POYRAZ YOLUN SONUNA GELDİ. KURTLAR VADİSİ PUSU 209.BÖLÜM FRAGMANI İZLE.

20 Aralık 2013 11:38

Kurtlar Vadisi Pusu 209.bölümde Kara ve Abdülhey'i kurtaran Polat Alemdar, bu iki yoldaşını kurtarmakla kalmayıp onlara Poyraz'dan intikam alma fırsatı da sunmuş oluyor. Kurtlar Vadisi Pusu 209.bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

POYRAZ YOLUN SONUNA GELDİ. KURTLAR VADİSİ PUSU 209.BÖLÜM FRAGMANI İZLE.

KURTLAR VADİSİ PUSU 209.bölüm fragmanı yayınlandı. Vadi severlerin her bölümünü merakla beklediği KURTLAR VADİSİ PUSU dizisinin 26 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak olan KVP 209.Bölümün ilk görüntüleri yayınlandı. KURTLAR VADİSİ PUSU son bölümde Polat ve Poyraz karşı karşıya gelmiş ve heyecan dolu bir KURTLAR VADİSİ PUSU bölümünün daha sonuna gelinmişti. Vadi severler bu karşılaşma sonunda neler olacağını sabırsızlıkla bekliyordu. İşte KURTLAR VADİSİ PUSU 209.bölümün ilk görüntüleri (KURTLAR VADİSİ PUSU 209.bölüm fragmanı) ve KURTLAR VADİSİ PUSU 209.bölümün özeti. 

KURTLAR VADİSİ PUSU 209.bölüm çok heyecanlı bir bölümle izleyicilerinin karşısında çıkıyor . Süper bir sahne ile son bulan KURTLAR VADİSİ PUSU son bölümün ardından KURTLAR VADİSİ PUSU 209.bölümü ile heyecan ve aksiyona kaldığı yerden devam edecek. Polat Alemdar, Abdülhey ve Kara'yı kurtarmakla kalmıyor, bu ikiliye Poyraz'dan intikam alma şansını da vermiş oluyor. Türlü işkenceler yaptığı Poyraz'ı tapınakçıların yaptığı operasyon sonrasında elinden kaçıran Kara, Polat Alemdar sayesinde tekrar intikam alma şansını elde ediyor. Can düşmanı Poyraz'ı işkence için hazırlanmış bir  odaya kapatan Kara bu defa temkinli ve Poyraz'ı elinden kaçırmaya hiç niyeti yok. 

KGT ve Armageddon timi tekrar karşı karşıya geliyor. Şiddetli bir çatışmaya sahne olan KGT Armageddon timi kapışmasında KGT ekibinden Akif ve Talha vurulur. KURTLAR VADİSİ PUSU 209.bölümde ilk kez görünen eli silahlı bir şahıs birini öldürmek üzere harekete geçer. Bu şahsın kim için çalıştığı ve kimi öldürmek istediği ise merak konusu. KURTLAR VADİSİ PUSU 209.bölümde başka hangi gelişmeler yaşanacak? Akif ve Talha için yolun sonu geldi mi? Polat Alemdar'ın şimdiki hedefinde kim var? Kara, Poyraz'ı hemen öldürüp Poyraz defterini kapatacak mı? Yoksa tapınakçılar tekrar bir hamle ile Poyraz'ı kurtaracak mı? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası aksiyon dolu KURTLAR VADİSİ PUSU 209.bölümde olacak. KURTLAR VADİSİ PUSU 209.bölümü 26 Aralık Perşembe akşamı ekranlarda .. 

KURTLAR VADİSİ PUSU 209.bölüm fragmanı 

Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Full izleme bağlantısı

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm Full

Kurtlar Vadisi Pusu 209.bölümden kareler


Haberle İlgili Yorumlar


ÖMER UFAT: Vadi de poyraz ölürse yine polat deşifre olamayacak

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.