MEDCEZİR 9.BÖLÜM FULL. MEDCEZİR YENİ BÖLÜMÜ TEK PARÇA BURADA.

20 Kasım 2013 08:24

Medcezir yeni bölümü ilgiyle izlend. Medcezir İzle, Medcezir son bölüm izle, Medcezir 9. bölüm izle, Medcezir son bölüm full izle, Medcezir 9. bölüm tek parça izle, Medcezir 9. bölüm full izle, Medcezir son bölüm tek parça izle

MEDCEZİR 9.BÖLÜM FULL. MEDCEZİR YENİ BÖLÜMÜ TEK PARÇA BURADA.

Star TV'nin popüler dizisi MEDCEZİR 15 Kasım Cuma akşamı izleyicileri yine ekran başına topladı. MEDCEZİR 9. bölüm bu akşam saat 20.00'da başlıyor. MEDCEZİR 9. bölümde izleyicilerin acaba ne zaman olacak diye merak ettiği şey gerçekleşti ve Mira ile Yaman birbirlerine açıldılar. MEDCEZİR 9. bölümün detayları, MEDCEZİR fragmanları ve MEDCEZİR 9. bölüm videosu aşağıda. 

MEDCEZİR 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

MEDCEZİR son bölümde Orkun'un ihaneti Mira'nın canını yakmış olsa da, artık aklındaki soru işaretleri kalmamıştır. Bundan sonra hislerine kulak verecek ve ona göre yaşayacaktır. Yaman'la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir. MEDCEZİR son bölümde foyasının ortaya çıkmasına rağmen Orkun'un Mira'dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk'u kullanmak niyetindedir. 

MEDCEZİR 9. BÖLÜMDE Ender, Selim'in şirketlerine karşı açılan davayı kabul ettiğini öğrenir. Babasıyla Selim arasında yeni bir savaşın başlamasını engellemek için restini çeker. MEDCEZİR 9. bölümde Selim ilk kez mesleği ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. 

MEDCEZİR yeni bölümde sorunlardan biraz olsun uzaklaşmak için Selim, Yaman ve Mert'le birlikte erkek erkeğe dışarı çıkar. Yaman o gece ilk kez kendisini Serez ailesinin bir ferdi gibi hisseder. Eve döndüklerinde, Mira'nın sürpriz teklifi gecenin Yaman için sonlanmasına izin vermez. Birlikte çıktıkları yürüyüş hiç tahmin etmedikleri bir yerde noktalanır. MEDCEZİR son bölümde üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira'nın adını yazacaktır. MEDCEZİR 9. bölümü bölümü full ve kesintisiz olarak aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

MEDCEZİR 9. BÖLÜM VİDEOSU:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.