Küçük Gelin İzle – Küçük Gelin 8. Bölüm Full, Tek Parça ve HD Olarak İzle (28 Ekim Pazar, Samanyolu TV)

28 Ekim 2013 10:10

Küçük Gelin dizisinin son bölümü dün akşam Samanyolu TV'de izleyicilerle buluştu. Küçük Gelin 8. bölümü full dizi izleme bağlantısı haberimizde... Küçük Gelin son bölümü tek parça ve HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Küçük Gelin İzle – Küçük Gelin 8. Bölüm Full, Tek Parça ve HD Olarak İzle (28 Ekim Pazar, Samanyolu  TV)

Samanyolu'nun yeni dizisi ilgi çekmeye devam ediyor. 27 Ekim Pazar akşamı seyircileri ekran başına toplan KÜÇÜK GELİN dizisinin 8. bölümünde Raşit ve Devran, Zehra'yı kandırarak geri getirmeyi başarıyorlar. Fakat Zehra'nın kalemi çoktan kırılmıştır. Azad ve Melek ise hapse atılır. Çaresizce beklemek dışında yapabilecekleri hiçbir şey yoktur. Gülsüm'ün ve Zümrüt'ün tüm yalvarmalarına rağmen Nujin Ana geri adım atmaz. KÜÇÜK GELİN Zehra'ya töre neyse o uygulanacaktır.


KÜÇÜK GELİN dizisinin son bölümünü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz. "KÜÇÜK GELİN İZLE" bağlantısına tıklayarak dizinin son bölümü internetten kesintisiz ve HD olarak izleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Küçük Gelin İzle (8. Bölüm Full Dizi İzle, Samanyolu TV)

KÜÇÜK GELİN 8. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.