Kızıl Elma Son Bölüm İzle, Kızıl Elma 8. Bölüm İzle - Murad Gizli Görevde Tek Başına!

05 Mart 2014 15:36

Kızıl Elma dizisinde Murad gizli bir göreve çıkıyor ama bu görevde tek başına mücadele verecek. Kızıl Elma 8. bölüm fragmanı ve Kızıl Elma 8. yeni bölümden detaylar haberimizdedir.

Kızıl Elma Son Bölüm İzle, Kızıl Elma 8. Bölüm İzle - Murad Gizli Görevde Tek Başına!

Murad başbakanın hayatını kurtarmak için gizli bir görev alıyor. Bu hafta KIZIL ELMA 8. bölümde izleyicileri heyecanlı anlar bekliyor. KIZIL ELMA 8. bölümde Murad uluslar arası terör örgütünün oyununu bozabilecek mi? KIZIL ELMA İZLE. Peki KIZIL ELMA dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Bu akşam saat 19.55'de ekrana gelecek ve Wilma Elles’in konuk oyuncu olduğu KIZIL ELMA 8. bölümde Murad gizli bir göreve çıkıyor.

Uluslararası terör odağının Türkiye’deki temsilcilerinin asıl hedefinin başbakan olduğunu iddia eden Murad, KIZIL ELMA 8. bölümde müsteşar yardımcısı Cahit Atakan’a bu olayın çözülmesinde verilecek her göreve hazır olduğunu söyler. İstanbul’daki birimin bilgisi dışında olan bu gizli görevde Murad, tek başınadır. Çıktığı bu zorlu yolda yapılacak tek şey McNamara’nın yanında yer almaktır. Ancak Murad’ın, McNamara’yı ikna etmek için seçtiği yöntem onu büyük bir seçim yapmaya zorlar. Diğer taraftan KIZIL ELMA 8. bölümde Türkiye’ye gelen gizemli bir yabancı yeni bir tehlikenin sinyallerini verir. Bu yabancı; özel eğitilmiş, kıyıcı ve acımasız bir teröristtir. 

Kızıl Elma dizisini internetten izlemek isterseniz dizinin yayın saatinde aşağıdaki "Canlı Kızıl Elma İzle" ve yayın saatinden sonra da "Full Kızıl Elma İzle" linklerinden faydalanabilirsiniz.

CANLI KIZIL ELMA İZLE (8. bölüm canlı dizi izle, TRT saat: 19.55) 
 
FULL KIZIL ELMA İZLE (8. bölüm full dizi izle), 
 
KIZIL ELMA 8. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.