KVP 200.bölüm fragmanı izle. Vadi'de flaş gelişmeler. Kurtlar Vadisi Pusu 200.bölüm fragmanı tıkla izle.

08 Ekim 2013 11:30

Kurtlar Vadisi Pusu 200.bölüm fragmanı. Vadi'de sular durulmuyor. Kurtlar Vadisi Pusu 200.bölümde Polat Alemdar büyük bir operasyon girişiminde. Kurtlar Vadisi Pusu 200.bölüm fragmanı izlemek için ilgili bağlantılar haberimizde.

KVP 200.bölüm fragmanı izle. Vadi'de flaş gelişmeler. Kurtlar Vadisi Pusu 200.bölüm fragmanı tıkla izle.

KURTLAR VADİSİ PUSU 200.BÖLÜM FRAGMANI - KURTLAR VADİSİ PUSU 200.BÖLÜM DETAYLARI.

KURTLAR VADİSİ PUSU 200.bölümde heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Abdülhey liderliğindeki KGT,Poyraz ve Mete'nin olduğu mekana baskın düzenliyor. KVP 200.bölümde, Poyrazı köşeye sıkıştıran KGT'nin operasyonu nasıl sonuçlanacağı merak ediliyor. Hiç beklemedikleri bir operasyon karşısında köşeye sıkıştırılan Poyraz ve Mete bu operasyondan sağ çıkabilecek mi?

Polat Alemdar suikast girişiminde !

KURTLAR VADİSİ PUSU 200.bölümün flaş gelişmelerinden biri de Polat Alemdar'ın kızı Elif için devreye girmesi. KURTLAR VADİSİ PUSU yeni sezonun ilk bölümünden bu yana Aksaçlı koltuğunda gizli görevler sürdüren Polat Alemdar, bu bölümde tekrar sahalara iniyor. Polat Alemdar KURTLAR VADİSİ PUSU 200.bölümde 3 araçlık bir konvoyu havaya uçurmak için bombayı ateşlemek üzere hazır bekliyor. Aksaçlı Alemdar'ın bu suikastı kime gerçekleştireceği merak edilmekle beraber, KURTLAR VADİSİ PUSU takipçileri tarafından bu operasyonun Poyraz-Mete ekibine ya da tapınakçıların büyük üstadına yapıldığı yorumları internet ortamında yayılmış durumda.

KURTLAR VADİSİ PUSU 200.bölümde neler olacak ?

Cahit'in tapınakçılara teslim ettiği Akif gerçekten öldü mü ? Yoksa KURTLAR VADİSİ PUSU'nun önceki bölümlerinde birbirinden zor operasyonlara imza atan KGT'nin genç patronu ve Cahit tapınakçılara karşı bir oyun mu oynuyor ? Poyraz, Kara' nın torununu öldürmekle tehdid ederek Kara'dan ihtiyarlara ihanet etmesini istiyor. Kara' nın gizlice yaptığı görüşmelerde şüphelenen Erkan ise Kara'nın bir işler çevirdiğinin farkında. Kara'yı konuşturmak için kafasına silahı dayayan Erkan, Kara'dan neler öğrenecek ? Polat Alemdar tapınakçıları ortadan kaldırıp kızı Elif'e kavuşacak mı ? Elif için operasyon düzenleyen Abdülhey ve KGT ekibi bu operasyon sonunda Elif'i kurtarabilecek mi ? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası 10 Ekim Perşembe akşamı KURTLAR VADİSİ PUSU 200.bölümde olacak. KURTLAR VADİSİ PUSU 200.bölüm 10 Ekim Perşembe akşamı saat 20:00 da ATV'de.

KURTLAR VADİSİ PUSU 200.BÖLÜM FRAGMANI
Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.