Kuzeyin Oğlu Volkan Konak Yeni Bölüm Full İzle Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 2. Bölüm İzle Show TV(02.03.2014)

02 Mart 2014 22:12

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak'ın bu haftaki konuğu Selami Şahin. Seyircilerine her zamanki gibi keyifli anlar yaşatan Kuzeyin Oğlu Volkan Konak ile canlı olarak Show TV ekranlarına geldi. Kuzeyin Oğlu Volkan Konak full izle...

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak Yeni Bölüm Full İzle Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 2. Bölüm İzle Show TV(02.03.2014)

Canlı yayında müzik ziyafetine hazır mısınız? Yapımcılığını Poll Production'un üstlendiği, KUZEYİN OĞLU VOLKAN KONAK, Pazar akşamı Show TV'de yeniden izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor... Sazıyla, sözüyle, şiirleri ve en sevilen şarkılarıyla KUZEYİN OĞLU, Show TV ekranlarına geri dönüyor… Hasret bitiyor… Milyonların sevgilisi VOLKAN KONAK, gönüllerinize dokunmaya geliyor...
 
Müziğin ve aşkın şövalyesi, KUZEYİN OĞLU VOLKAN KONAK, Pazar akşamı saat 22.45'te canlı yayınla Show TV'de 2. bölümü ekranlara geldi! Geçen hafta olaylı bir şekilde yayından kaldırılan 'Bülent Ersoy Show'un yerine KUZEYİN OĞLU VOLKAN KONAK'ın sunacağı yeni bir müzik programı pazar günleri 22.45'te ekranlara geldi. KUZEYİN OĞLU VOLKAN KONAK İZLE!

KUZEYİN OĞLU VOLKAN KONAK 2. BÖLÜMÜ FULL İZLE

SHOW TV CANLI İZLE

ANLAŞMA SAĞLANDI

Show TV'de Türk sanat müziğinin 'Diva'sı Bülent Ersoy'un pazar günleri 22.45'te başlayan 'Bülent Ersoy Show' programı yerine bundan sonra VOLKAN KONAK ekrana gelecek. Geçen hafta 'Bülent Ersoy Show'u bitirdiğini açıklayan DP Yapım'ın sahibi Mehmet Fevzi Siverek zaman kaybetmeden Volkan Konak'la anlaştı.

"BUNUNLA KİMSE ÇALIŞMAZ"

'Bülent Ersoy Show' programını bitirdikten sonra Show TV yönetimiyle karar aldıklarını söyleyen Siverek, "Show TV'de pazar akşamları yine bir program yapacağız. Ama Bülent Ersoy olmayacak. Zaten, Show TV yönetimine Bülent Ersoy'u rica minnet kabul ettirmiştim. 'Başka birisiyle yap, bu kişi sorunlu' demişlerdi. Dinlemedim, direndim ama haklı çıktılar. Bununla kimse çalışmaz" açıklamasından sonra Bülent Ersoy'la sözleşmeyi fesh etmişti.

4 YIL ARA VERMİŞTİ

Dört yıl önce Show TV'de 'KUZEYİN OĞLU' programıyla ekrana gelen VOLKAN KONAK, yuvasına dönmüş oldu. Bülent Ersoy'un programının yerine ekrana gelecek olan VOLKAN KONAK çalışmalarına hemen başladı.

'KUZEYİN OĞLU' programıyla dört yıl aradan sonra seyircisiyle buluşacak olan VOLKAN KONAK, önümüzdeki haftalarda ekrandaki yerini alacak.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.