Küçük Ağa İzle, Küçük Ağa 1. Bölüm Full Video İzle (28 Ocak Salı)

28 Ocak 2014 15:09

Kanal D'nin yeni dizisi Küçük Ağa dün akşam 1. bölümü ile ekrana merhaba dedi. İşte Küçük Ağa 1. bölüm full izleme linki... Tıkla Küçük Ağa izle.

Küçük Ağa İzle, Küçük Ağa 1. Bölüm Full Video İzle (28 Ocak Salı)

KÜÇÜK AĞA 1. BÖLÜM 28 Ocak akşamı Kanal D ekrana geldi. Yapımını Erler filmin üstlendiği Kanal D'nin yeni dizisi KÜÇÜK AĞA, Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul'un kaleminden izleyicilerle buluşuyor. KÜÇÜK AĞA dizisinin başrollerinde Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya, Emir Berke Zincidi ve Ruhsar Öcal'ın paylaştığı, Hakan Bilgin, Banu Zorlu, Nazan Diper, Şükrü Türen, Kayhan Yıldızoğlu, Cansın Özyosun, Faik Ergin, Ozan Çobanoğlu, Sinem Ergin, Remzi Evren, Halil Doğan, Yunus Çakıroğlu ve Hilmi Özçelik yer alıyor. Küçük Ağa 1. bölümü internetten izlemek isterseniz haberin sonundaki "Küçük Ağa Full " linkini kullanabilirsiniz. 

 
KÜÇÜK AĞA DİZİSİNİN KONUSU: 
İstanbul'un görmüş geçirmiş, varlıklı ailesinin kızı Sinem ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali, 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır. Sinem, özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak çalışmaktadır. Güzel, zeki ve etrafında kendisinin farketmediği bir ilgiye sahiptir. Ali yakışıklı, prezantabl, zeki ve bir reklam ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli projelere imza atmıştır.

Anne ve babasının boşanma kararından çok etkilenen ve bin bir türlü yaramazlığı yapma potansiyelinin yüksek olduğu, 6 yaşındaki Mehmet Can (KÜÇÜK AĞA), anne ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yapar. Evde, okulda ve mahallede onca yaramazlık, anne ve babasını tekrar bir araya getirmek için çare olmamıştır. Bu evlilikten pek de hoşnut olmayan, ayrı kültürlere ait aile büyüklerini işin içine karıştırır.

KÜÇÜK AĞA Mehmet Can, temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin, ne denli önemli olduğuna değinmeye çalışarak, izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.

KÜÇÜK AĞA İZLE (1. bölüm full dizi izle), 
 
KÜÇÜK AĞA 1. BÖLÜM FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.