Küçük ağa Son Bölüm İzle - Küçük ağa Son Bölüm Full Video (4. bölüm İzle )

19 Şubat 2014 16:15

Ekranların sevimli yüzü Emir Berke Zincidi, Birce Aklay ve Sarp Levendoğlu'nun oynadığı Küçük ağa dizisi dün akşam 4. bölümü ile devam etti. Küçük Ağa 4. bölümden detaylar, Küçük Ağa son bölüm full video bağlantısı aşağıdadır.

Küçük ağa Son Bölüm İzle - Küçük ağa Son Bölüm Full Video (4. bölüm İzle )

Ekranların sevimli yüzü Emir Berke Zincidi, Birce Aklay ve Sarp Levendoğlu'nun oynadığı Küçük ağa dizisi dün akşam 4. bölümü ile devam etti. Küçük Ağa son bölümden detaylar, Küçük Ağa son bölüm full video bağlantısı aşağıdadır. KÜÇÜK AĞA 4. bölümü 18 Şubat Salı akşamı (yani dün) izleyicilerle buluştu. ve Küçük son bölümde Can'ın yaramazlıkları kaldığı yerden devam etti. Ayrıca Küçük Ağa son bölümde Ali, Sinem'i kıskandırmak için ünlü bir mankeni ilgilendiren bir plan yaptı. Kanal D'nin yeni ve de sevimli dizisi Küçük Ağa seyircilerin beğenisini topluyor. Küçük Ağa son bölümü kaçırdıysanız veya yeniden zilemek istiyorsanız Küçük Ağa son bölüm full videoya haberin sonundaki "Küçük Ağa son Bölüm İzle" linki ile erişebilirsiniz. 

KÜÇÜK AĞA 4. BÖLÜM ÖZET: 
Mehmet Can başını belaya sokmakta, her zaman olduğu gibi kendine rakip aratmadı. Sinem ve Ali’yi peşinden sürükledi, korkutacak ve barışmalarını sağlayacak ne varsa yapmaya devam etti. Mehmet Ağa, Esma Hanım için ne yapsa şanssızlık peşini bırakmadı ve konakta işler fazlasıyla karıştı. Ali ise bir anda oğlunun yerinde kendini buldu. KÜÇÜK AĞA son bölümde Ali ve Sinem arasındaki çekişme bitmezken, Nur Hanım’ın kızını boşanmaya ikna etmeye çalışması, Mehmet Can’ın ise anne ve babasını barıştırma çalışmaları tüm hızıyla devam etti. 

KÜÇÜK AĞA SON BÖLÜM İZLE (4. bölüm full dizi izle), 
 
KÜÇÜK AĞA 4. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.