Küçük Gelin İzle, Küçük Gelin 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Küçük Gelin Son Bölüm İzle (Video)

04 Aralık 2013 10:58

8 Aralık Pazar günü yayınlanacak Küçük Gelin 14. bölümün fragmanı (teaser) çıktı. Haberimizde Küçük Gelin 14. bölüm fragmanını ve ek olarak Küçük Gelin son bölümü HD kalitesinde full ve eksiksiz olarak izleyebilirsiniz. Küçük Gelin izle, Küçük gelin fragman izle...

Küçük Gelin İzle, Küçük Gelin 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Küçük Gelin Son Bölüm İzle (Video)

KÜÇEK GELİN her geçen hafta reytinglerde zirveye yerleşmeye devam ediyor. İzleyici tarafından büyük bir tevüccü gören Küçük Gelin dizisi yeni bölümü ile yine izleyenleri ekrana kilitleyecek. KÜÇÜK GELİN yeni bölümü 8 Aralık Pazar günü izleyicilerle buluşacak. KÜÇÜK GELİN yeni bölümde olacakları merak ediyorsanız aşağıdaki KÜÇÜK GELİN 14. BÖLÜM fragmanını izleyerek yeni bölüme dair ipuçları alabilirsiniz. Ayrıca haberimizde KÜÇÜK GELİN 13. bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için KÜÇÜK GELİN SON BÖLÜM videosu da bulunuyor.

KÜÇÜK GELİN 14. BÖLÜM FRAGMANI:

KÜÇÜK GELİN SON BÖLÜM ÖZET:

KÜÇÜK GELİN’İN SON BÖLÜMÜNDE; Nujin ana, Zehra ve Ali’nin üzerine kapıyı kilitler. Devran, Melek’i ve diğerlerini kurtarmak için Baho ve adamlarını kulübeden uzaklaştırır. Melek, Devran’ın davranışına anlam veremez. Azad ise, Hasan’ın teslim olmasını sağlar. KÜÇÜK GELİN son bölümde diğer yandan Behiye, Suna’nın ailesine “kızınıza sahip çıkın, evli erkeklerden uzak dursun” uyarısı yapar. Suna’nın öldürüleceğinden korkan Zehra, yardım etmesi için Melek öğretmene haber verir. Melek ve Zehra, Suna’nın ailesine giderken büyük bir şok yaşar.

Küçük Gelin 13. bölüm full video:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.