Kurt Seyit ve Şura 5. Bölüm İzle - Celil ve Tatya Kurt Seyit ve Şura Son Bölümde Kötü Durumda

08 Nisan 2014 17:53

Kurt Seyit ve Şura son bölümde Celil ve Tatya evlat acısı ve Tatya'nın durumundan dolayı kötü durumda... Kurt Seyit ve Şura 5. bölüm full izleme bağlantısı haberimizde. Kurt Seyit ve Şura son bölüm fragmanı da haberimizde.

Kurt Seyit ve Şura 5. Bölüm İzle - Celil ve Tatya Kurt Seyit ve Şura Son Bölümde Kötü Durumda

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın paylaştığı KURT SEYİT VE ŞURA 5. bölümü ile Star Tv'de izleyici karşısına çıktı. KURT SEYİT VE ŞURA son bölümde dost görünümlü düşman Petro, KURT SEYİT VE ŞURA aşkını zehirlemek için elinden geleni yapmaya devam etti. Diğer taraftan Kurt Seyit ise Celil ile birlikte isyancılara karşı savaş içerisindeydi. Ancak KURT SEYİT VE ŞURA 5. bölümde Petro yine hain planlarını uygulamak için fırsat kolluyordu. Amaç Kurt Seyit', öldürmekti... Celil ve Tatya ise çocuklarını kaybetmenin acısını yaşarken, KURT SEYİT VE ŞURA son bölümde Tatya'nın yaşam mücadelesi de devam ediyordu. KURT SEYİT VE ŞURA 5. bölümü aşağıda paylaştığımız "KURT SEYİT VE ŞURA 5. BÖLÜM FULL İZLE" bağlantısı ile kesintisiz izleyebilirsiniz. Ayrıca KURT SEYİT VE ŞURA son bölüm özeti ve fragmanı da aşağıda yer almaktadır.

KURT SEYİT VE ŞURA 5. BÖLÜM ÖZETİ:

Ailesi ve hayattaki tek aşkı Şura’yla çocuklarını büyütmek istediği baba toprağı Aluşta, KURT SEYİT VE ŞURA 5. bölümde Kurt Seyit’in hayallerine mezar oldu. Babasıyla yaşadığı yüzleşmeden sonra Kurt Seyit, evde umutla dönüşünü bekleyen Şura’nın karşısına bambaşka bir teklifle çıktı.

Petro peşinden getirdiği isyancıları harekete geçirmek için en doğru zamanı beklerken, KURT SEYİT VE ŞURA’nın arasına şüphe tohumları ekmeye başladı. Öte yandan doktorun tüm müdahalesine rağmen Tatya ve Celil’in bebeklerini kaybetmesi adeta gelecek kötü günleri habercisi oldu. Tatya’nın da hayati tehlikesi hala devam ediyordu. 

Bağ evinde yaşananlardan haberdar olan Zahide, Kurt Seyit ile babasının arasını düzeltmek için elini taşın altına koydu. Kurt Seyit’in ailesini ziyaret ettikten sonra suskunluğa gömülmesi Şura’yı cevabından korktuğu sorularla KURT SEYİT VE ŞURA 5. bölümde baş başa bıraktı. Petro’nun dostane her iması Şura’yı usulca zehirledi.

Kurt Seyit ve Celil, sırtlarını en büyük düşmanlarına dayadıklarından habersiz topraklarını savunmak için harekete geçtiler. Kurt Seyit ve Celil silahlarını kendilerini öldürmeye gelen isyancılara doğrulturken, KURT SEYİT VE ŞURA son bölümde Petro’nun namlusunun hedefinde Kurt Seyit vardı. 

Aluşta’da yaşadığı zor günlere büyük bir umutla karşı koyan Şura’yı, KURT SEYİT VE ŞURA 5. bölümde kendi yarattığı masaldan Mirza Mehmet Eminof uyandırdı.

KURT SEYİT VE ŞURA 5. BÖLÜM FULL İZLE

KURT SEYİT VE ŞURA 5. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.