Medcezir 8. Bölümde Neler Oldu? - Medcezir Son Bölüm İzle - Medcezir Tek Parça İzle

09 Kasım 2013 13:57

Medcezir son bölümde neler oldu merak ediyorsanız, Medcezir 8. bölümü tekrar seyretmek istiyorsanız Medcezir en son bölüme dair full video tek parça olarak haberimizde yer alıyor. Medcezir 8. Bölümde Yaman, üzerindeki iftirayı sökmek için bir amaç edinmiştir, Mira! Medcezir 8. Bölüm full video burada.

Medcezir 8. Bölümde Neler Oldu? - Medcezir Son Bölüm İzle - Medcezir Tek Parça İzle

MEDCEZİR 8. bölüm 8 Kasım Cuma akşamı Star TV'de yayınlandı ve Yaman MEDCEZİR SON bölümde üstüne atılan çamuru temizlemeye çalıştı. MEDCEZİR dizisi 8. bölümü ile Twitter'da da ne kadar popüler olduğunu gösterdi. MEDCEZİR için belirlenen #medcezir ve #miraolsam etiketleriyle, yayından çok önce TT listesine girdi. Ayrıca Medcezir son bölümün yayınlandığı saatlerde de aynı anda 4 farklı başlıkla hashtag ile (#medcezir, #miraolsam, #yaman ve #orkun) Twitter Türkiye'de en çok konuşulan konular arasında yer aldı. MEDCEZİR dizisinin son bölümünde olanları merak ediyorsanız veya Medcezir son bölümü yeniden izlemek istiyorsanız haberimizde paylaştığımız Medcezir son bölüm full dizi izleme videosunu kullanabilirsiniz.


MEDCEZİR 8. BÖLÜM ÖZETİ:

MEDCEZİR son bölümde Mira mektubuyla, Yaman'ın kalbine dokunur ve onu etkiler. Artık Yaman kendisine atılan iftirayı Mira için de temizlemek zorundadır ancak karşısında sadece Orkun yoktur. Mithat, oğlunun itibarını korumak için güçlü bir ortaklık kurar. Diğer yandan Selim adaletin yerini bulması ve Yaman'ın eve geri dönmesi için çalışmaya başlar.

Medcezir son bölümde Orkun'un Mira'ya evlenme teklif etmesi, Beylice ailesinin gündemini kısa süreliğine değiştirir. Sude ve Faruk kızlarının geleceği konusunda ilk kez aynı taraftadır. Mira ise hayatındaki keskin bir dönemeçlerden birindedir. Orkun'a vereceği cevap bütün hayatını değiştirecektir. Mira aklındaki sorularla İstanbul'a döner. Aynı gün Yaman'ın sınava girdiğini öğrenir. Sınav çıkışında Yaman'ı bir sürpriz beklemektedir.


MEDCEZİR yeni bölümde Asım Şekip Kaya'nın Orkun'u kurtarmak için yaptığı plan, Yaman'a önemli bir karar aldırır. Artık kalesini terk ederek düşmanlarını sevindirmeyecektir. Mira'nın dönüşü şerefine düzenlenen partide bütün maskeler düşecektir. İşte MEDCEZİR 8. BÖLÜM VİDEOSU:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.