Medcezir Son Bölüm İzle (15 Kasım Cuma)

16 Kasım 2013 09:25

Medcezir son bölümde Mira ve Yaman aşkı sonunda zincirlerinden kurtuluyor ve ilk öpücük gerçekleşiyor. Tıkla Medcezir son bölümü kesintisiz ve tek parça olarak izle. Yönlendirme olmadan Medcezir son bölümü direkt haberimizdeki videodan izleyebilirsiniz.

Medcezir Son Bölüm İzle (15 Kasım Cuma)

Star TV'nin popüler dizisi MEDCEZİR 15 Kasım Cuma akşamı izleyicileri yine ekran başına topladı. MEDCEZİR SON BÖLÜM bu akşam saat 20.00'da başlıyor. MEDCEZİR son bölümde izleyicilerin acaba ne zaman olacak diye merak ettiği şey gerçekleşti ve Mira ile Yaman birbirlerine açıldılar. MEDCEZİR son bölümün detayları, MEDCEZİR fragmanları ve MEDCEZİR 9. bölüm videosu aşağıda. 

MEDCEZİR 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Orkun'un ihaneti Mira'nın canını yakmış olsa da, artık aklındaki soru işaretleri kalmamıştır. Bundan sonra hislerine kulak verecek ve ona göre yaşayacaktır. Yaman'la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir. Foyasının ortaya çıkmasına rağmen Orkun'un Mira'dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk'u kullanmak niyetindedir. 

Ender, Selim'in şirketlerine karşı açılan davayı kabul ettiğini öğrenir. Babasıyla Selim arasında yeni bir savaşın başlamasını engellemek için restini çeker. MEDCEZİR 9. bölümde Selim ilk kez mesleği ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. 

MEDCEZİR yeni bölümde sorunlardan biraz olsun uzaklaşmak için Selim, Yaman ve Mert'le birlikte erkek erkeğe dışarı çıkar. Yaman o gece ilk kez kendisini Serez ailesinin bir ferdi gibi hisseder. Eve döndüklerinde, Mira'nın sürpriz teklifi gecenin Yaman için sonlanmasına izin vermez. Birlikte çıktıkları yürüyüş hiç tahmin etmedikleri bir yerde noktalanır. Üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira'nın adını yazacaktır. MEDCEZİR SON bölümü bölümü full ve kesintisiz olarak aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

MEDCEZİR SON BÖLÜM FULL İZLEME VİDEOSU:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.