Kızıl Elma Son Bölüm İzle, Kızıl Elma 7. Bölüm İzle (27.02.2014)

26 Şubat 2014 15:37

Kızıl Elma son bölüm dün akşam ekrana geldi. Kızıl Elma dizisinde Ajan Murad, Şeker'i kurtarmak için varını yoğunu ortaya koydu. Kızıl Elma dizi izleme linki haberimizdedir.

Kızıl Elma Son Bölüm İzle, Kızıl Elma 7. Bölüm İzle (27.02.2014)

KIZIL ELMA SON BÖLÜM yayınlandı. TRT'nin ses getiren, gündeme de göndermeler yapan ajan dizisi KIZIL ELMA dün akşam yeni bölümü ile devam etti. KIZIL ELMA 7. bölümde Murad, Şeker'i kurtarma adına Velid ile pazarlık yapmaya çalıştı. KIZIL ELMA dizisini internetten (cep telefonu, tablet vb.) izlemek isterseniz haberimizdeki "KIZIL ELMA İZLE" linki ile full ve tek parç Kızıl Elma son bölüm videosuna erişebilirsiniz. İşte KIZIL ELMA son bölümden bağlantısı ve Kızıl Elma son böülmden detaylar... 

KIZIL ELMA 7. BÖLÜM ÖZETİ: 
Murad Altay, KIZIL ELMA son bölümde Şeker’i kurtarmak için Velid’le son pazarlığını yapar, ama Velid çok kararlıdır. Diğer taraftan, McNamara’nın planladığı kıyamet gününün asıl hedefinin ne olduğunu anlayan Murad, geri dönülmez bir yola girer. Meryem ise, Murad için hayati bir kararın altına imza atar. Bu karar, birimde büyük huzursuzluk yaratır. Zeynep ve Hasan’ın ısrarlarına rağmen Meryem, kararından dönmez. Diğer taraftan McNamara’nın planladığı kıyamet gününün asıl hedefinin ne olduğunu anlayan Murad geri dönülmez bir yola girer. 

FULL KIZIL ELMA İZLE (7. bölüm full dizi izle) 
 
KIZIL ELMA 7. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.