Kurt Seyit ve Şura Son Bölüm İzle - Kurt Seyit ve Şura 2. Son Bölüm İzle

11 Mart 2014 16:58

Kurt Seyit ve Şura 2. son bölümde ayrı kaldılar... Kurt Seyit ve Şura son bölüm izleme bağlantısı haberimizdedir. Tıkla Kurt Seyit ve Şura izle.

Kurt Seyit ve Şura Son Bölüm İzle - Kurt Seyit ve Şura 2. Son Bölüm İzle

Yayınlanan ilk bölümüyle izleyenleri kendine hayran bırakan KURT SEYİT VE ŞURA 2. son bölümü ile izleyici karşısında oldu. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın paylaştığı KURT SEYİT VE ŞURA ilk bölümü ile izleyenlerden tam not almıştı. KURT SEYİT VE ŞURA karakterleri arasında yaşanan aşkı anlatan KURT SEYİT VE ŞURA dizisinin ilk bölümünde KURT SEYİT VE ŞURA ilk kez birbirleriyle karşılaşmışlar ve o andan itibaren hayatları değişmeye başlamıştı. Dizinin 11 Mart'ta yayınlanan 2. son bölümünde izleyiciler Petro ve Barones Lola'nın planlarını nasıl ustaca işletip KURT SEYİT VE ŞURA'nın aşklarını yaraladığına tanık oldular. KURT SEYİT VE ŞURA 2. bölüm fragmanı ve KURT SEYİT VE ŞURA son bölüm özeti aşağıda yer almaktadır. Ayrıca KURT SEYİT VE ŞURA 2. son bölüm izleme bağlantıları da aşağıda bulunmaktadır. "KURT SEYİT VE ŞURA 2. SON BÖLÜM FULL İZLE" bağlantılarını kullanarak KURT SEYİT VE ŞURA son bölümü izleyebilirsiniz.

KURT SEYİT VE ŞURA 2. SON BÖLÜM ÖZETİ:

Kurt Seyit’in ilgisinin bir bahisten ibaret olduğunu öğrenmek, Şura’ya KURT SEYİT VE ŞURA son bölümde hayatındaki ilk aşk acısını tattı. Şura’nın kırgınlığını hisseden Seyit ne yanlış yaptığını bilmeden sesini Şura’ya ulaştırmaya çalıştı. Şura yarasını tek başına sarmaya çalışırken, Petro Barones Lola ile başladığı oyununu KURT SEYİT VE ŞURA 2. bölümde ustalıkla noktaladı. 
Şura babasının hastalığıyla ilgili gerçeklerle yüzleştiği, KURT SEYİT VE ŞURA 2. bölümde en çaresiz anında Kurt Seyit’i yanında buldu. Kurt Seyit cepheye gitmeden önce, ikisini bir araya getiren kaderleri aşkları için ikinci bir şans oldu. Ancak Seyit, aklında babasının vasiyeti, geleceğinde kendisini bekleyen büyük bir savaş varken, Şura’ya tutamayacağı sözler vermedi. İlk bakışta başlayan masalsı aşkları ayrılıkla sınanmadan önce kalplerinde de büyük bir savaş verdi. 
Kurt Seyit’in en yakın dostlarından biri olan Tatya, bu aşkın sonsuzluğa uzanacak yolculuğunda en değerli boşluğu doldurdu. Kurt Seyit ve Şura aşka teslim olduklarında, Petro’nun kalbinde de  KURT SEYİT VE ŞURA yeni bölümde kapanmayacak bir kara delik açıldı. Seyit cepheye gitmek üzere yola çıktığında, KURT SEYİT VE ŞURA 2. bölümde farkında olmadan hayatını ve aşkını en büyük düşmanına emanet etti.

KURT SEYİT VE ŞURA 2. SON BÖLÜM FULL İZLE

KURT SEYİT VE ŞURA 2. BÖLÜM FRAGMANI (1. FRAGMAN):

KURT SEYİT VE ŞURA 2. BÖLÜM FRAGMANI (2. FRAGMAN):

KURT SEYİT VE ŞURA 2. BÖLÜM FRAGMANI (3. FRAGMAN):


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.