıl Ciro Bazında Yüzde 30 Büyüme Sağladık

Kemal Şahin: Geçen Yıl Ciro Bazında Yüzde 30 Büyüme Sağladık

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, geçen yıl topyekün ciro bazında yüzde 30 büyüme sağladıklarını söyledi.

En Fazla İstihdam Sağlayan Şirkete Ödül

SGK Edirne İl Müdürlüğü, Şahinler Holding'e bağlı Modavizyon Tekstil Sanayi ve Ticaret A. Ş'yi, düzenli prim ödediği ve en fazla istihdamı sağladığı için "Takdir Plaketi" ile ödüllendirdi

Modavizyon'a SGK'dan Takdir Plaketi

Modavizyon'a SGK'dan Takdir Plaketi

Edirne'de Şahinler Holding bünyesinde faaliyet gösteren Modavizyon Tekstil Tesisleri, bin 750 çalışanı ile bölgenin en fazla istihdam sağlayan şirketi oldu.

Modavizyon Kriz Dinlemiyor

Rahmi Cinokur - Edirne'de Kurulu Bulunan Modavizyon Edirne Tekstil Fabrikası, Krize Rağmen İstihdam ve Üretimde Büyümesini Sürdürüyor

İso İkinci 500 Sanayi Kuruluşu Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası'nın (İso) 'Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2008 Yılı Raporu'nda İlk Sırayı Ulusoy Un San. ve Tic. A.ş. Aldı. 2008 Yılının Sanayici İçin Son Derece Zor Geçtiğini İfade Eden İso Başkanı Tanıl Küçük'ün Sahibi Olduğu Elit Çikolata ve Şekerleme Sanayi ve Tic. A.ş. 388'inci Sıradan İlk Defa Rapora Girdi.

İşçi Çıkarmak Yerine İşçi Alıyor

İşçi Çıkarmak Yerine İşçi Alıyor

Şahinler Holding Bünyesinde Faaliyet Gösteren, Modavizyon Edirne Tekstil Fabrikası, 100 İşçiyi Daha Bünyesine Katarak, Çalışan Sayısını 1.100'e Çıkarttı.