Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle - KVP Son Bölüm İzle - Pusu Son Bölüm İzle

07 Şubat 2014 08:12

Kurtlar Vadisi Pusu 214.bölüm full izle. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü kaçıranlar ve Kurtlar Vadisi Pusu 214.bölümü tekrar izlemek isteyenler için Kurtlar Vadisi Pusu 214.bölümü haberler.com adresinde.

Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle - KVP Son Bölüm İzle - Pusu Son Bölüm İzle

KURTLAR VADİSİ PUSU 214.bölüm full izle. KURTLAR VADİSİ PUSU yeni bölümü kaçıranlar ve KURTLAR VADİSİ PUSU 214.bölümü tekrar izlemek isteyenler için KURTLAR VADİSİ PUSU 214.bölümü haberler.com adresinde. KURTLAR VADİSİ PUSU 214.bölümde neler yaşandı? KURTLAR VADİSİ PUSU 214.bölüm her Perşembe olduğu gibi bu haftayada damgasını vurdu. KURTLAR VADİSİ PUSU 214.bölümden detaylar..

 

Kara, Ruslar ile büyük bir çatışmaya girer. Yeni kurulacak olan Siyah Sancak ekibi için ülke ülke dolaşan Kara'nın başı bu defa Ruslar ile derttedir. Murat tapınakçılar tarafından konuşturulur ve deşifre edilir. Murat'ı öldürmek için hazır bekleyen Tapınakçılar, kendileri için çalışan üst düzey bir elemanlarının KGT tarafından kaçırılması ile Murat'ı öldürekten vazgeçerler. İhtiyarlar ve Tapınakçılar , Murat ve Tapınakçıların adamı takas edileceği konusunda anlaşır. Kurtlar Vadisi Pusu 214.bölümün önemli gelişmelerinden biriside Safiye, Cahit'in kasetini izler ve Cahit'in amacını öğrenir.

KURTLAR VADİSİ PUSU 214.bölümü kaçıranlar ve KURTLAR VADİSİ PUSU 214.bölümün tekrarını izlemek isteyenler için Yeni-Son bölüm KURTLAR VADİSİ PUSU haberler.com adresinde sizlerle. 

Kurtlar Vadisi Pusu 214.bölümü izlemek için linke tıklamanız yeterli. 

06.02.2014 - Kurtlar Vadisi Pusu 214.bölüm Full 

KURTLAR VADİSİ PUSU 213.BÖLÜM
Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm full - Vadi 213.bölüm Kurtlar Vadisi Pusu kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için haberler.com adresinde. 

KURTLAR VADİSİ PUSU İZLE - KURTLAR VADİSİ PUSU 213.bölüm full izle. KURTLAR VADİSİ PUSU 213.bölüm Vadi severleri yine ekrana kilitledi. 30 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelen KURTLAR VADİSİ PUSU 213.bölümü Vadi severler tarafından her zaman olduğu gibi yine büyük ilgi gördü. KURTLAR VADİSİ PUSU 213.bölümde neler oldu? KURTLAR VADİSİ PUSU 213.bölümde neler yaşandı? İşte ekranların tartışmasız en çok izlenen dizisi KURTLAR VADİSİ PUSU 213.bölümden detaylar.

Polat ve Ömer Baba karşılaşır. Polat Alemdar uzun bir aradan sonra kendisini öldü bilen Ömer Baba ile yüzleşir. Karşısında oğlunu gören Ömer Baba büyük şaşkınlık içerisinde Polat Alemdar ile kucaklaşır. Pusat yeraltı dünyasına hızlı bir giriş yapar. KURTLAR VADİSİ PUSU dizisinde Memati'den boşalan koltuğu doldurmaya en büyük aday olarak gösterilen Pusat, Baltazar lakabı ile yeraltı dünyasının önde gelen isimleri arasında gelen kumarhaneler kralını karşısına alır.

