LİSELERARASI BASKETBOL HABERLERİ

Google+'ta Paylaş
Spor Toto Basketbol Süper Ligi
Spor Toto Basketbol Süper Ligi
LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası Samsun'da düzenlenen Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası'nda Litvanya, final maçında Sırbistan'ı 76-69 yenerek şampiyon oldu.LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Basketbol: Toplu Sonuç Spor Toto Basketbol Ligi'ne 17, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'ne ise 18. hafta maçlarıyla devam edildi.LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Spor Toto Basketbol Ligi Salon: Ankara Hakemler: Engin Kennarman, Özlem Yalman, Serhat Büker Türk Telekom: Mutlu Akpınar, Woodside 14, Jenkins 15, Ermal Kurtoğlu, Cevher Özer 2, Buckner 9, Harris 6, Haislip 15, Evren Büker 3, Rasic, Erkan Veyseloğlu 6 Pınar Karşıyaka: Iverson 17, Can Altıntığ 2, Jones ...LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Türkiye Basketbol 1. Ligi Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde Sinpaş Denizli Basket, sahasında Socarspor'u 72-64 yendi.LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Spor Toto Basketbol Ligi
Spor Toto Basketbol Ligi
LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Spor Toto Basketbol Ligi Salon: Hayri Gür Hakemler: Recep Ankaralı, Ziya Özorhon, Kerem Baki Trabzonspor Medical Park: Thompson 23, Hardy 9, Velickovic 4, Kitchen 10, Stipanovic 10, Berkay Candan 1, Erdi Gülaslan 3, Kulig 28 Banvit: Fortson 10, Johnson 11, Vidmar 15, Noerman 17, Slaughter 22, Carmichael ...LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Spor Toto Basketbol Ligi Salon: Şahinbey Karataş Hakemler: Emin Moğulkoç, Kaan Büyükçil, Ali Şakacı Royal Halı Gaziantep: Rautins 9, Altan Erol 4, Colloway 10, Ruzic 8, Jawad Williams 4, King 6, Balazic 4, Stone 11, Erden Eryüz 2, Can Uğur Öğüt 5 Torku Konyaspor: Bremer 15, Jefferson 11, Pastal 7, ...LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Spor Toto Basketbol Ligi
Spor Toto Basketbol Ligi
LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi Salon: 90. Yıl Hakemler: Emir Can Özkan, Muzaffer Vardarlı Yalova VİP Gençlikspor: Banu 8, İrem 6, Ebru 8, Sanja 11, Ceyda Domaç 22, Sezen 7, Özlem 12, Esra 4, Beril Tekirdağ Enerji Spor Kulübü: Banu 10, Deja Middleton 9, Dilan 12, Nilüfer 6, Esra 3, Birsu, Ezgi 1.Periyot: 15-12 ...LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Multigroup Alanyaspor-Alima Yeni Malatyaspor Maçının Ardından
Liselerarası Basketbol
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Salon: Caferağa Hakemler: Aydın Karaçam, Şeyhmus Melek, Sinem Tetik Basketbolu Geliştirenler Derneği: Vandersloot 15, Abdi 11, Rezan 11, Bentley 10, Nevin Vatansever 13, Kübra İmren Ekşi 4, Özge Yavaş 3, Yasemen Saylar Fenerbahçe: Quigley 14, Coleman 12, Birsel Vardarlı Demirmen ...LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Türkiye Basketbol 1. Ligi Türkiye Basketbol 1. Ligi'nin 19. haftasında Best Balıkesir, kendi sahasında Mamak Belediyesi Ankara DSİ'yi 88-71 yendi.LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi
LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası
Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası
LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Spor Toto Basketbol Ligi Salon: Cebeci Hakemler: Zafer Yılmaz, Halil Baldemir, Seher Ayşe Nur Yazıcıoğlu İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Armstead 19, Denmon 19, Armand 3, Markota 9, Batts 3, Deniz Kılıçlı 2, Klobucar 22, Metecan Birsen, Erbil Eroğlu, Cemal Nalga 8 Demir İnşaat Büyükçekmece: Walker 18, ...LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Spor Toto Basketbol Ligi Salon: Sinan Erdem Hakemler: Erşan Kartal, Ahmet Ersan Ergüler, Ahmet Tatlıcı Beşiktaş Sompo Japan: Engin Atsür, Wolters 17, Darden 5, Hamilton 11, Lampe 19, Elonu 10, Culpepper 17, Cenk Akyol 8, Doğan Şenli, Muratcan Güler Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor: Warren 11, Dulkys ...LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Türkiye Basketbol 1. Ligi Türkiye Basketbol 1. Ligi'nin 19. hafta maçında TOFAŞ, deplasmanda Pertevniyal Gençlik'i 103-70 yenerek namağlup liderliğini sürdürdü.LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası Samsun'da düzenlenen Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası'nda Türkiye 16 Yaş Altı Milli Takımı, Arjantin'i 85-51 yenerek üçüncü oldu.LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Salon: Abdi İpekçi Hakemler: Murat Ciner, Ahmet Taner İbin, Ogün Cılız Galatasaray: Martinez 1, Loyd 13, Dubljevic 16, Nevriye Yılmaz 15, Kulichova, Ayşegül Günay 8, Cansu Köksal 2, Işıl Alben 1, Bahar Çağlar 2 