Dizi İzle: Kurt Seyit ve Şura 3. Bölüm İzle - Kurt Seyit ve Şura Son Bölümde Pedro Seyit'e Pusu Kurdu

25 Mart 2014 16:12

Kurt Seyit ve Şura son bölümde Pedro Seyit ve Şura için haince planlar tasarladı. Kurt Seyit ve Şura 3. bölüm izleme bağlantısı haberimizde yer almaktadır. Tıkla Kurt Seyit ve Şura izle.

Dizi İzle: Kurt Seyit ve Şura 3. Bölüm İzle - Kurt Seyit ve Şura Son Bölümde Pedro Seyit'e Pusu Kurdu

Star Tv ekranlarının yeni dizisi KURT SEYİT VE ŞURA ilk iki bölümüyle izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. KURT SEYİT VE ŞURA 3. bölümü ile 25 Mart'ta ekrana geldi. KURT SEYİT VE ŞURA son bölümde Şura'nın kalbinde Kurt Seyit hakkında aldığı haber ile birlikte yara açıldı. Celil ise Seyit'ten umudunu kesmedi ve KURT SEYİT VE ŞURA 3. bölümde aramaya devam etti. Kurt Seyit'in ise bütün istediği bir an önce biricik aşkı Şura'ya kavuşmaktı. KURT SEYİT VE ŞURA son bölüm izleme bağlantısı haberimizde yer almaktadır. "KURT SEYİT VE ŞURA 3. BÖLÜM İZLE" bağlantısından yararlanarak KURT SEYİT VE ŞURA 3. bölümü izleyebilirsiniz. Ek olarak KURT SEYİT VE ŞURA yeni bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır.

KURT SEYİT VE ŞURA 3. BÖLÜM ÖZETİ:

Kurt Seyit’in ölüm haberi, KURT SEYİT VE ŞURA 3. bölümde Şura’nın kalbine iyileşmeyecek bir kurşun yarası gibi yerleşti. Öte yandan babasının hastalığı da son aşamaya geldi. Yaşadığı çifte acıyla aldığı nefes günden güne eksildi, hayatla olan bağı zayıfladı. Petro, Şura ve ailesinin zor zamanında yanlarında olurken, Şura’yla geleceğini de KURT SEYİT VE ŞURA son bölümde verdiği sözlerle inşa etmeye başladı. 

Celil, uzun zamandır kayıp olmasına rağmen Kurt Seyit’ten umudu kesmedi. KURT SEYİT VE ŞURA 3. bölümde Celil, Seyit'i civar hastanelerde aramayı sürdürdü. Celil’in Kurt Seyit’e ulaştığı an, çok uzaklardaki Şura hayata tutunabilmek için son umudunu da KURT SEYİT VE ŞURA son bölümde kaybetti.  

KURT SEYİT VE ŞURA son bölümde Kurt Seyit bulunduğu hastanede gözlerini açtığında aklında sadece Şura’ya bir an önce kavuşmak vardı. Şura ve ailesi ise değişen ülke şartları yüzünden KURT SEYİT VE ŞURA 3. bölümde evlerini terk ederek teyzelerinin yanına gitmeye karar verdi.  

Petro, Kurt Seyit’in hayatta olduğunu öğrendiğinde, KURT SEYİT VE ŞURA son bölümde Şura’ya verdiği ölüm haberinin gerçeğe dönüşmesi için hain bir pusu kurdu. Kurt Seyit, Şura’yı bulmak için yola çıktığında uğrayacağı ihanete karşı tek kalkanı KURT SEYİT VE ŞURA 3. bölümde aşkı oldu.  

KURT SEYİT VE ŞURA 3. BÖLÜM İZLE 
 
KURT SEYİT VE ŞURA 4. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.