KURTLAR VADİSİ PUSU 213.bölümü kaçıranlar ve KURTLAR VADİSİ PUSU 213.bölümü tekrar izlemek isteyenler için HD görüntü kalitesi farkı ile KURTLAR VADİSİ PUSU 213.bölüm full izleme bağlantısı haberimizde. KURTLAR VADİSİ PUSU 213.bölümün tamamını izlemek için linke tıklamanız yeterli.

Yeni Kvp Bölümü (KURTLAR VADİSİ PUSU 213.bölüm Full izle)

Dövizdeki hareketliliğe Kurtlar Vadisi Pusu yorumu.

KURTLAR VADİSİ PUSU 213.BÖLÜMDEN KARELER - 30 OCAK KURTLAR VADİSİ PUSU 213.BÖLÜMKURTLAR VADİSİ PUSU 213.bölümde örnek davranış

Pana Film, Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu akşam yayınlanacak 213. bölümünde yer alan av sahnesi için örnek bir çalışmaya imza attı.  Av sahnesinde yer alacak hayvanlar için özel veterinerler ile çalışıldı ve sahneler veteriner kontrolünde çekildi.

Ölü olarak gösterilmesi gereken tavşan ve keklik veteriner tarafından kısa süreliğine uyutuldu. Bu işlem sırasında hayvanlar herhangi bir fiziksel zarar görmediler.
Kurtlar Vadisi Pusu 212. bölüm
Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm fragmanı yayına girer girmez haberler.com adresinden sizlerle olacak. 

Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölümü ile ekranlara geldi. Vadi yeni bölümde şok gelişmeler vardı. Abdülhey Polat Alemdar'ın karşısına dikilir. Cahit neden tapınakçılarla beraber olduğunu anlattığı bir video görüntüsünü Ömer Baba'ya gönderir. Polat Alemdar Ömer Baba ile yüzleşir, KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölüm Full izleme bağlantısı haberimizde. 


KURTLAR VADİSİ PUSU ve en güncel dizi haberleri haberler.com adresinde. KURTLAR VADİSİ PUSU bu hafta 212.bölümü ile ekranlardaydı. Perşembe akşamına damga vuran KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölümü kaçırdıysanız, aksiyon dolu KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölümünü tekrar izlemek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Yüksek görüntü kalitesi ile KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölümü izlemek için linke tıklamanız yeterli.

KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölüm Full izle. KURTLAR VADİSİ PUSu 23 Ocak Perşembe akşamına damga vurdu. Günlerdir merakla beklenen KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölümü ile ekranlara geldi. 23 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölümü Vadi takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.  KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölümde neler oldu? İşte KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölüm ile ilgili detaylar.

KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölümü Abdülhey’in Polat Alemdar’ı ziyareti ile başladı. KURTLAR VADİSİ PUSU geçen haftaki bölümde Abdülhey sevenlerini üzmüştü. Herkes tarafından öldü sanılan Abdülhey Polat Alemdar’ın karşısına çıkar. Armageddon timinin mezarlığa yağtığı baskın ile Polat ve Abdülhey eski günlerdeki gibi omuz omuza çatışırlar. 

Polat Alemdar’ın planları ile Armageddon timinin ağır kayıplar vermesi tapınakçıların canını oldukça sıkar. Cahit ise artık tören sonrasında artık tam anlamıyla bir tapınakçı olur. KURTLAR VADİSİ PUSU’nun cesur savcısı Savcı Leyla için suikast düzenlenir. KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölümde başka hangi gelişmeler var? KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölümde neler yaşandı. KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölümün tamamını yüksek görüntü kalitesi ile (KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölüm full (HD kalite KURTLAR VADİSİ PUSU 212.bölüm) izlemek için ilgili bağlantıya tıklamanız yeterli.

Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm Full izle
HD Kalite Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm

KURTLAR VADİSİ PUSU 211.BÖLÜM
Rekortmen dizi Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta da dopdoluydu. Kurtlar Vadisi Pusu 211.bölüm full izle. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm full izle. HD kalite Kurtlar Vadisi Pusu izle. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Abdülhey'in ölümü Polat Alemdar ve Cahit'i yasa boğar. Kurtlar Vadisi Pusu 211.bölüm full.

KURTLAR VADİSİ PUSU 211. BÖLÜM 16 Ocak Perşembe akşamı ekrana geldi ve KVP hayranlarını şoke etti. Kurtlar Vadisi Pusu izleyicileri KURTLAR VADİSİ PUSU son bölümde Abdülhey'in içinde bulunduğu binanın patladığına şahit oldular. Polat Alemdar dahil herkes Abdülhey'in öldüğünü düşünüyor peki gerçekten de öyle mi?

Kurtlar Vadisi Pusu 211. bölümde seyircilerin merak ettiği bazı konular, Kane'nin vurulup vurulmadığı, Cahit'in ne yapacağı ve Akif'in akıbeti gibi, açıklığa kavuştu. İşte Kurtlar Vadisi Pusu full izleme linki: 

KURTLAR VADİSİ PUSU İZLE (211. bölüm full dizi izle, Yazete)

KURTLAR VADİSİ PUSU 211. BÖLÜM FRAGMANI:

KURTLAR VADİSİ PUSU 210.BÖLÜM
Gece Kurtlar Vadisi Pusu gecesiydi. Polat Alemdar Kurtlar Vadisi Pusu 210. bölümde sahalara indi! Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm. Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm Full izleme bağlantısı..

KURTLAR VADİSİ PUSU yeni bölümü nihayet yayında. Vadi severlerin 2 haftalık KURTLAR VADİSİ PUSU hasreti bu 9 ocak Perşembe akşamı ATV ekranlarında yayınlanan KURTLAR VADİSİ PUSU 210.bölümü ile son buldu. KURTLAR VADİSİ PUSU 210.bölümde neler olacak? İşte günlerdir merakla beklenen KURTLAR VADİSİ PUSU 210.bölümden detaylar ve KURTLAR VADİSİ PUSU 210.bölüm full izleme bağlantısı.. 

İhtiyarlar dağılan heyeti tekrar toplamak için çalışmalara başlar. Polat Alemdar'ın Aksaçlı görevini bırakmak istemesinden sonra ihtiyarlar yeni Aksaçlı önderliğinde tekrar yapılanacak. Cahit, Akif için geldiği hastaneden Pusat'ı alarak çıkıyor. Aynı anda annesini görmek için hastanede bulunan Polat Alemdar ve Cahit karşılaşacak mı? Kara içine girdiği bunalımdan kurtulmuş gibi görünüyor. KURTLAR VADİSİ PUSU'nun geçmiş dönemlerinde yaptığı birbirinden zor ve özel operasyonlar ile Vadi severlere heyecanlı sahneler yaşatan Kara, uzun süredir bu görüntüsünden uzaktı. Kara KURTLAR VADİSİ PUSU 210.bölümde Kosova'da bir hapishaneye sızar ve operasyonu başarı ile tamamlayıp oradan uzaklaşır..  

Kara ile birlikte Polat Alemdar'da eski günlerine dönüyor. KURTLAR VADİSİ PUSU yeni sezonunun ilk bölümünden bu yana Aksaçlı koltuğunda oturan Polat Alemdar geçen bölümde Poyraz'a yaptığı şok operasyon ile sahalara resmen dönmüştü. Polat Alemdar yeni saç stili ile KURTLAR VADİSİ PUSU 210.bölümde KVP takipçilerinin özlediği Polat olarak geri dönüyor. 

KURTLAR VADİSİ PUSU 210.bölümde başka hangi gelişmeler var? Kara Kosova'da kime ve neden operasyon düzenliyor? Polat Alemdar KURTLAR VADİSİ PUSU 210.bölümde Aksaçlı koltuğunu devredecek mi? Cahit Pusat'ı öldürecek mi? İşte 2 haftalık aranın ardından izleyicisiyle buluşan KURTLAR VADİSİ PUSU 210.bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için KURTLAR VADİSİ PUSU 210.bölüm full izleme linki.. 

Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm Full izleme bağlantısı

Kurtlar Vadisi' 22 Sene Daha Devam Edebilir

ATV'nin sevilen dizisi 'KURTLAR VADİSİ PUSU'da 'Amerikalı Üstad' karakterini oynayan Umut Demirdelen: Eskiden "Bu iş neden bu kadar izleniyor?

'Şehnaz Tango', 'Üvey Baba' gibi dizilerde rol alan Devlet Tiyatrosu oyuncusu Umut Demirdelen, iki sezondur rol aldığı 'KURTLAR VADİSİ PUSU' dizisiyle bir anda geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. Dizide 'Amerikalı Üstad' karakterini canlandıran oyuncu, geçtiğimiz haftalarda da dizideki şifrelerin çözülmesini sağlayacak olan omzundaki dövmesiyle sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Demirdelen'le dizideki rolünü ve dizinin başarısını konuştuk...

HERKESİ PARLATIYOR

Yıllardır oyunculuk yapıyorsunuz ancak 'KURTLAR VADİSİ PUSU' dizisindeki 'Amerikalı Üstad' rolüyle dikkat çektiniz. Böyle bir ilgi bekliyor muydunuz?

Bana teklif geldiğinde çok hoşuma gitti. 11 yıldır devam eden ve reyting rekorları kıran bir dizinin içinde olmak beni çok mutlu etti. Dizinin çok sevildiğini biliyordum ama bu denli hayran kitlesi olması beni de şaşırttı. Dizi yayınlandığında resmen hayat duruyor. Geçen gün taksiye bindim; şoför bir yandan diziyi izliyor, bir yandan da bana "Ben 'Kurtlar Vadisi: Pusu' hayranıyım. Dışarıda olsam da diziyi kaçırmam" diyordu. Ben birçok dizide oynadım ama bu dizideki rolüm dikkat çekti. Bu durum beni de şaşırttı ama bu dizide rol alan her oyuncu parlıyor.

'AMERİKALI ÜSTAD'IN DÖVMESİ DE SOSYAL MEDYADA OLAY YARATTI...

Ekip, çok zekice çalışıyor. Geçen bölümlerde vuruldum ve omzumda bir dövme olduğu ortaya çıktı. Bu sefer onun fotoğrafını sosyal medyada paylaştılar ve dövmenin sırrı çözülmeye başlandı. Bu dizide ne zaman, ne olacağı hiç belli olmuyor. O yüzden de izleyiciler heyecanla her bölümü takip ediyor.

BU İŞ ÇOK BAŞARILI

SİZCE BU DİZİ NE ZAMAN BİTER?

'KURTLAR VADİSİ PUSU'nun çok uzun soluklu bir iş olmasını diliyorum. Eskiden "Bu iş neden bu kadar izleniyor?" diyordum ama sonra izlediğimde işin sırrını anladım. Gerçekten çok başarılı bir iş var ortada... Bence bu dizi, 22 sene daha devam edebilir. Senaryo sadece Türkiye ile sınırlı kalmıyor. Ayrıca dizi diğer ülkelerde de izleniyor.

DİZİDE NELER OLACAĞI BİR SIR

SİZİN ROLÜNÜZ, İLERLEYEN BÖLÜMLERDE DİZİDEKİ DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK Mİ?

Dizinin her detayını sır gibi saklıyorlar. İnanın, diğer bölümlerde ne olacağını ben de bilmiyorum. Bir de 'Kurtlar Vadisi: Pusu' çok şaşırtmacalı bir dizi. Bir bölümde iyi olan bir karakterin diğer bölümde bir sırrı ortaya çıkabiliyor. O yüzden her an dengeler değişebilir.

