Marca Gazetesi

GİT
Bugünkü Marca Gazetesi
YORUMLAR

 • ARKADAŞ:
  VATAN Boş adamsin konuştukca batiyorsun senin sacmaliklarindan biktik. . unutma YALAKALİĞİN sonu UŞAKLİKTİR . . . Aynen devam et. .
 • ÇAKIRCALI:
  MEMLEKET YANGIN YERİ OLMUŞ, HER GÜN ŞEHİT CENAZESİ. BIRI''DE KALKMIŞ GÜNEY AMERİKALARDA MABADINI GEZDİRME DERDİNDE. BU NASIL SİYASETÇİ. BİRDE BAŞKOMUTANLIK BEKLIYORUZ BU ŞAHISTAN. VATANDAŞ OLARAK GEZMESİNİ KINIYORUM. YAZIKLAR OLSUN. GÖRÜN NASIL BİR KORKAGI BAŞTACI ETTİĞİNİZİ. ALLAH HEPİNİZİN LAYIĞINI VERSİN.
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • SELANİK KAYILARDAN:
  rus dışişleri bakanı ne der bizim türkiyedeki yöneticilerden zorumuz türkiyedeki mankurtlarımız alınmasın yani sadık itlerimiz alınmasın güney amarika daki rektörler allah seni korusun erdogan der
 • ARKADAŞ:
  Birde sizin götürdüğünüz avantalari yazsaniza şişli belediyesi ile uğraşacğiniza. . Nalet olsun sizin gibi yalanci gazeteye. .
 • HENDEKLERİ BİRLİKTE KAZDINIZ:
  PKK''yı da yanınıza alıp ülkeyi yangın yerine çevirip, sonra da o ayakkabı kutularındaki paraları rahat rahat sıfırlayacağınızı mı sanıyorsunuz?
  VATAN: hep ayni gazel capulcular
 • POLYAKOV:
  ÜLKENİN DÜŞTÜĞÜ HALE BAKIN. ETRAFIMIZ ATEŞ ÇEMBERİ, CUMHURBAŞKANI KALKMIŞ ŞİLİ DENEN BİR YERE GİTMİŞ. GÜNEY AMERİKA İLE NE İŞİMİZ OLABİLİR? BURADA ÜLKENİN DERTLERİ İLE UĞRAŞACAĞINA GÜNEY AMERİKA ZİYARETİ YAPIYOR. ALTINDAN YARIN ''GEMİ'' ÇIKARSA HİÇ ŞAŞMAYIN. GERÇİ BU COĞRAFYADA GİDİP GELDİĞİ 2 ÜLKE VAR ASDECE. . KATAR VE SUUDİ ARABİSTAN. DİĞERLERİNİN HEPSİ İLE DÜŞMAN OLDUK
  POLYAKOV: HADI NEREDEN??. . BUYUR BURADAN. . ''VATAN'' ÖNCE TÜRKÇE YAZMAYI ÖĞREN. . YANLIŞIM VAR İSE DÜZELT LÜTFEN. . TÜRKİYE''NİN GÜNEYİNDEKİ SORUN SENİN BENİM SORUNUM. BU ''ADAM'' OĞLUNU GÖNDERDİ. YAKIN ZAMANDA KENDİSİ DE KAÇAR. . BUNLAR (rte) SADECE MAŞA VE SEYRETTİKLERİMİZ SADECE ''BOP'' TİYATROSU. . UYANIN ARTIK UYANIN. . . DEVLET ELDEN GİDİYOR.
  VATAN: onceden cokmu dostlardi. hadi ordan
 • BOP''ÇU ŞEBEKE:
  O tüneller kazılır, cephaneler yığılırken siz ayakkabı kutularını para ile doldurmak, barış süreci'' masalları ile ahmakları kandırmakla meşguldünüz.
  VATAN: adamlar tüm dünyayla ticaret yapiyor senin gibi dar göruslü degil. hangi lider bu kadar cok gezip is anlasmalarin a imza atti. bu cirpinislariniz. sizi kurtamaz, Atatürkün resmini indireni bulun yarin aponun resmini asarsiniz.
 • MUŞ:
  SUR BELEDİYESİ BÜTÜN GELİRİNİ PKK YA HARCAMIŞ VEDE HALKI SÖMÜRMÜŞ PKK YI BESLEMİŞ
 • POLYAKOV:
  HELAL!! OLSUN BİZİM BAŞBAKANA, SÜRECİ PLANLAMIŞ VEW HER CUMA BİR YERDE NAMAZ KILACAKMIŞ. BİZİM LİDERLERİN NAMAZ AŞKINI ANLAMADIM GİTTİ. BİRADER ZAMANINDA GİDİP ORALARDA YATIRIM YAPSAYDIN ORALARLA İLGİLENSEYDİN ŞİMDİ SÜREÇ PLANLAMADAN ASLAN GİBİ GİDER NAMAZINI KILARDIN. KORKMANA GEREK KALMAZDI. SANA HAYIRLI CUMALAR BAŞBAKAN
  POLYAKOV: BEN ARAPÇA KURAN''I KERİM''İ İKİ KERE BİTİRDİM. BANA VE KİMSEYE NAMAZ DOKUNMAZ DOKUNAMAZ. SEN BENİM MESAJIMDAN ALACAĞINI ALMIŞSIN ZATEN. GÖZLÜKLERİNİ ÇIKARIP BİR KEZ DAHA OKURSAN ALTINDA YATAN DİĞER MESAJI DA ALGILAYABİLİRSİN.
