Merhamet İzle - Merhamet 26. Yeni Bölüm Canlı İzle (Kanal D, 30 Kasım 2013 Çarşamba)

30 Ekim 2013 17:08

Merhamet yeni bölüm izle. Merhamet dizisi izle. Merhamet yeni bölümde Narin ile Fırat'ın gururları ve sevdaları arasında sıkışıp kalmalarına şahit oluyoruz. Merhamet dizisini internetten izlemek için "Merhamet canlı izle" ve "Merhamet full izle" linklerine haberimizden erişebilirsiniz.

Merhamet İzle - Merhamet 26. Yeni Bölüm Canlı İzle (Kanal D, 30 Kasım 2013 Çarşamba)

MERHAMET DİZİSİNİN yeni bölümü bu akşam izleyicilerle buluşuyor. Kanal D'de saat 22:00'da ekrana gelecek olan MERHAMET dizisini internetten izlemek isteyenler için haberimizin sonunda dizinin yayın saatinde izlemek üzere "MERHAMET CANLI İZLE" ve dizinin  yayın saatinden sonrası için "MERHAMET FULL İZLE" video linklerini paylaştık. 

Peki MERHAMET yeni bölümde neler olacak? MERHAMET dizisinin 26. bölümünde aralarına artık koca bir okyanus girmiş olan Narin ve Fırat, birbirlerini çok özlüyorlar. Fakat ikisi de gururlarıyla sevdaları arasına sıkışıp kalıyor. Şadiye ve Narin, Recep'in evlerine yapmış olduğu silahlı baskından Recep'i takip eden gizemli şahıs sayesinde kurtulur. Artık Şadiye yepyeni bir yaşama adım atmak üzeredir.

 

MERHAMET dizisinin bu yeni bölümünde Can, Sermet ile yüzleşir. Sermet, Deniz'e gönderilen mesajlardan haberi olmadığını söylese de, Can buna inanmaz ve Deniz'le kavga eder. Deniz'e yollanan mesajları gönderenin Ali olduğunu öğrenen Sermet ne yapacaktır? Ali kendini affettirebilmenin bir yolunu bulabilecek midir? Irmak'ın Sinan'a artık ihtiyacı kalmamıştır. Sinan'la ilişkisini kesen Irmak'ı nasıl bir sürpriz beklemektedir? Bu sürpriz içerisinde Narin'in rolü ne olacaktır? Atıf, dağ evine gittiğinde büyük bir şok yaşar. Sermet ve Fırat'ın eve girip belgeleri karıştırdığını öğrenen Atıf nasıl bir adım atacaktır? Şadiye'nin özgür kalması şerefine bir yemek daveti verilir. Herkesin bir araya geleceği yemeğe Sinan da davetlidir. Irmak, Sinan yüzünden gerilecek olsa da asıl sürprizi Narin yapacaktır!

 

MERHAMET dizisinin geçmiş hikâyesinde bu hafta Narin, Deniz'i ne pahasına olursa olsun okula götürmeye kararlıdır. Bu amaçla ona küçük bir oyun oynar. Şadiye yaşadığı kaza ertesinde gözünü hastanede açar. Mehmet hamile kardeşini meraklı gözlerden korumak için yeni bir çare bulmak zorundadır. Aralarına artık koca bir okyanus girmiş olan iki sevgili birbirlerini çok özlemişler, ancak ikisi de gururlarıyla sevdaları arasına sıkışıp kalmışlardır. Narin ve Fırat ellerinde telefonları, birbirlerini arayıp aramamak arasında bocalayıp durmaktadırlar. Acaba önce hangisi aşkına yenik düşüp, diğerini arayacaktır? 

Merhamet Canlı İzle (26. Bölüm, Kanal D Dizi İzle Saat 22:00)

 

Merhamet Full İzle (26. bölüm Dizi İzle)

 

MERHAMET 26. BÖLÜM FRAGMANI: 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.