KVP 198.BÖLÜM- VADİ 198.BÖLÜM FULL İZLE

27 Eylül 2013 16:33

Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm full izlemek için ilgili bağlantılar haberimizde. Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm 26 Eylül Perşembe akşamı gündemi değiştirdi. Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm detaylar. Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm full izle - Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm haberleri.

KVP 198.BÖLÜM- VADİ 198.BÖLÜM FULL İZLE

KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM FULL İZLE - KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM HABERLERİ.

KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM 26 Eylül Perşembe akşamı gündemi değiştirdi. KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM FULL izlemek için ilgili bağlantılar haberimizde. KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM detaylar.


KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜMÜ FULL (kaliteli görüntü) İZLEMEK için linke tıklayınız.

KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM 


KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜMDE neler yaşandı ?

KGT gizli operasyonlarını sürdürüyor. KGT ajanı Murat'ın baron seçilmesi için elinden geleni yapan Akif ve ekibi yine yeni operasyonlar gerçekleştiriyor. Murat'ın KGT üyesi olduğunu gizlemek için yoğun çaba harcayan Akif tüm olumsuzluklara rağmen Murat'ı gizli tutmayı başarıyor. KURTLAR VADİSİ PUSU'da KGT'nin yeni lideri Akif izleyicilere,KURTLAR VADİSİ PUSU'nun yeni Polat Alemdar'ı olacağının sinyallerini veriyor. KURTLAR VADİSİ PUSU'nun yeni Aksaçlısı POLAT ALEMDAR annesinin beyin kanaması geçirmiş olduğu haberini alıyor. Bir daha annesinin ve sevdiklerinin karşısına çıkmama konusunda kararlı görünen Polat Alemdar bu kararından dönecek mi ? Hastanede ölümle pençeleşen annesini ziyaret edecek mi ? Savcı Leyla'nın kardeşi ise ablasının makamını kullanarak bağlı olduğu örgüt adına eylemler yapma peşinde.


KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜMÜN heyecan verici sahnelerinden biride Cahit'in Tapınakçılar lideri karşısında hayatını kurtaracak kadar önemli bilgileri verdiği sahne oldu.  Polat Alemdar ve Türkiye'nin en büyük düşmanı olarak görülen Tapınakçıların liderine yakın olmak için büyük bir fırsat yakalayan Cahit aldığı görevi tamamlayabilecek mi ?

KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜMÜ,yeni baron adayı Murat'ı güvenliği için takip etmek üzere hazırlanan Akif'in aracına bindiğinde kafasına dayanan bir silahı farketmesi ile son buldu. KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜMÜ ile Perşembe akşamlarının rakipsiz,en çok izlenen dizi olduğunu yine gösterdi.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.