Medcezir izle Canlı Star Tv İzle. Canlı Tv Medcezir İzle - Medcezir 10. bölüm

22 Kasım 2013 14:58

Canlı Star Tv yayını. Medcezir- Star Tv izle. Medcezir 10. bölüm bu akşam Star TV'de ekrana geliyor. Yaman ile Mira'nın ilk öpücüğü sonrası fölertleri ilişkiye dönmüşüyor. Medcezir 10. yeni bölümden son detaylar, fragmanlar ve Medcezir canlı ve full dizi izleme linklerini haberimizde paylaştık.

Medcezir izle Canlı Star Tv İzle. Canlı Tv Medcezir İzle - Medcezir 10. bölüm

MEDCEZİR 10. bölüm bu akşam Star TV'de yayınlanıyor. MEDCEZİR dizisinin yeni bölümünde yeni başlayan Mira ve Yaman aşkı konu ediliyor. Mira ile Yaman son bölümde romantik anlar yaşamış ve ilk kez öpüşmüşlerdi. Her ne kadar birbirlerine sırılsıklam aşık olsalar da MEDCEZİR dizisinin yeni bölümünde Mira ile Yaman'ın ilişkisi zor bir güven testinden geçecek. Medcezir dizisiyle ilgili detaylar, fragman ve Medcezir'i internetten izlemeyi tercih edenler için "MEDCEZİR CANLI İZLE" ve "MEDCEZİR FULL İZLE" bağlantılarını paylaştık.
 
MEDCEZİR 10. BÖLÜMDE OLACAKLAR
Mira ile Yaman'ın 'ilk öpücüğü', aşklarını gerçek hayata taşır. İkisi de kelepçelerinden kurtulup, sadece kalplerinin sesini dinler. Arkadaşlarının arasına döndüklerinde bile yaşadıkları büyünün bozulmasına izin vermezler.
 
Güzel geçen gecenin sabahı, Mira ve Yaman için tatsız bir sürprizle başlar. Ender'in kız kardeşi Sedef, Mira'nın karşısına hiç beklemediği bir yerde çıkar. Ancak kardeşinin ortaya çıkışı en çok Ender'i etkiler. Yıllardır iki kız kardeş arasında süregelen gizli hesaplaşma ilk andan itibaren kendini hissettirir. Öte yandan Sedef enerjisiyle Yaman ve Mira arasında yeni bir krize sebep olur.
 
Sude, kızının Yaman'la bir ilişkiye başlamasını engellemek için, Orkun'a beklediği kapıyı aralar. Arkasına aldığı destekle, ilk andan itibaren kendini göstermeye başlayan Orkun ilk hamlesini okulda yapar ve Yaman'ı üstüne çekmeyi başarır. Yaman'ın zarar görmesini engellemek için Mira, iki cephe arasında duvar olur.
 
Eylül'ü etkilemek için her yolu deneyen Mert sonunda pes eder. Mert'in geri adım atması, Eylül'le arasındaki bütün engelleri aşacağı özel bir anın yaşanmasını sağlar.
 
Mira Yaman'la olan  ilişkisini birlikte katılacakları bir davette herkese ilan etmeye karar verir. Bu sırada Orkun, Yaman'ı pusuya düşürmeden hayatlarından çıkarmanın bir yolunu bulmuştur. Serez ailesinin kapısını çalan kurye, Yaman'a bütün geleceğini unutturacak bir sır teslim eder.
 
MEDCEZİR CANLI İZLE (10. bölüm, Star TV Canlı Dizi İzle)

MEDCEZİR FULL İZLE (10. bölüm, Star TV Canlı Dizi İzle)

MEDCEZİR 10. BÖLÜM 1. FRAGMAN:

MEDCEZİR 10. BÖLÜM 2. FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.