KURTLAR VADİSİ PUSU 205.BÖLÜM MERAKLA BEKLENİYOR. VADİ YENİ BÖLÜM FULL İZLE.

15 Kasım 2013 13:20

Kurtlar Vadisi Pusu 204.bölüm full izle. Vadi'den günlerce konuşulacak bir Kurtlar Vadisi Pusu bölümü daha. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Alemdar, Abdülhey ile görüşüyor. Polat Alemdar hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşıyor. KVP 204.bölüm soluksuz izlendi Yeni bölümü full izlemek için linke tıklayın.

KURTLAR VADİSİ PUSU 205.BÖLÜM MERAKLA BEKLENİYOR. VADİ YENİ BÖLÜM FULL İZLE.

KURTLAR VADSİ PUSU 204.bölüm full izle. KURTLAR VADİSİ PUSU yeni bölüm full izle. KURTLAR VADİSİ PUSU son bölüm full izle. Kurtlar Vadisi Pusu'nun acımasız işkenceleri ile nam salmış karekteri Kara, eline geçirdiği Poyraz'ı KGT'ye vermemek için Abdülhey'den söz alıyor.  Kurtlar Vadisi Pusu 203.bölümde torunu ve Erkan'ı acımasızca öldüren Poyraz'ı ele geçiren Kara, Poyraz'a akıl almaz işkenceler yapıyor. Murat'ı öldürmek için, Sarp'ın evine baskın düzenleyen Poyraz, burada hiç beklemediği bir baskın yiyerek, deyim yerindeyse ava giderken avlanıyor. KGT'nin Poyraz'ı sorgulamak üzere götürmek istemesine karşı çıkan Abdülhey, Akif'e silah çekiyor. Bu durum üzerine Aksaçlı (Polat Alemdar) Abdülhey'in Poyrazı almasına izin veriyor. 

Kurtlar Vadisi Pusu'da tüm bu heyecan dolu sahnelerden bile daha heyecanlı bir sahne vardı ki Kurtlar Vadisi Pusu severler bu sahneyi uzun süre konuşacak. Polat Alemdar, Abdülhey'in karşısına çıkıyor. Abdülhey'in bu duruma ne tepki vereceği merak ediliyordu. Polat Alemdar'ı karşısında gören Abdülhey hiç beklenmedik bir hamle ile kendisine kucak açan Polat Alemdar'ı itiyor. Polat Alemdar hiç beklemediği bu hamle karşısında donup kalıyor. Kurtlar Vadisi Pusu 204.bölümün son sahnesi Kurtlar Vadisi Pusu takipçilerinide oldukça şaşırttı. Polat Alemdar ile Abdülhey arasındaki bu alışılmışın dışında gelişen diyalog sonrası Kurtlar Vadisi Pusu 204.bölüm sonra erdi. Şimdi Vadi severler Kurtlar Vadisi Pusu'nun 205.bölümünü sabırsızlıkla bekliyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU 204.bölümün tamamını izlemek için linke tıklamanız yeterli.

KURTLAR VADİSİ PUSU 204.bölüm full

KURTLAR VADİSİ döneminden Polat Alemdar ile Abdülhey'in tanışma sahnesi.

 

KURTLAR VADİSİ döneminden Abdülhey ile Polat Alemdar'ın Aslan Bey'in evinde karşılaşması.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.