'KURTLAR VADİSİ PUSU' 11 YILDIR DEVAM EDİYOR. SİZCE BU DİZİNİN SIRRI NEDİR?

Öncelikle ekip çok disiplinli çalışıyor. Senaryo ekibi, uzun araştırmalar yapıyor. İşler hiç aksatılmıyor ve sette de saatinde iş bitiriyorlar. Bazen iki bölüm birden çekiliyor. Bu işin uzun yıllar devam etmesine şaşmamalı; arkada gerçekten çok güçlü bir ekip var. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor. Müthiş bir organizasyon var. Ben de böylesine sıkı çalışan bir ekiple birlikte çalıştığım için mutluyum.

KURTLAR VADİSİ PUSU 209.BÖLÜM
Kurtlar Vadiis Pusu yeni bölüm full izleKurtlar Vadisi Pusu 209. bölümde silahla patlıyor ve Akif kurşun yağmuru altında kalıyor. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde izleyicileri aksiyon ve heyecan dolu sahneler bekliyor. Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölümde KGT ve Armageddon ekipleri ölümcül bir çatışma içinde ve bu çatışmada Akif göğsünden vuruluyor. Akif ölecek mi? Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölümü saat 20.00'da ATV'de izleyebilirsiniz. Alternatif olarak diziyi internetten izlemek isterseniz de haberin sonundaki "Kurtlar Vadisi Pusu Canlı İzle" ve "Kurtlar Vadisi Pusu Full İzle" linklerinden faydalanabilirsiniz.

Polat Alemdar'ın KURTLAR VADİSİ PUSU son bölümdeki desteği sayesinde Kara ve Abdüllhey bu akşamki bölümde Poyraz'dan intikam alma fırsatını yakalayacaklar. Bu sefer Kara daha temkinlidir ve Kara'nın kaçmaması için gerekli tedbirleri alır. Kara, KURTLAR VADİSİ PUSU yeni bölümde Poyraz'a neler yapacak?

KURTLAR VADİSİ PUSU 209. bölümde Armageddon timi ile yapılan çatışamada Akif ve Talha vuruluyorlar ama akıbetleri ne olacak? Akif göğsüne kurşun yiyor ki bu ağır yara ile kurtulabilecek mi merak konusu? Bu soruların cevapları bu akşam KURTLAR VADİSİ PUSU 209. bölümde... 

 KURTLAR VADİSİ PUSU FULL İZLE (209. bölüm full dizi izle) 
 
KURTLAR VADİSİ PUSU 209. BÖLÜM FRAGMANI:KURTLAR VADİSİ PUSU 208. BÖLÜM 
Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm fragmanı. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 19 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölümü fragmanının şu sıralar yayınlanması bekleniyor. Kurtlar Vadisi Pusu takipçilerinin sabırsızlıkla beklediği 208.bölümün ilk görüntülerinin yayınlanacağı Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölümü fragmanı , yapımcı şirket ile eş zamanlı olarak haberler.com adresinden de izlenebilecek. Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm fragmanını ilk izleyen siz olun.. Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölümde neler olacak? 

Abdülhey ile Polat Alemdar'ın yolları tamamen ayrılıyor mu? Polat Alemdar ile helalleşen Abdülhey kendi hayatını yaşıyor. Gaye ile evlenme kararı alan Abdülhey, yıllardır içinde olduğu devlet işlerinden elini çekme kararı alıyor. Polat Alemdar ise Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Abdülhey'in yerini Kara ile doldurmayı düşündüğünü söylemiş ve kendisini öldü bilen Kara ile yüzleşmişti. Karşısında Polat'ı gören Kara ile kucaklaşan Polat Alemdar yaşadığını Cahit'e de söyleyecek mi? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölümde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm fragmanını ilk izleyen siz olmak istiyorsanız bizi takip edin..

