Mahmut Can Bayoğlu Kimdir?

25 Aralık 2013 19:01

INDEKS Sanayi'nin sahibi Mahmut Can Bayoğlu ile yedi yıl önce arkadaş ortamında tanışan Tuba Akdağ , Kaya İzmir Thermal & Convention Penolepe kır bahçesinde düzenlenen görkemli düğün töreniyle evlendiler.

Mahmut Can Bayoğlu Kimdir?

INDEKS Sanayi’nin sahibi MAHMUT CAN BAYOĞLU ile yedi yıl önce arkadaş ortamında tanışan Tuba Akdağ , Kaya İzmir Thermal & Convention  Penolepe kır bahçesinde  düzenlenen görkemli düğün töreniyle evlendiler. 
Çifti bu özel günlerinde Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İzmir Valisi Cahit Kıraç, İzmir Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz, AKP İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay’ın yanı sıra İstanbul, İzmir, Ankara’dan gelen davetliler yalnız bırakmadı. 
Çiftin nikah tanıklığını Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İzmir Valisi Cahit Kıraç, İşadamı Yasin Duran Aytaç ve Süleyman Oğuz üstlenirken, nikah akdini ise Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak üstlendi.  Bakan Yıldırım, evin reisinin hanımlar olduğunu,  evlilikte mutluluğun sırrının erkeklerin tamam demesinden geçtiğini belirtti. 
1000 civarında davetlinin katıldığı düğünde sahneye  Safiye Soyman,  Faik Öztürk ve İzmirli sevilen ses sanatçı Sedat Yüce çıktı. Konuklar geç saatlere kadar Nejdet Polat ve ekibinin hazırladığı birbirinden lezzetli yemekler eşliğinde müziğin ve eğlencenin tadını çıkarttı.  
İş adamı Muslu Akdağ ve Fatma Akdağ’ın kızları Tuba Akdağ  Madam Burcu imzalı gelinliğiyle beğeni toplarken iş adamı Turan Bayoğlu ve Nejla Bayoğlu’nun oğlu Mahmut Can Bayoğlu’nun damatlığı Vakko imzası taşıyordu.   Çift Balayı için rotayı Yunan Adalarına çevirdi.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.