  VATAN: namaz sana dokunuyormu?SIZ OLSANIZ DINI YASAKLARSINIZ;
 • ELEŞTİREN:
  EGEYİ MEZAR YAPAN MÜLTECİLERDİR. NELERİ EKSIK, YEDIKLERİ ÖNLERINDE, YEMEDIKLERİ ARKALARINDA. NEYE KIME GÜVENİP BOTLARA FİLİKALARA BINIP YUNANI GEÇİP, KAPAĞI AVRUPAYA ATMAK . UMUT BAĞLAMINDA DÜŞÜNCELERINE SAYGI DUYMAK LAZIM. FAKAT GERÇEK ÖYLE DEĞİL. ZATEN IFKAS EŞİĞINDEKİ AVRUPAYI ALMANYA SIRTLIYOR. DÌĞERLERİ ZÜĞÜRTLERİ OYNUYOR. YARIN ÖBÜR GÜN , AVRUPA INSAN HAKLARINI KENDİ ÇIKARINA UYDURUR. ORASI TÜRKİYE DEĞİL. ORADA HERKESEBIR DAMGA SANKI HAYVANMIŞ GIBI. SONRASI TORNISTAN GERISIN GERIYE TÜRKIYEYE.
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDARIN BAŞKANLARI YARDIMCILARI MÜDAVİMLERİ YOLDAŞLARI TAKIM ARKADAŞLARI BUNLAR HER KİM İSE 13 YILDAN BERİDİR SÜREGELEN İKTİDARLARI SÜRESİNCE SÖYLEDİKLERİ ŞEYLERİN TAM TERSİNİ YAPMAK SURETİYLE MİLLETİ TERS KÖŞE YAPMAYI BAŞARMIŞLAR BALDIRAN ZEHRİ DEDİKLERİ ŞEYİ KENDİLERİNE DEĞİL MİLLETE İÇİRMEYİ BAŞARMIŞLARDIR. . .
 • HALİD:
  baŞKANLIK . SİSTEMİ KOALİSYON . DÖNEMLERİNİN . . BİTMESİ DEMEKTİR. . . . . . SİYASİ. . . SOSYAL. . . EKONOMİK . . . İSTİKRARIN. . . SAĞLANMASI. DEMEKTİR, . . . GÜÇLÜ VE KALKINMA . . . İÇİN BAŞKANLIK LAZIM. . . . . . . . . MAL IN BİRİ YÜZDE 25 ALMIŞ SEVİNİYOR UTANMADANDA YÜZDE YETMİŞBEŞİ YOK SAYIYOR. . . . NEDEN SURİYE REJİMİNİ SEVİYOR ZANNEDİYORSUNUZ. . . . ÇÜNKÜ ORDA YÜZDE ONLUK BİR KESİM YÜZDE DOKSANI YÖNETİYORDU.
  POLYAKOV: BEN ANLAMIYORUM BU MİLLETİ. ŞİMDİ BAŞKANLIK DİYE DİRETEN ASRIN LİDERİ BOP EŞ BAŞKANI, 1983 1984 YILLARINDA BAŞKANLIĞA TAMAMEN KARŞI İDİ. BU ADAMDA NE DEĞİŞTİ DE BAŞKANLIK DİYE DİRETMEYE BAŞLADI. BİZİM GİBİ CAHİL TOPLUMLARDA BAŞKANLIK ANCAK DİKTATÖRLÜK OLUR. BU ADAMDA DİKTATÖRLÜĞÜNÜ İLAN ETMEK İSTİYOR. ZİRA GELECEKTEN KAYGILI. BİRGÜN YARGI KARŞISINA ÇIKMAKTAN KORKUYOR
 • 5434:
  DAVARO boşver bu DEDE, nin yazdiklarina onun beynide bu kadar calişiyor. . Doktor kendi haline birakin dedi Kayle bile alma. .
 • ELEŞTİREN:
  INTIKAMLARI ALINMIŞ. !!!!BOŞ. . . HAVADA BIR CÜMLE. ŞUNA BIR CEVAP VERIN ÖNCE, O ÖLEN ASKER VE POLİSLERİ GERİ GETİREBILIRMISINIZ. TERÖRİSTLERİ SEVINDIRMIYELIM KATILIYORUM. AMAAA PLANSIZ PROJESİZ KARAKUCAK TERÖRLE SAVAŞILMAZ. MADEM SAVAŞACAKTIN EN AZ BİR SENE ÖNCEDEN GEREKLİ TEDBİR VE ÖNLEMLERİ ALACAKTIN. AKŞAM KARAR VERİP SABAHINA TERÖRLE SAVAŞILMAZ. EN ÖNEMLİSİ OY UĞRUNA KÖRLERİ OYNAMAYACAKLARDI. BOŞ KONUŞAN KONUŞANA. BU DURUMA NASIL GELDIK, ONU SÖYLEYEN YOK.
 • HALİD:
  BİRİSİ ŞU MALLARA ANLATSIN DİKTATÖRLERİN OLDUĞU ÜLKEDE SEÇİM OLMAZ. . . . . . . SEÇİM OLSADA KARŞISINA RAKİP KOYMAZ. .
 • ÖNCE VATAN:
  bu chp liler ortaya çıktıkları zaman inanın insanlar daha çok nefret ediyor. Allah korkusu olmayanın neyine güveneceksin. tabiiki chp lilerin içinde müslümanlarda var. onlar da yakında doğruyu anlayacaklar inşallah. şimdide Alevi kardeşlerimizi kışkırtacaklar yemezler . başka kapıya . herkes özgürdür. vatan bölmeye çalışan teröristler asla özgür değildir hepsinin yeri mezar ve cehennem dir biiznillah. .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.