Medcezir Dizisi 6. Bölümü İzle - Medcezir Dizisi Yeni Bölümü İzle - Medcezir Dizisi Son Bölümü İzle

25 Ekim 2013 15:24

Medcezir dizisi 6. bölümü ile bu akşam saat 20'de Star TV'de. Medcezir dizisinde Yaman üzerine oynayan oyunların ardı arkası kesilmiyor. Medcezir dizisinde Yaman ile Mira her şeye rağmen, bütün engelleme çabalarına rağmen görüşmeye devam edecekler mi? Medcezir dizisinde Yaman ile Mira'yı ayırmayı başarabilecekler mi? Medcezir dizisi ile ilgili bütün bilgiler, özetler ve fragmanlar haberimizde.

Medcezir Dizisi 6. Bölümü İzle - Medcezir Dizisi Yeni Bölümü İzle - Medcezir Dizisi Son Bölümü İzle

MEDCEZİR DİZİSİnin 6. bölümünde Mira ve Yaman'ın ilişkisi yeni bir boyut kazanacak mı? Merakla beklenen MEDCEZİR 6. BÖLÜMÜ bu akşam (25 Ekim cuma) Star TV'de ekrana geliyor. MEDCEZİR 6. BÖLÜM fragmanlarında da görüldüğü gibi Yaman, üniversite sınavı yerine tercihini Mira'dan yana koyuyor ve onun yanında hastanede olmayı seçiyor. Tabii Selim buna çok kızıyor ayrıca Mira'nın annesi Sude, YAMAN'a MİRA'nın peşini bırakmasını söylüyor. MEDCEZİR DİZİSİNİN bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde Mira geçirdiği operasyonu atlatsa da artık hayatı hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak. Yaman MİRA'nın hastalığının şokunu yaşarken Nevin onun kafasını karıştırmamak için yine uzaklaşmayı tercih eder. Hasan ise YAMAN'ın yeni çevresiyle tanışmanın ona getireceği maddi faydaların peşine düşmüştür. Bunun farkına varan YAMAN'ın Hasan'a olan nefreti daha da da artar.

MEDCEZİR DİZİSİ 6. bölümde Serezler'de ise büyük bir gerginlik vardır. Selim, YAMAN'ın sınava girmemesini kabullenemez çünkü üniversite fırsatı artık bir hayal olmuştur. Yaman ne kadar üzülse de verdiği karardan pişmanlık duymaz. Bu sefer Selim'i sakinleştiren taraf ise Ender olacaktır. Öte yandan Yaman'ın aklı hep Mira'dadır. Sabaha karşı MİRA'yı görmek için hastaneye gider. Onu uyurken bile olsa, yalnız görebilmek ister ancak sanki MİRA, Yaman'ın gelişini beklermiş gibi uyanıktır. Hastanede geçen bu özel zaman, onları birbirlerine daha da yakınlaştırır YAMAN'ın hastane ziyaretini işiten Orkun, bunun MİRA'nın üzerindeki etkilerini de hissedince YAMAN'a karşı iyice bilenir. Yaman'ı Mira'dan ve bu çevreden uzaklaştırmak için Hasan'la işbirliği yapmaya karar verir ve Yaman'a tuzak kurulur.

OYUNCULAR - KÜNYE

YAMAN Koper / Çağatay Ulusoy

MİRA Beylice / Serenay Sarıkaya

Av. Selim Serez / Barış Falay

Ender Serez / Mine Tugay

Eylül Buluter / Hazar Ergüçlü

Mert Serez / Taner Ölmez

Sude Beylice / Şebnem Dönmez

Faruk Beylice / Murat Aygen

Asım Şekip Kaya / Can Gürzap

Medcezir İzle (Star TV Canlı Dizi İzle Saat 20:00)

Medcezir 6. Bölüm Fragmanı 2:


Medcezir 6. Bölüm Fragmanı 3:

MEDCEZİR 5. BÖLÜM ÖZETİ

Babasının hırsızlıkla suçlandığı gece MİRA'nın YAMAN'ın omzunda teselli bulması Orkun'u çileden çıkarır. Hırsını almak üzere YAMAN'ın kapısına dikilir , YAMAN'ın olaya karışamayacağından cesaretle YAMAN'ın damarına basar.. Sonunda YAMAN öfkesini zapt edemez.

YAMAN'ın arkadaşlığının kendisine iyi geldiğini hisseden MİRA, YAMAN'ın Tozludere'deki hayatına doğru onunla birlikte birkaç adım atar. YAMAN'la MİRA'nın mahallede kendilerini takip eden gözden habersiz geçirdikleri birkaç saat sonunda MİRA çok mutludur..

Öte yandan Mert, Eylül'le ilk buluşmaları olaylı bittiği için yeni durum yaratmaya çalışırken umutları hiç beklemediği bir anda yerle bir olur. Bu hayal kırıklığı Mert'in canını çok acıtır, ama Yaman'la dostlukları biraz daha güçlenir.

YAMAN'ın Asım Şekip Kaya vakfı üniversitesinde burslu okuyabilmesi için gireceği sınav günü yaklaşmıştır. YAMAN bu sınava çok sıkı hazırlanır. MİRA da bu süreçte YAMAN'a varlığıyla destek olur.

Sınav günü, YAMAN için ağabeyine karşı ikinci bir sınavdır. Kenan kardeşinden imkansızı ister. YAMAN, hayatının sınavını hiç tahmin etmediği bir yerde verecektir.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.