Küçük Gelin 15. Bölüm Full İzle! Küçük Gelin 15. Bölüm Full HD İzle (15 Aralık 2013)

13 Aralık 2013 14:57

Küçük Gelin izle - Küçük Gelin 15. bölüm dün akşam 15 Aralık Pazar günü STV'de ekrana geldi. Full, tek parça ve HD kalitesindeki Küçük Gelin son bölüm videosunu haberimizde paylaştık. Haberimizdeki videodan Küçük Gelin son bölümü direkt olarak izleyebilirsiniz.

Küçük Gelin 15. Bölüm Full İzle! Küçük Gelin 15. Bölüm Full HD İzle (15 Aralık 2013)

Türkiye'nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı Samanyolu TV ekranlarında... 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan KÜÇÜK GELİN, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.

KÜÇÜK GELİN SON BÖLÜM 15 Aralık Pazar akşamı saat 20.00'da STV'de izleyicilerle buluştu. KÜÇÜK GELİN son bölümü kaçırdıysanız ya da bu duygusal bölümü yeniden seyretmek sitiyorsanız aşağıdaki KÜÇÜK GELİN 15. bölüm full videosu ile Küçük gelin son bölümü tek parça halinde HD kalitesinde izleyebilirsiniz. İşte Küçük Gelin son bölüm videosu ve özeti..
 
KÜÇÜK GELİN 15. BÖLÜMDE OLANLAR: 
Annesinin yazdığı mektubu okuyan Melek KÜÇÜK GELİN yeni bölümde gerçeklerle yüzleşir. Daha olayların şaşkınlığını üzerinden atamadan evine hırsız giren Melek, mecburen Kirmanların konağına misafir olur. Babasının izini süren Azat, bir taraftan da annesini sakinleştirmeye çalışır. Törenin baskısına dayanamayan Ali, Suna'ya bir mektup yazar. Zehra'nın yardımıyla Suna'ya mektubu gönderen Ali gözünü karartır, tüm ailesini ve töreyi karşısına alır.

Küçük Gelin 15. Bölüm Videosu: 

KÜÇÜK GELİN 14. bölümü ile 8 Aralık Pazar akşamı saat 20.00'da STV'de izleyicilerle buluştu. KÜÇÜK GELİN son bölümü kaçırdıysanız veya yaniden izlemek istiyorsanız; KÜÇÜK GELİN dizisini internetten izlemek için aşağıdaki Küçük Gelin 14. bölüm videosuna tıklamanız yeterli. KÜÇÜK GELİN izlendiği pazar günü 14. bölümünde reyting sıralamasında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasını geride bıraktı. KÜÇÜK GELİN son bölümün full, HD ve kesintisiz videosu yanında haberin sonunda KÜÇÜK GELİN 15. BÖLÜM fragmanını da paylaştık.  
 
KÜÇÜK GELİN 14. BÖLÜM ÖZETİ: 
KÜÇÜK GELİN yeni bölümde Melek ve Zehra, Devran ve Azad'ın yardımıyla Baho ve adamlarının elinden kurtulur. Ali, Suna'nın kurtulması için Zehra'dan boşanma kararı alır. Sami, Melek'in göreve dönebilir kararını gizleyerek, okuldan uzaklaşması için planlar yapar. Fakat yakalanınca Melek, Sami ve Canan'ın İstanbul'a dönmesine karar verir. Canan ise, Harmanlı'dan ayrılmadan önce Melek'e, Zehra ile ilgili gerçeği itiraf eden bir mektup yazar. Diğer yandan Cemal'in yaşıyor olma ihtimali Kirmanlar arasında heyecana yol açar. İşte KÜÇÜK GELİN 14. bölüm full video ve KÜÇÜK GELİN 15. bölüm fragmanı...
 

Küçük Gelin 15. Bölüm Fragmanı:

KÜÇÜK GELİN 14. BÖLÜM SON BÖLÜM FULL İZLE

 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.