Kızılelma Son Bölüm İzle, Kızılelma 1. ve 2. Bölüm İzle Full Video (22 Ocak 2014, Çarşamba TRT İzle)

Kızılelma yeni bölüm izle. Milli İstihbaratın gizli öyküsünü ekrana taşıayn TRT'nin yeni dizisi Kızılelma 2. bölümü ile nefesleri kesti. Kızılelma son bölüm izle...

Kızılelma Son Bölüm İzle, Kızılelma 1. ve 2. Bölüm İzle Full Video (22 Ocak 2014, Çarşamba TRT İzle)

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav'ın yaptığı Kızılelma dizisi 2. bölümü ile 22 Ocak Çarşamba akşamı devam etti. Kızılelma dizisinin 2. yeni bölümündeMurad, Türkiye'nin daha önce görmediği çapta bir saldırı tehdidini önlemeye çalıştı. Kızılelma 2. bölümü kaçıdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberimizdeki full Kızılelma videosundan faydalanabilirsiniz.

Kızılelma 2. bölüm Özeti:

Kızılelma yeni bölümde Hem Murad, hem Türkiye, daha önce görülmemiş bir saldırının karşısında! Murad Altay, Hasan Kırımlı ve Zeynep Gevher, düştükleri ölüm kapanından çıkmaya çalışır. Teşkilat, bu yeni tehlikenin şifrelerini çözmeye uğraşırken, İstanbul’da ardı ardına saldırılar ve terörist eylemler başlar. Zeynep’in sahip olduğu bilgi ise bunların daha başlangıç olduğu ve hedefin çok daha büyük olduğu doğrultusundadır. Murad ve Hasan’ın yapılacak bu eylemi önlemek için çok az vakti kalmıştır. Ve şimdi Teşkilat, bir kez daha zamana karşı yarışacak, büyük sınavlarından birini daha verecektir.

Kızılelma 2. Bölüm Full Video:

Kızılelma 1. Bölüm Ayrıntıları

 

Kızılelma 1. bölümde Murad, Ceylanpınar Devlet Hastanesi girişinde toplanan meraklı kalabalığa ve kameralara doğru yumruğunu havaya kaldırır ve haykırır: “Ülken için yaşa, aşkın için öl..!” Murad’ın söylediği bu cümle, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) İstanbul birimi başkanı Meryem Kadıoğlu’nun beyninde yankılanır. Bu genç adam kimdir, bu cümle nereden kulağına gitmiştir, tüm bu çılgınca savaşı nasıl kazanmıştır? Hızla araştırılır ve Meryem Hanım, 24 saat sonra Murad’ın karşısındadır; tereddütsüz, Murad’a hayatının teklifini yapar: MİT’e katılmak ve hayatını Türkiye’ye adamak. Murad, teklifi kabul eder. Şimdi Murad Altay, aklını, gücünü ve tüm varlığını, gözlerden uzak bu savaşa verecektir. O artık bir MİT ajanı olarak, Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milletine hizmet etmeye, çıkarlarını savunmaya ve her türlü saldırıya karşı korumaya and içmiştir. Tam da Murad’ın yemin ederek teşkilata adım attığı sıralarda, uluslararası karanlık bir odak, hedefinde Türkiye olan tüyler ürpertici bir komploya start verir. Şimdi hem Murad, hem de Türkiye, daha önce görülmemiş bir saldırının karşısındadır. Artık kaybedilecek çok şey vardır ama kazanmak, sadece bir avuç vatanseverin ölüme karşı yürümesiyle mümkündür. Türkiye, ya korkunç bir kaosun içine yuvarlanacak, ya da bu kavgadan bir kez daha başarıyla çıkarak kendi millî amacına, kendi KIZILELMA’sına ulaşacaktır. 

Kızılelma 1. Bölüm Full Video: