Macit Neriman Aşkı Nereye Gidiyor! Fatih Harbiye Son Bölüm İzle! Fatih Harbiye 11. Bölüm Fragmanı İzle

14 Kasım 2013 10:51

15 Kasım Cumartesi yayınlanacak Fatih harbiye 11. bölümün fragmanı yayınlandı. Fatih Harbiye fragmanını ve Fatih Harbiye son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

Macit Neriman Aşkı Nereye Gidiyor! Fatih Harbiye Son Bölüm İzle! Fatih Harbiye 11. Bölüm Fragmanı İzle

FATİH HARBİYE son bölümü ile yine izleyicileri ekran başına topladı ve FATİH HARBİYE son bölümden sonra izleyiciler merakla FATİH HARBİYE yeni bölümün fragmanını beklemeye başladı. Fox TV FATİH HARBİYE 11. BÖLÜMDEN ilk görüntülerin olduğu fragmanı seyircilerle paylaştı. İşte ilişkilerin iyice gerginleştiği FATİH HARBİYE 11. BÖLÜM FRAGMANI:

FATİH HARBİYE SON BÖLÜM

FATİH HARBİYE son bölümde Macit'in beklenmeyen itirafı karşısında sessiz kalan Neriman, Macit'in duygularına karşılık verip vermeme arasında kaldı. Duydukları ile sarsılan Pelin yine entrikalar peşindeydi. Onur, Pelin'e olan duygularına her ne kadar hakim olmaya çalışsa da bu sefer yenik düşüp kendisini Pelin'in planının bir parçası olarak buldu. Şinasi yaşananlardan habersiz Neriman ile aralarını düzeltme çabasındayken, kader bir kez daha Neriman, Macit ve Şinasi'yi bir araya getirdi. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak FATİH HARBİYE SON BÖLÜMÜ full izleyebilirsiniz.

Fatih Harbiye İzle (10. bölüm Full Dizi İzle)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.