KVP 198.BÖLÜM FULL. KURTLAR VADİSİ PUSU İZLE

26 Eylül 2013 20:58

Perşembe akşamlarının fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yine heyecan dolu bir bölümle izleyenleriyle buluştu. 26 Eylül Perşembe-Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölümü full izlemek için ilgili bağlantılar haberimizde.

KVP 198.BÖLÜM FULL. KURTLAR VADİSİ PUSU İZLE

KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM FULL İZLE. KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM TAMAMI HD KALİTE İZLE.

KURTLAR VADİSİ PUSU yine uzun süre konuşulacak bir bölümle Perşembe akşamına damga vurdu.Vadi hayranlarını yine ekrana kilitledi. KVP 198.BÖLÜM soluksuz İZLENDİ26 Eylül Perşembe Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm full izle. KVP 198.bölüm tamamını izlemek için ilgili bağlantıları haberimizde bulabilirsiniz.

KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM FULL İZLEMEK için doğru adrestesiniz. 

Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm full izle.


KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM FRAGMANI yayınlandı. KVP hayranları 19 Eylül günü yayınlanan KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMÜNÜN hemen ardından KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM FRAGMANINI merakla ve heyecanla bekliyordu. KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM 26 Eylül Perşembe akşamı Vadi hayranlarını yine ekrana kilitleyecek gibi görünüyor.

Akif'in Baron adayı Murat'ın arabasının arkasından denize atladığı sahne ile son bulan KVP 197.bölümü 26 Eylül Perşembe günü yayınlanacak olan KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜMÜ ile devam edecek. KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜMDE neler olacak ?


KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM bomba gibi geliyor.

Akif İhtiyarların ajanı Murat'ı denize atlayarak boğulmaktan kurtarıyor. Cahit'i sorgulayan ve ölüm emrini veren Margaret Cahit'i gerçekten öldürtecek mi ? Cahit'in ''size söyleyeceklerimi duyduğunuzda kendimi boşu boşuna riske atmadığımızı anlayacaksınız'' sözü kurtulması için yeterli olacak mı ? Cahit ile Safiye Karahanlı arasında ise tehlikeli bir yakınlaşma oluşuyor.  POLAT ALEMDAR ''Safiye Karahanlı kız kardeşimdir'' itirafını kime yapıyor? Akif ve KGT ekibi yeni bir operasyon girişiminde. Kara'nın hareketlerinden şüphelenen Erkan,Kara'yı gizlice takip ediyor. Kara, Poyraz ile ihtiyarlardan bilgi almak içinmi pazarlık yaptı ? Kara'nın ihtiyarlar heyetine sızmaya çalışması,Poyraz ile İhtiyarlardan bilgi almak için anlaşma yaptığı yorumlarına neden oldu.

Margaret'a suikast girişimi !

Cahit'i elinde tutan ve ölüm emrini veren MARGARET için suikast girişiminde bulunuluyor. MARGARET kafasına nişan alınmış bir Sniper lazeri ile tehdit ediliyor. MARGARET'ı namlunun ucundaki hedef yapan güç KURTLAR VADİSİ PUSU'da Aksaçlı makamına yükselen POLAT ALEMDAR mı ? Bu görüntüler ''POLAT ALEMDAR Cahit'i kurtarmak için MARGARET'ı ölümle tehdit ediyor'' yorumlarınıda beraberinde getirdi.

KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜMDE POLAT ALEMDAR'ın yaşadığı yine gizlimi kalacak ? MARGARET  Cahit'i öldürecek mi? İhtiyarların Ajanı Murat baron seçilebilecek mi ? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜMDE.

KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM 26 Eylül Perşembe akşamı ATV'de. KURTLAR VADİSİ PUSU 198.BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK için ilgili bağlantılar haberimizde verilmiştir.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.