Kurt Seyit ve Şura Full İzle - Kurt Seyit ve Şura 3.Bölüm + Kurt Seyit ve Şura 4. bölüm Fragmanı

25 Mart 2014 15:20

Kurt Seyit ve Şura son bölümde Şura ölüm haberinin etkisiyle perişan, Seyit ise Şura'ya ulaşmak için yolda. Kurt Seyit ve Şura 3. bölüm full video ve Kurt Seyit ve Şura 4. bölüm fragmanı haberimizdedir.

Kurt Seyit ve Şura Full İzle - Kurt Seyit ve Şura 3.Bölüm + Kurt Seyit ve Şura 4. bölüm Fragmanı

Seyit ve Şura'nın romantik öyküsü KURT SEYİT VE ŞURA 3. bölüm ile Star TV'de devam etti. Kurt Seyit'in hain bir pusunun tehlikesinde olduğu KURT SEYİT VE ŞURA 3. bölümü kaçırdıysanız ya da yeniden izlemek istiyorsanız  aşağıdaki "KURT SEYİT VE ŞURA İZLE" linkini linki dizinin son bölümüne erişebilirsiniz ayrıca haberimizde  KURT SEYİT VE ŞURA 4. bölüm fragmanını da paylaştık.

KURT SEYİT VE ŞURA 3. BÖLÜM ÖZETİ:

Dizinin son bölümünde Kurt Seyit’in ölüm haberi, Şura’nın kalbine iyileşmeyecek bir kurşun yarası gibi yerleşti. Öte yandan babasının hastalığı da son aşamaya gelmişti. Yaşadığı çifte acıyla aldığı nefes günden güne eksildi, hayatla olan bağı zayıfladı. Petro, Şura ve ailesinin zor zamanında yanlarında olurken, Şura’yla geleceğini de verdiği sözlerle inşa etmeye başladı. 

Celil, uzun zamandır kayıp olmasına rağmen Kurt Seyit’ten umudu kesmedi. KURT SEYİT VE ŞURA 3. bölümde Celil, Seyit'i civar hastanelerde aramayı sürdürdü. Celil’in Kurt Seyit’e ulaştığı an, çok uzaklardaki Şura hayata tutunabilmek için son umudunu da kaybetti.  

KURT SEYİT VE ŞURA son bölümde Kurt Seyit bulunduğu hastanede gözlerini açtığında aklında sadece Şura’ya bir an önce kavuşmak vardı. Şura ve ailesi ise değişen ülke şartları yüzünden evlerini terk ederek teyzelerinin yanına gitmeye karar verdiler.  
Petro, Kurt Seyit’in hayatta olduğunu öğrendiğinde, Şura’ya verdiği ölüm haberinin gerçeğe dönüşmesi için hain bir pusu kurdu. Kurt Seyit, Şura’yı bulmak için yola çıktığında uğrayacağı ihanete karşı tek kalkanı aşkı oldu.  

KURT SEYİT VE ŞURA İZLE (3. bölüm full dizi izle) 
 
KURT SEYİT VE ŞURA 4. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.