Med Cezir Dizisi İzle (Full ve Tek Parça) - Med Cezir 2. Bölümde Yaman İkinci bir Şans Yakalıyor!

21 Eylül 2013 14:31

Med Cezir 2. bölüm full izlemek için tıkla! Med Cezir dizisinin ikinci bölümünde Mira ile Yaman arasında yakınlaşma oluyor ve Orkun kıskançlıktan çatlıyor. Yaman'ın yeni bir şans yakaladığı MedCezir dizisinin yeni bölümü full ve tek parça olarak haberimizden izleyebilirsiniz.

Med Cezir Dizisi İzle (Full ve Tek Parça) - Med Cezir 2. Bölümde Yaman İkinci bir  Şans Yakalıyor!

MED CEZİR dizisinin 2. bölümü ile 20 Eylül cuma günü izleyenlerle buluştu. MED CEZİR dizisinin 2. bölümünü kaçıranlar veya yeni bölümünü bir daha izleyerek gözden kaçan detayları görmek isteyenler için dizinin full bölümünü haberler.com olarak yazının sonunda sizlerle paylaştık. MED CEZİR dizisinin 2. bölümünde Ender önce sıcak bakmasa da Yaman'ın durumu annelik duygularına dokunur ve razı olur. böylece Yaman, Serez ailesinin yanında son bir şans yakalar. Yaman annesi hapisten çıkana kadar artık onların yanında kalmaya devam edecektir. Mira, artık Yaman'ın hayatlarından çıktığını düşünürken bir anda Yaman'ı karşısında görünce aslında öykünün bitmediğini geleceğin yeni gelişmelere gebe olduğunu anlar. Yaman'a göre ise Mira adeta erişilemez bir yıldız gibidir. Yaman'ın amacı Serezlerin evinde geçireceği bu sınırlı sürede annesini hapisten çıkartmaktır.

MED CEZİR 2. bölümde Yaman Selim'in uyarısını dikkate almaz ve işi kökünden çözmek için üvey babası Hasan ile yüzleşir fakat bu işin iki ayağı daha vardır: Mira ve Mert. Yaman, annesini hapisten çıkartmak uğruna Hasan'a yerine getiremeyeceği bir söz vermek durumunda kalıyor. Yaman'ın hayatı ile ilgili bu gelişmeler yaşanırken Yaman'dan hiç haz etmeyen Orkun ise Mira ile ilişkisinin kötüleşmesinin sebebini Yaman'a bağlar ki Eylül'ün doğum günü partisinde aralarında gerilim artar ve büyük bir tartışma yaşanır. Gecenin sonunda ailesi Mira'yı bulamayınca ve endişelenirler. O zamanda tüm gözler Yaman'ın üzerine döner. İşte MED CEZİR dizisinin 2. bölümü:Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.