Küçük Gelin İzle, Küçük Gelin 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Küçük Gelin Son Bölüm İzle (Video)

8 Aralık Pazar günü yayınlanacak Küçük Gelin 14. bölümün fragmanı (teaser) çıktı. Haberimizde Küçük Gelin 14. bölüm fragmanını ve ek olarak Küçük Gelin son bölümü HD kalitesinde full ve eksiksiz olarak izleyebilirsiniz. Küçük Gelin izle, Küçük gelin fragman izle...

Küçük Gelin İzle, Küçük Gelin 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Küçük Gelin Son Bölüm İzle (Video)

Küçek Gelin her geçen hafta reytinglerde zirveye yerleşmeye devam ediyor. İzleyici tarafından büyük bir tevüccü gören Küçük Gelin dizisi yeni bölümü ile yine izleyenleri ekrana kilitleyecek. Küçük Gelin yeni bölümü 8 Aralık Pazar günü izleyicilerle buluşacak. Küçük Gelin yeni bölümde olacakları merak ediyorsanız aşağıdaki Küçük Gelin 14. bölüm fragmanını izleyerek yeni bölüme dair ipuçları alabilirsiniz. Ayrıca haberimizde Küçük Gelin 13. bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Küçük Gelin son bölüm videosu da bulunuyor.

Küçük Gelin 14. Bölüm Fragmanı:

Küçük Gelin Son Bölüm Özet:

Küçük Gelin’in son bölümünde; Nujin ana, Zehra ve Ali’nin üzerine kapıyı kilitler. Devran, Melek’i ve diğerlerini kurtarmak için Baho ve adamlarını kulübeden uzaklaştırır. Melek, Devran’ın davranışına anlam veremez. Azad ise, Hasan’ın teslim olmasını sağlar. Küçük Gelin son bölümde diğer yandan Behiye, Suna’nın ailesine “kızınıza sahip çıkın, evli erkeklerden uzak dursun” uyarısı yapar. Suna’nın öldürüleceğinden korkan Zehra, yardım etmesi için Melek öğretmene haber verir. Melek ve Zehra, Suna’nın ailesine giderken büyük bir şok yaşar.

Küçük Gelin 13. bölüm full video: