Medcezir 4. Bölüm İzle – Med cezir 4. Bölüm 4 Ekim'de Star TV'de yayınlandı

05 Ekim 2013 01:31

Medcezir yeni bölümStar TV'de yayınlandı. Medcezir dizisinin 4. bölümünde Yaman yoluna yalnız devam ediyor. Medcezir yeni bölüm fragmanlarını haberimizde izleyebilir, Medcezir dizisinin 4. bölümünü internet izleme bağlantısına tıklayarak izleyebilirsiniz.

Medcezir 4. Bölüm İzle – Med cezir 4. Bölüm 4 Ekim'de Star TV'de yayınlandı

MEDCEZİR dizisinin merakla beklenen 4. bölümü yayınlandı. Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un bulunduğu MEDCEZİR dizisinin yeni bölümünde Yaman'ı zor günler bekliyor. Annesi, Yaman'ın hayatından çıkma kararı alır. Giderken de peşinden gelmesin diye Yaman'ın önünü Hasan ile keser. Yaman bundan sonra hayat yolunda tek başına devam edecektir. Ancak bu vedalaşmaya tanık olan Ender, Yaman'ın yaşadığı trajedi karşısında elleri kolları bağlı kalamaz ve ona hissettirmeden Yaman'ı sahiplenmeye karar verir. Yaman'ın bir süre daha kalması için, mesafesini de koruyarak, bir olanak sağlar. MEDCEZİR yeni bölümde Yaman, Orkun'la birlikte yanan örnek evin onarımında çalışacak, bu arada Asım Şekip Kaya Üniversitesi'nin de sınavlarına hazırlanacaktır. Fakat Ender'in bu evde kalabilmesi için tek şartı Yaman'ın hiçbir şekilde bir olaya karışmamasıdır. Bu konuda Selim de karısını destekler.

Tabii Yaman için Orkun'la örnek evde çalışırken geçirdiği günler çok zor geçecektir. Orkun, Yaman'ın sınırlarını zorlamak için onu sürekli tahrik eder. Öte yandan Mira'nın panayır gecesi Nevin'i korumak için şarkı söylemesi, Mira ile Yaman arasında yeni bir evre başlatır. Yaman ilk defa Mira'nın kendisine doğru attığı adımı karşılıksız bırakmaz. Bir araya geldiklerinde aralarındaki duvarı aşarak samimi bir iletişim kurarlar.

Medcezir dizisini bu akşam saat 4 Ekim akşamı Star TV'de yayınlandı. MEDCEZİR 4. bölümü internetten izlemek istenler ise aşağıdaki "MEDCEZİR İZLE" bağlantısını kullanabilirler.

Medcezir İzle (4. Bölüm, 4 Ekim Cuma Star TV)

MED CEZİR 4. BÖLÜM FRAGMANI 1

MED CEZİR 4. BÖLÜM FRAGMANI 2


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.