Abdullah Gül Üniversitesi: Pınar Demirok 10, Dimitrakou 15, Bouthors ...LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi B Grubu'nda Çankaya Üniversitesi, deplasmanda Bursa Büyükşehir Belediyespor'u 90-62 yendi.LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Salon: Mamak Belediyesi Hakemler: Tahsin Kuzu, Tekin Özübir, Mohamad Samer Tifour Yakın Doğu Üniversitesi: Dila Aşkın, Bone 24, Hayes 20, Leuchanka 13, Thomas 9, Asena Yalçın, Şebnem Kimyacıoğlu 8, Hülya Özkan İstanbul Üniversitesi: Williams 15, White 12, Gizem Yavuz 3, Cado 17, ...LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Basketbol: THY Avrupa Ligi THY Avrupa Ligi Top 16 turunun 6. haftasında Türk takımlarının yer aldığı E Grubu'nda Fenerbahçe, Anadolu Efes'i mağlup ederken, Darüşşafaka Doğuş, ilk galibiyetini aldı.LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Basketbol: THY Avrupa Ligi Basketbol THY Avrupa Ligi Top 16 turu F Grubu 6. haftasında iki İspanyol takımının karşı karşıya geldiği maçta Laboral Kutxa, deplasmanda Real Madrid'i 77-68 yendi.LİSELERARASI BASKETBOL 06.02.2016
Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası Samsun'da düzenlenen Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası'nın yarı finalinde Arjantin'i 72-58 yenen Litvanya, finale çıktı.LİSELERARASI BASKETBOL 05.02.2016
Uluslar Arası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası
Uluslar Arası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası
LİSELERARASI BASKETBOL 05.02.2016
Basketbol: THY Avrupa Ligi Salon: Abdi İpekçi Hakemler: Christos Christodoulou (Yunanistan), Daniel Hierrezuelo (İspanya), Piotr Pastusiak (Polonya) Anadolu Efes: Granger 3, Diebler 5, Cedi Osman 15, Saric 15, Dunston 7, Heurtel 7, Birkan Batuk 2, Brown 8, Tyus 9, Doğuş Balbay 2 Fenerbahçe: Ali Muhammed ...LİSELERARASI BASKETBOL 05.02.2016
Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası Samsun'da düzenlenen Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası'nın yarı finalinde Sırbistan, Türkiye 16 Yaş Altı Milli Takımı'nı 81-77 yenerek finale çıktı.LİSELERARASI BASKETBOL 05.02.2016
Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası
Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası
LİSELERARASI BASKETBOL 05.02.2016
Türkiye Basketbol 1. Ligi Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde Akhisar Belediyespor, deplasmanda Gelişim Koleji'ni 72-69 mağlup etti.LİSELERARASI BASKETBOL 05.02.2016
Türkiye Basketbol 1. Ligi Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde Eskişehir Basket, deplasmanda Finalspor'u 81-70 yendi.LİSELERARASI BASKETBOL 05.02.2016
Türkiye Basketbol 1. Ligi Türkiye Basketbol 1. Ligi'nin 19. haftasında Afyon Belediyespor, deplasmanda İstanbul DSİ'yi 82-73 yendi.LİSELERARASI BASKETBOL 05.02.2016
Abdullah Gül Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Sportif Direktörü Bozbey Açıklaması Abdullah Gül Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı sportif direktörü Ahmet Bozbey, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde yarın yapacakları Galatasaray maçından galip ayrılarak, ligin zirvesine biraz daha yaklaşmak istediklerini söyledi.LİSELERARASI BASKETBOL 05.02.2016
Spor Toto Basketbol Ligine Bir Sponsor Daha
Spor Toto Basketbol Ligi'ne Bir Sponsor Daha
LİSELERARASI BASKETBOL 05.02.2016
Basketbol: Haftanın Programı Spor Toto Basketbol Ligi'nde 17, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde 18 ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 19. hafta maçları yapılacak.LİSELERARASI BASKETBOL 05.02.2016
Basketbol: Fıba Kadınlar Avrupa Kupası Salon: Palasport Taliercio Hakemler: Ademir Zurapovic (Bosna Hersek), Milan Nedovic (Slovenya), Nikola Perlic (Hırvatistan) Umana Reyer: Carangilo 5, Christmas 10, Sandri 2, Ruzickova 19, Fontenette 14, Bagnara 3, Formica, Dotto 9 Beşiktaş: Ayşe Cora 2, Şaziye İvegin 3, ...LİSELERARASI BASKETBOL 04.02.2016
Basketbol: THY Avrupa Ligi Salon: Volkswagen Arena Hakemler: Damir Javor (Slovenya), Boris Shulga (Ukrayna), Ioannis Foufis (Yunanistan) Darüşşafaka Doğuş: Mehmet Yağmur 10, Gordon 8, Preldzic, Bjelica 9, Semih Erden 14, Redding 4, Sloughter 5, Wilbekin 4, Markoishvili, Harangody 5, Ender Arslan 10 ...LİSELERARASI BASKETBOL 04.02.2016
Basketbol: Uluslararası Yıldız Kızlar Turnuvası Türkiye Basketbol Federasyonunun Samsun'da düzenlediği Uluslararası Yıldız Kızlar Basketbol Turnuvası başladı.LİSELERARASI BASKETBOL 04.02.2016
Eskişehir'de Basketbol Şenliği Sona Erdi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin yarıyıl tatilinde çocuklar için düzenlediği "Küçük Kızlar Basketbol Şenliği"nin tamamlandığı bildirildi.LİSELERARASI BASKETBOL 04.02.2016
» 1 2