Küçük Gelin Son Bölüm İzle – Küçük Gelin 5. Bölüm Full ve Tek Parça (6 Ekim Pazar)

07 Ekim 2013 15:29

Küçük gelin Zehra'nın hikayesi 5. bölümü ile Samanyolu ekranında devam etti. Küçük Gelin 5. bölümde Zehra hastanede! Zehra'nın kendi düşmediği, darp edildiği ortaya çıkacak mı? İşte Küçük Gelin yeni bölüm full izleme bağlantısı...

Küçük Gelin Son Bölüm İzle – Küçük Gelin 5. Bölüm Full ve Tek Parça (6 Ekim Pazar)

KÜÇÜK GELİN dizisinin 5. bölümü 6 Ekim Pazar akşamı Samanyolu TV ekranında yayınlandı. 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğu iken zengin bir aileye berdel olarak verilen Zehra'nın öyküsünü anlatan KÜÇÜK GELİN dizisinin yeni ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan KÜÇÜK GELİN son bölümde KÜÇÜK GELİN Zehra hastaneye kaldırılır. Darp edilip edilmediği ortaya çıkacak mıdır? Zehra evden kaçmaya hazırlanıyor ama bunu yapabilecek mi?

KÜÇÜK GELİN son bölümü kaçırdıysanız veya bu dramatik bölümü yeniden izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Küçük Gelin 5. bölümü internetten full ve tek parça olarak izleyebilirsiniz.

Küçük Gelin Son Bölüm İzle (5. Bölüm Full, 6 Ekim Pazar)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.