Kurtlar Vadisi Pusu 205 - Alemdar ve ekibi darmadağın (21 Kasım Perşembe)

Kurtlar Vadisi Pusu 205.bölüm fragmanı ve detayları.Kurtlar Vadisi Pusu 205.bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ip uçları. Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar devri resmen başladı. Abdülhey ve Alemdar bağımsız hareket ediyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 205 - Alemdar ve ekibi darmadağın (21 Kasım Perşembe)

Kurtlar Vadisi Pusu 205.bölüm fragmanı. Vadi severlerin heyecanla beklediği Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu her hafta bir önceki haftaya nazaran heyecanın dozunu birazdaha artırıyor. Kurtlar Vadisi Pusu her bölüm olduğu gibi bu bölümde de heyecan dolu sahneleri ile izleyenleri ekrana kilitleyecek gibi görünüyor. Vadi 204.bölümde Polat Alemdar ile Abdülhey arasındaki kutuplaşma Kurtlar Vadisi Pusu takipçilerini heyecanlandırdı ve Abdülhey ve Polat Alemdar birbirlerine düşmanmı olacak? Sorusunu akıllara getirdi. Sosyal paylaşım platformlarında (Facebook- Twitter gibi) sıkça yapılan yorumlar ve geliştirilen teoriler arasında Polat Alemdar ile Abdülhey'in birbirlerine rakip olacağı söylentilerinin ardı arkası kesilmiyor. 

Kurtlar Vadisi Pusu'nun acımasız karekteri Kara' torunu ve Erkan'ın katili Poyraz'ı canlı canlı bir mezara koyuyor. Tapınakçılar ise Poyraz'dan vazgeçmiş değil. Cahit'e Poyraz'ı bulma emrini veren tapınakçılar Poyraz'a ulaşabilecek mi? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 205.bölümde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 205.bölümü 21 Kasım Perşembe akşamı kendi saatinde ekranlarda olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 205.bölüme dair ilk görüntülerin paylaşıldığı Kurtlar Vadisi Pusu 205.bölüm fragmanını izlemek için ilgili bağlantılar haberimizde.


Kurtlar Vadisi Pusu 205.bölm fragmanı