Küçük Gelin İzle – Küçük Gelin 10. Bölüm Full, Tek Parça ve Hd Olarak İzle (10 Kasım Pazar)

14 Kasım 2013 10:38

Küçük Gelin dizisinin son bölümü 10 Kasım Pazar akşamı Samanyolu TV'de yayınlandı. Küçük Gelin 10. bölümü full olarak izleme bağlantısı haberimizde... Küçük Gelin son bölümü tek parça ve HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Küçük Gelin İzle – Küçük Gelin 10. Bölüm Full, Tek Parça ve Hd Olarak İzle (10 Kasım Pazar) Samanyolu'nun yeni ve popüler dizisi ilgi çekmeye devam ediyor. 10 Kasım Pazar akşamı seyircileri ekran başına toplan KÜÇÜK GELİN dizisinin son bölümünde Melek, Zehra’nın nehre atılmasıyla deliye döner. Ferman, Azad’la birlikte KÜÇÜK GELİN Zehra’yı bulmak umuduyla ardı ardına suya atlarken boğulma tehlikesi geçirir. Melek, şikayetçi olunca Raşit ve Devran tutuklanır. Hastaneye kaldırılan Nujin Ana ise, Azad’la Ferman’ı göremeyince huzursuzlanır. Küçük 10. bölümde konaktaki herkes, Nujin Ana’ya kara haberi söylememek için ağız birliği ederken, Ali’nin susmaya pek niyeti yoktur.   KÜÇÜK GELİN son bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz. "KÜÇÜK GELİN İZLE" bağlantısına tıklayarak dizinin son bölümü internetten kesintisiz ve HD olarak izleyebilirsiniz.   Küçük Gelin İzle (10. Bölüm Full Dizi İzle, Samanyolu TV)   KÜÇÜK GELİN 10. BÖLÜM FRAGMANI:     

'KÜÇÜK GELİN' DİZİSİ RATİNGLERİ ALTÜST ETTİ

Samanyolu Televizyonu'nun bu sezon ekrana koyduğu KÜÇÜK GELİN dizisi büyük bir sürprizi imza attı. Dizi hafta sonunun tartışmasız ismi Acun Ilıcalı'yı bile ratingde sollayarak zirveye oturdu.

STV İLK KEZ RATİNGLERDE BİRİNCİLİK YAŞADI
14 yaşındaki bir kızın zengin bir aileye berdel karşılığı verilmesini anlatan Küçük Gelin dizisi, cemaatin kanalı Samanyolu Televizyonunu tarihinde ilk kez ratinglerde birincilik sırasına taşıdı.

TOTAL DE GECENİN BİRİNCİSİ OLDU
Dizinin dün akşam yayınlanan bölümü total de gecenin birincisi oldu.

'YETENEK SİZSİNİZ' KOLTUĞUNU 'KÜÇÜK GELİN'E TESLİM ETTİ
Haftasonu 'Yetenek Sizsiniz' programıyla rakip tanımaz olan Acun Ilıcalı, bu hafta sonu Küçük Gelin'in önünde havlu attı ve totoldaki koltuğunu bu diziye teslim etti.

ZİRVEYE OTURDU
Küçük Gelin, 10.35 rating ve 24.22 share ile zirveye oturdu. Dizinin tekrarı da 5. sırada yer aldı. Dizi eğitimli kesimin grubu olan AB grubunda da ilk 4 arasına girmeyi başardı.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.