Medcezir İzle - Tıkla Med Cezir 3. Bölüm Full, Tıkla Direkt İzle (Son Bölüm 27 Eylül Cuma)

28 Eylül 2013 01:36

Medcezir 3. bölümde Yaman zor durumda. Olanlar hakkında konuşmamayı, kimseyi ele vermemeyi tercih eden Yaman tutuklanıyor. Medcezir 3. bölüm full izlemek için tıkla!

Medcezir İzle - Tıkla Med Cezir 3. Bölüm Full, Tıkla Direkt İzle (Son Bölüm 27 Eylül Cuma)

Star TV'nin ilgi çeken yeni dizisi MEDCEZİR 3. bölümü ile 27 Eylül Cuma günü kaldığı yerden devam etti. Hatırlanacağı gibi MEDCEZİR son bölümde Orkun yangına sebep olmuş ama son anda işi kendine lehine çevirmeyi başarmıştı. Orkun MEDCEZİR yeni bölümde sebep olduğu yangının suçunu Yaman'ın üstüne yıkar ve kendini kahraman ilan eder. Bu durumu Mira'ya karşı da bir avantaj olarak kullanır. Böylelikle Yaman'la Mira arasına istediği seti çekmeye başlamıştır. Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman'dan şikayetçi olur ve Yaman tutuklanır. Tabii Selim ve Mert gerçeği biliyordur ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez. Yaman'ın sessiz kalması sonucu Ender evinin kapılarını Yaman'a tamamen kapatır. Bu karar, Selim ve Ender arasındaki mutlu evliliğin aslında göründüğü kadar sağlam olmadığını kanıtlar.

Öte yandan MEDCEZİR 3. bölümde Nevin, Hasan'ın şikayetini geri çekmesiyle özgürlüğüne kavuşur. Ancak kendisini dışarı çıkartan sebebin, hayatındaki en büyük sır olduğunu bilmemektedir. Sude'nin aylardır titizlikle hazırlandığı panayır gecesi büyük olaylara gebedir. Sude, Selim ve Ender'in arasını bozmak için eline geçen fırsatı ustalıkla değerlendirir. Sude'nin son kurbanı ise Yaman'la annesi olur. Ancak bu son hamlesiyle, Mira ile Yaman arasında gizli bir bağ kurduğunun farkında değildir.

MEDCEZİR dizisinin son bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıya tıklararak Medcezir 3. bölümü full olarak izleyebilirler.

Medcezir İzle (Medcezir 3. Bölüm Full, Tıkla İzle)

Medcezir 3. Bölüm 2. Fragman:

MEDCEZİR 3. BÖLÜM 3. FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.