KURTLAR VADİSİ PUSU 208.bölümü fragmanını izlemeden önce , KURTLAR VADİSİ PUSU son bölümde neler olduğunu hatırlamak isteyenler isterseniz KURTLAR VADİSİ PUSU son bölümün tamamını izleyebileceğiniz bağlantıya tıklamanız yeterli.

Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Full izle

Kurtlar Vadisi Pusu 207. Bölüm 
Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölm Full izle. Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölümün tamamı. KVP 207.bölüm full izle Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm full izle. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm full izle. Başlıkları adı altında aradığınız haberlerin detayları burada. Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölümde neler oldu? Cahit kim için tapınakçılardan ölüm emri aldı. Tapınakçıların ortaya çıkardığı ihtiyarlar heyeti üyeleri kimler? Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölümde Polat Alemdar deşifre olacak mı? Abdülhey ve Polat Alemdar barışıyor mu? Detaylar ve daha fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölümde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için burada.


KURTLAR VADİSİ PUSU 207.bölüm Full izle. KURTLAR VADİSİ PUSU 207.bölümde Abdülhey'den Beni Böyle Sev Seveceksen parçası ile KURTLAR VADİSİ PUSU takipçilerini şaşırttı. KURTLAR VADİSİ PUSU 207.bölümde Cahit'in ölmüş olmalı diyerek şaşırdığı İhtiyar heyeti üyesi, Eşref beyin ikiz kardeşi olduğu ortaya çıktı. Polat Alemdar, Kara ile yüzleşiyor. Alemdar'ı karşısında gören Kara, Polatın boynuna sarılıyor. KURTLAR VADİSİ PUSU 207.BÖLÜM günlerce konuşulacak görüntülere ve olaylara sahne oldu. KURTLAR VADİSİ PUSU 207.BÖLÜMÜN tamamını hd kalite farklı ile izlemek için ilgili bağlantıları haberimizde bulabilirsiniz.  KURTLAR VADİSİ PUSU 207.bölümün tamamını izlemek için linke tıklamanız yeterli. 
Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölüm Full izle.

Kurtlar Vadisi Pusu 206. Bölüm 
Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm yayın günü geldi ve dün akşam Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölümde Polat Alemdar dağılan ekibi toparlamaya çalıştı. Kurtlar Vadisi Pusu 11. sezon için önemli bir dönüm noktası olan Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız, Kurtlar Vadisi Pusu dizisini internetten izlemek için haberin sonundaki "Kurtlar Vadisi Pusu İzle" linkini kullanabilirsiniz.

KURTLAR VADİSİ PUSU 206. bölümle ilgili olarak KVP hayranlarının aklında çeşitli soru işaretleri bulunuyordu. Bunların en önemlisi de Polat Alemdar'ın dağılan ekibi yeniden bir araya getirip getiremeyeceği ve ekibi toparlarsa bunu nasıl yapacağıydı. Polat Alemdar KURTLAR VADİSİ PUSU 206. bölümde ekibi birleştirmek için Abdülhey'den yardım istedi ki Abdülhey'in buna nasıl cevap vereceği de merak konusuydu. KURTLAR VADİSİ PUSU son bölümde Tapınakçılar da boş durmadılar ve Cem evine bombalı saldırı düzenlediler ama tabii karşılarına Akif çıktı. Akif'in canlı bombayı etkisiz hale getirmesi heyecanlı bir ana sahne oldu. KURTLAR VADİSİ PUSU son bölümde Kane özel bir bilginin peşindeydi. Bunun için de KGT'ye bir siber saldırı düzenledi. Acaba Kane'nin aradığı bilgi neydi? Bu ve benzeri soruların cevapları Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölümde... Kurtlar Vadisi Psusu 206. bölümün tamamını izlemek için aşağıdaki "KURTLAR VADİSİ PUSU İZLE" linkine tıklamanız yeterli.

KURTLAR VADİSİ PUSU İZLE (206. bölüm full dizi izle, Yazete)
 
KURTLAR VADİSİ PUSU 206. BÖLÜM FRAGMANI: 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.