Kurt Seyit Kimdir? Kurt Seyit ve Şura 2. Bölüm Fragmanı + Kurt Seyit ve Şura 1. Bölüm Full

04 Mart 2014 20:22

Kurt Seyit ve Şura'nın gerçek hikayesi, Kurt Seyit kimdir sorusunun cevabı, Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm full bölüm bağlantısı ve Kurt Seyit 2. bölüm fragmanı haberimizdedir.

Kurt Seyit Kimdir? Kurt Seyit ve Şura 2. Bölüm Fragmanı + Kurt Seyit ve Şura 1. Bölüm Full

KURT SEYİT ve Şura dizisi 4 Mart'ta izleyicilerle buluşacak. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan KURT SEYİT ve Şura dizisinin başrollerindeki KURT SEYİT karakterini Kıvanç Tatlıtuğ, Şura karakterini ise Farah Zeynep Abdullah canlandıracak. KURT SEYİT ve Şura dizisi kadar bu dizinin karakterleri olan KURT SEYİT ve Şura karakterleri de merak ediliyor. KURT SEYİT kimdir? İşte KURT SEYİT'in gerçekte kim olduğu aşağıdadır. KURT SEYİT karakterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ'da oyunculuğu ile izleyenleri büyüleyecek. KURT SEYİT ve Şura dizisinin izleyenleri KURT SEYİT ve Şura'nın aşkına tanıklık edecekler.

KURT SEYİT KİMDİR?

KURT SEYİT aslında Nermin Bezmen tarafından yaratılan bir roman karakteridir. Nermin Bezmen'in 1999 yılında yayınladığı KURT SEYİT ve Shura (KURT SEYİT ve Şura) romanının baş karakteri olan KURT SEYİT, KURT SEYİT Eminof'un hayatını anlatır. Kırım'da yaşayan bir ailenin en büyük çocuğu olan Kurt Seyit, babası gibi Çar'ın en iyi subaylarından birisi olmuştur. Çocukluğundan beri babasının izinden giden ve babasına hayran olan Kurt Seyit Eminof'un en büyük dileği bir Türk kızıyla evlenmektir. Roman boyunca bunu dile getiren Kurt Seyit'in hayatı asilzade bir Rus ailenin en küçük kızı olan Shura (Şura)'yı görünce değişecektir. Fakat Şura talihsiz bir şekilde ölümcül bir hastalığa yakalanmıştır. Hastalık sebebiyle hem aile hem de Şura acı dolu günler geçirmektedir. Şura'nın ablası Valentina ise babasıyla beraber Şura'yı Petrograd'a götürmeye karar verir. İstanbul'da yaşayıp Rusya'ya tedavi için giden Şura burada Kurt Seyit ile tanışacaktır. Bu ölümcül hastalık bir şekilde yeni bir aşkı doğurmuş olacak ve Kurt Seyit ile Şura'nın aşkına tanıklık edeceğizdir. Fakat Kurt Seyit'in eski silah arkadaşı Petro işleri karıştıracak ve Kurt Seyit'e olan düşmanlığı ile her şey değişecektir. 

KURT SEYİT VE ŞURA İZLE (1. bölüm full dizi)

KURT SEYİT VE ŞURA 2. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.