Medcezir Son Bölüm İzle, Med Cezir Son Bölümde Mira - Yaman Aşkı Start Aldı!

16 Kasım 2013 11:11

Medcezir son bölüm Mira ve Yaman arasındaki romantik anlara ve ikilinin dönme dolapta öpüşmesine sahe oldu. İşte Medcezir son bölüm full dizi izleme videosu...

Medcezir Son Bölüm İzle, Med Cezir Son Bölümde Mira - Yaman Aşkı Start Aldı!

Star TV'nin popüler dizisi MEDCEZİR 15 Kasım Cuma akşamı izleyicileri yine ekran başına topladı. MEDCEZİR SON BÖLÜM bu akşam saat 20.00'da başlıyor. MEDCEZİR son bölümde izleyicilerin acaba ne zaman olacak diye merak ettiği şey gerçekleşti ve Mira ile Yaman birbirlerine açıldılar. MEDCEZİR son bölümün detayları, MEDCEZİR fragmanları ve MEDCEZİR 9. bölüm videosu aşağıda. 

MEDCEZİR 9. BÖLÜMÜN ÖZETİ:

Orkun'un ihaneti Mira'nın canını yakmış olsa da, artık aklındaki soru işaretleri kalmamıştır. Bundan sonra hislerine kulak verecek ve ona göre yaşayacaktır. Yaman'la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir. Foyasının ortaya çıkmasına rağmen Orkun'un Mira'dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk'u kullanmak niyetindedir. 

Ender, Selim'in şirketlerine karşı açılan davayı kabul ettiğini öğrenir. Babasıyla Selim arasında yeni bir savaşın başlamasını engellemek için restini çeker. MEDCEZİR 9. bölümde Selim ilk kez mesleği ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. 

MEDCEZİR yeni bölümde sorunlardan biraz olsun uzaklaşmak için Selim, Yaman ve Mert'le birlikte erkek erkeğe dışarı çıkar. Yaman o gece ilk kez kendisini Serez ailesinin bir ferdi gibi hisseder. Eve döndüklerinde, Mira'nın sürpriz teklifi gecenin Yaman için sonlanmasına izin vermez. Birlikte çıktıkları yürüyüş hiç tahmin etmedikleri bir yerde noktalanır. Üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira'nın adını yazacaktır. MEDCEZİR SON bölümü bölümü full ve kesintisiz olarak aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

MEDCEZİR SON BÖLÜM FULL İZLEME VİDEOSU:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.