Küçük Gelin Yeni Bölüm İzle – Küçük Gelin 10. Bölüm Full, Tek Parça ve Hd Olarak İzle (10 Kasım Pazar)

14 Kasım 2013 10:37

Küçük Gelin dizisinin son bölümü 10 Kasım Pazar akşamı Samanyolu TV'de yayınlandı. Küçük Gelin 10. bölümü full olarak izleme bağlantısı haberimizde... Küçük Gelin son bölümü tek parça ve HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Küçük Gelin Yeni Bölüm İzle – Küçük Gelin 10. Bölüm Full, Tek Parça ve Hd Olarak İzle (10 Kasım Pazar)

Samanyolu'nun yeni ve popüler dizisi ilgi çekmeye devam ediyor. 10 Kasım Pazar akşamı seyircileri ekran başına toplan KÜÇÜK GELİN dizisinin son bölümünde Melek, Zehra'nın nehre atılmasıyla deliye döner. Ferman, Azad'la birlikte KÜÇÜK GELİN Zehra'yı bulmak umuduyla ardı ardına suya atlarken boğulma tehlikesi geçirir. Melek, şikayetçi olunca Raşit ve Devran tutuklanır. Hastaneye kaldırılan Nujin Ana ise, Azad'la Ferman'ı göremeyince huzursuzlanır. Küçük 10. bölümde konaktaki herkes, Nujin Ana'ya kara haberi söylememek için ağız birliği ederken, Ali'nin susmaya pek niyeti yoktur.

KÜÇÜK GELİN son bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz. "KÜÇÜK GELİN İZLE" bağlantısına tıklayarak dizinin son bölümü internetten kesintisiz ve HD olarak izleyebilirsiniz.

Küçük Gelin İzle (10. Bölüm Full Dizi İzle, Samanyolu TV)

KÜÇÜK GELİN 10. BÖLÜM FRAGMANI: 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.